התייעצות מעניין לשמוע מה דעתכם, דירה למשתכן בעמנואל

הנדלניסט

משתמש פעיל
זו בדיוק הבעיה שלהקיז גם זה לא הולך. צריך חסידות שיש לה יכולות להביא ציבור בלי להקיז דם
הציבור מגיע לעמנואל
כרגע אין דירות 3 חדרים אצל היזמים ולכן אי אפשר להביא אף חסידות , ברור שברגע שיהיה דירות 3 חדרים למכירה אז נדרש מחסידויות כמו סלונים ובויאן לוותר על דירות בשביל להביא עוד 2 חסידיות לעמנואל בשביל ייצב את המקום באופן סופי

צ.צ.

משתמש פעיל
אבל אם רצונם היא שרק הם יגיעו כרגע לעמנואל בשביל להשתלט עליה ושיהיה להם דירות בזול במשך שנים אז כן אני יעדיף שהם יעזבו את העיר הזה כי המקום התקדם בלעדיהם. חסידות סלונים גם לא רצו שיגיעו לעמנואל כי רצו מחירים זולים ובסוף היו שם לבד
אגב, אני לא יודע איך בדיוק חסידות יכולה להשתלט שיהיה רק להם מחירים זולים.
כל קבוצה שתרכוש יחד תקבל הטבות, ואם רק להם יש קבוצה אז חזרנו לנקודת ההתחלה שחייבים אותם כדי להרים את העיר גם אם נניח שבתור קבוצה הם יקבלו מחירים יותר זולים,
בתכלעס כולם ירויחו ובלי צרות עין בבקשה, כך דרכו של עולם, כל קהילה גדולה יכולה להשיג מצות ויין במחירים יותר זולים, אז לכן מה?
ואדרבה כל קבוצה גדולה מוזמנת לקנות במסות ולקבל הטבות,
וכן אפשר לנסות בדירה בהנחה ולזכות.
כל אחד שידאג לעצמו להשיג מה שיותר בזול, ולא לחנך אחרים וכך כולם ירויחו.

צ.צ.

משתמש פעיל
צר לי לאכזב אותך אבל בסלונים לבד רכשו בעמנואל בעשור האחרון למעלה מ200 דירות בעוד שהכלל חסידי ב5 שנים האחורנות רכשו למעלה מ150 דירות ובויאן רכשו בסך הכל 140 יחי"ד ב3 שנים שמתוכם 50% משקיעים
זה לא מאכזב אותי בכלל רק משמח אותי, ואם כך אז מצויין, שסלונים והכלל חסידי ירכשו עוד כמה מאות דירות ובויאן עוד מאות, ותוך תקופה יהיה כאן יופי של עיר, רק לא לריב בבקשה, יש מספיק לכולם, והרשות ניתנה לכולם להתאגד ולהשיג מחירים זולים.

צ.צ.

משתמש פעיל
חסידות בויאן חתומה והם יזמו את המכתב, הנ"ל גם התקשר אישית להגרמ"ש קליין ושאל אותו "אם כל רבני העיר מתאחדים אם יש להם זכות לעשות תקנת השוק?" ועל בסיסי תשובת הגרמ"ש קליין שאפשרי הם הוציאו את המכתב בעוד שהרבני העיר למעט רב חסידות בויאן לא חתמו על שום מסמך

כרגע אין דירות 3 חדרים אצל היזמים ולכן אי אפשר להביא אף חסידות , ברור שברגע שיהיה דירות 3 חדרים למכירה אז נדרש מחסידויות כמו סלונים ובויאן לוותר על דירות בשביל להביא עוד 2 חסידיות לעמנואל בשביל ייצב את המקום באופן סופי
מה הכונה שאין דירות? גם על הנייר?

הנדלניסט

משתמש פעיל
מה הכונה שאין דירות? גם על הנייר?
הסיבה שאין כרגע רכישות גדולות בעמנואל כי כל הדירות שנבנות כרגע בעמנואל הם או מכורות או דירות גדולות של 5 חדרים ומעלה ורק בעוד כחצי שנה יהיו 2 פרויקטים של כ450 דירות שיהיו בהם 3/4 חדרים למכירה ואז יבואו עוד חסידיות

צ.צ.

משתמש פעיל
2 הפרוייקטים שיהיו, הם אותם פרוייקטים שחלק מהדירות בהם הוגרל בדירה בהנחה?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
כמה השכירות שם לדירת 3 חדרים?

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כמה השכירות שם לדירת 3 חדרים
בין 1700 לדירה ישנה ל2300 לחדשה
ולגבי חסידויות- ב3 שנים האחרונות העיר הכפילה את עצמה לפחות פי 2, ובואיאן- כיום יש כ50 משפחות!
כלומר- יש הרבה באויאן, אבל בהחלט לא רק- מגיעים הרבה ספרדים, חסידי סלונים אלכסנדר ברסלב ומכל החסידויות לקהילות הכלל חסידיות

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
על פניו יהיה לך למי להשכיר, ואם זכית בהגרלה הראשונה באמת זה עוד לא הרבה זמן,
אם זכית בהגרלה האחרונה זה כמה שנים טובות
עד שיהיה מוכן
ולענות היום מה יהיה בעוד כמה שנים
כמה ירצו לשכור ובאיזה מחיר
זה קצת בגדר נבואה,
כמובן לפי המצב היום אין לך מה לדאוג,
בהצחה
זכיתי בהגרלה האחרונה

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
הסיבה שאין כרגע רכישות גדולות בעמנואל כי כל הדירות שנבנות כרגע בעמנואל הם או מכורות או דירות גדולות של 5 חדרים ומעלה ורק בעוד כחצי שנה יהיו 2 פרויקטים של כ450 דירות שיהיו בהם 3/4 חדרים למכירה ואז יבואו עוד חסידיות
ה450 הללו
בתוכם גם הפרויקט של טרקלין?
@צ.צ. למיטב זכרוני זכית גם בעמנואל ,לא?
מה דעתך על כל האירוע...?.
אני רגע אחד חושב שזה יוריד לטמיון את כל השקעתי
ומאידך זה יכול להביא בטווח הארוך לפריחה של העיר ואז כשאמכור ארוויח ובענק
תיקו

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
צר לי לאכזב אותך אבל בסלונים לבד רכשו בעמנואל בעשור האחרון למעלה מ200 דירות בעוד שהכלל חסידי ב5 שנים האחורנות רכשו למעלה מ150 דירות ובויאן רכשו בסך הכל 140 יחי"ד ב3 שנים שמתוכם 50% משקיעים
כמה משקיעים יש מסלונים ?
ואיך יתכן שיש רק 130 משפחות כשהקהילה קיימת עשרות שנים
ובויאן תוך שנה כבר גרים כ50 משפחות וזה עוד לפני האכלוס הגדול
המסקנא היא שסלונים לא יכולה להרים עיר כי אפילו את החסידים שלה היא לא מצליחה להביא
ובויאן כן מצליחה, לעצם הענין אני חושב שהטענות נגדם צודקות
אבל א"א לקחת להם את זה שהם הופכים מקום עם התקדמות חיובית איטית, למקום עם התקדמות מהירה
זה בדיוק כמו שמעלים הילוך ברכב (ידני). ברור שאם ויזניץ או קרלין היו עושות את זה, זה היה אפילו יותר מהיר
ההשוואה הכי טובה לעמנואל זה הר יונה, כל זמן שהיה פרסומים ודיבורים המקום דשדש וברגע שהגיעו להתגורר בפועל שתי חסידויות בעלז ותולדות אברהם יצחק. המקום צבר תאוצה

הנדלניסט

משתמש פעיל
כמה משקיעים יש מסלונים ?
130 בעלי דירות שלא גרים שם
ואיך יתכן שיש רק 130 משפחות כשהקהילה קיימת עשרות שנים
בסיפור הידוע של עמנואל בשנת 2011 גרו בעמנואל בסך הכל 38 משפחות מסלונים, מתוכם עזבו את העיר לאחר מכן 22 משפחות וכיום הם למעלה מ130 משפחות.
ובויאן תוך שנה כבר גרים כ50 משפחות וזה עוד לפני האכלוס הגדול
איזה אכלוס גדול אמור להיות? הדירות בהדר עמנואל התאכלסו
המסקנא היא שסלונים לא יכולה להרים עיר כי אפילו את החסידים שלה היא לא מצליחה להביא
צודק לגמרי
ובויאן כן מצליחה, לעצם הענין אני חושב שהטענות נגדם צודקות
אבל א"א לקחת להם את זה שהם הופכים מקום עם התקדמות חיובית איטית, למקום עם התקדמות מהירה
זה בדיוק כמו שמעלים הילוך ברכב (ידני). ברור שאם ויזניץ או קרלין היו עושות את זה, זה היה אפילו יותר מהיר
ההשוואה הכי טובה לעמנואל זה הר יונה, כל זמן שהיה פרסומים ודיבורים המקום דשדש וברגע שהגיעו להתגורר בפועל שתי חסידויות בעלז ותולדות אברהם יצחק. המקום צבר תאוצה

אברימי צור

משתמש רשום
האמת שהמכתב של כל רבני החסידויות קיבלתי באופן פרטי ממישהו
והוא כתב לי "עדיין לא לפרסום" זה היה לפני כמה שבועות
וכשהעלתי את זה פה התקשרתי אליו לפני זה, הוא לא ענה לי
החלטתי להעלות את זה כי חשבתי ע"ד עצמי שכבר אפשר לפרסם
כי כבר עבר כמה שבועות
אחרי מה ש @הנדלניסט כתב שהרבנים חזרו בהם
בדקתי טוב את העניין
ומה שהתברר לי
שהרב קליין והרב של סלונים תמכו ותומכים בוועדה ולכן הם חתמו,
אבל אחרי לחץ מטורף של בעלי אינטרסים ומשקיעים שדואגים אך ורק לכיסם הפרטי כמו @הנדלניסט וכדו'
הם נאלצו למשוך את חתימתם

אבל לכל בעלי האינטרסים
זה לא יעזור לכם הוועדה פועלת ותפעול
ובשבועות האחרונים יש כבר ירידה של יותר מ 150,000 ש"ח בהרבה דירות
לשם הדוגמא : אני יודע על אחד שתכנן לקנות דירה שהמוכר רצה עליו 1450000
אחרי התמקחות הם התפשרו ל 1380000
הם היו לקראת חתימת חוזה ואז קמה הוועדה הקונה לקח צעד אחורה
והמוכר מוכן למכור את הדירה ב 1200000

נערך לאחרונה ב:

צ.צ.

משתמש פעיל
הם היו לקראת חתימת חוזה ואז קמה הוועדה הקונה לקח צעד אחורה
והמוכר מוכן למכור את הדירה ב 1200000
יתכן שזה בגלל ההאטה הכללית במכירת דירות, ולאו דוקא בגלל הועדה.
אגב, על איזו דירה מדובר, כמה חדרים וכמה מטר?

צ.צ.

משתמש פעיל
מה דעתך על כל האירוע...?.
אני רגע אחד חושב שזה יוריד לטמיון את כל השקעתי
ומאידך זה יכול להביא בטווח הארוך לפריחה של העיר ואז כשאמכור ארוויח ובענק
תיקו
אם אתה מתכוין לועדה וכו', אני חושב שהצד השני נכון שהמקום יתפתח ואז בעתיד תרויח בענק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה