התייעצות מעניין לשמוע מה דעתכם, דירה למשתכן בעמנואל

פציפיצי נדל"ן-עמנואל

תיווך .ייעוץ נדל"ן. ניהול נכסים.
מנוי פרימיום
זכיתי בהגרלה האחרונה
ולכן יש לך כמה שנים טובות עד האיכלוס, ובוודאי עד שתוכל למכור
ומאידך זה יכול להביא בטווח הארוך לפריחה של העיר ואז כשאמכור ארוויח ובענק
המחיר יעצר ואפילו קצת יירד
ואז יעלה ויעלה ועד שהדירה שלך תהיה מוכנה באמת תרוויח בענק
אפילו אם תמכור היום אתה תרויח כי זכית במחיר
נמוך משמעותית מהמחיר שהדירות נמכרות כיום
בינתיים תחפש את ההשקעה הבאה שלך ולך לנוח;)

הנדלניסט

משתמש פעיל
האמת שהמכתב של כל רבני החסידויות קיבלתי באופן פרטי ממישהו
והוא כתב לי "עדיין לא לפרסום" זה היה לפני כמה שבועות
וכשהעלתי את זה פה התקשרתי אליו לפני זה, הוא לא ענה לי
החלטתי להעלות את זה כי חשבתי ע"ד עצמי שכבר אפשר לפרסם
כי כבר עבר כמה שבועות
אחרי מה ש @הנדלניסט כתב שהרבנים חזרו בהם
בדקתי טוב את העניין
ומה שהתברר לי
שהרב קליין והרב של סלונים תמכו ותומכים בוועדה ולכן הם חתמו,
אבל אחרי לחץ מטורף של בעלי אינטרסים ומשקיעים שדואגים אך ורק לכיסם הפרטי כמו @הנדלניסט וכדו'
הם נאלצו למשוך את חתימתם
מעניין מאד מי שלח לך את המכתב הזה בעוד שהמחתים התחייב לרבנים שהוא לא העביר לאף אחד.
ההודאה הרשמית הגיע שבאמת הרבנים משכו את החתימות שלהם.
לגבי הנדלניסט בעל אינטרס ומשקיע שדואגים אך ורק לכיסם זה ממש מצחיק כאילו אתה מכיר מיש כותב כאן ויודע מה הוא עשה בשביל הישוב וכמה כסף הוא תרם למוסדות בישוב.
אבל לכל בעלי האינטרסים
זה לא יעזור לכם הוועדה פועלת ותפעול
ובשבועות האחרונים יש כבר ירידה של יותר מ 150,000 ש"ח בהרבה דירות
לשם הדוגמא : אני יודע על אחד שתכנן לקנות דירה שהמוכר רצה עליו 1450000
אחרי התמקחות הם התפשרו ל 1380000
הם היו לקראת חתימת חוזה ואז קמה הוועדה הקונה לקח צעד אחורה
והמוכר מוכן למכור את הדירה ב 1200000
אני שמח שאנשים יכולים לרכוש דירות בזול, אישית הסיפור מצוץ באצבע כי אף אחד לא מוריד את המחירים בכזה מהירות

2525

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
חברת קדמא היא חברה טובה ומוכרת בונה באיכות
חברת הרי זהב היא חברה ענקית
הרי זהב אוא אולי חברה ענקית
אבל... החברה הבונה היא אלדיאמונד חברה ערבית שלא יודעת לבנות לכל דירה שניה בממוצע יש לו נזילות וכו' וכו'

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
כללית לנושא של עמנואל

בשונה מכל מיני מקומות שנועדו להיות ישובים קטנים, ומיועדים לאלו שרוצים לגור במקום קטן
שמצד אחד יש להם איכות חיים ואויר ומצד שני אין כ"כ חנויות, וקשה מאוד להסתדר בלי רכב

עמנואל נועדה להיות עיר ואם בישראל כבר מרגע הקמתה כונתה "העיר החרדית הבאה"
לא משנה מה שקרה, אבל עכשיו שבאים ליישב מחדש את המקום, כדי לפתור במעט את מצוקת הדיור הגדולה
יש פה בעיה שהיא כמו הביצה והתרנגולת, אופציות לבניית דירות קיימת, בפונטציאל אמור להתווסף לעיר עוד 17,000 יח"ד, בקצב של מדינת ישראל זה יכול לקחת שנים רבות גם כי זה ביו"ש וזה מוסיף עוד פרוצדורה רבה, וכמובן שככל שהדרישה לגור בעיר עולה, אז עולה גם הלחץ על הממשלה לאשר עוד דירות.
דבר נוסף כרגע זה עיר בהתהוות וזה אומר שיש כבר קופ"ח, אוטובוסים רבים לב"ב, וקצת חנויות, זה עדיין לא עיר עם כל מה שצריך, אבל ככל שבאים עוד ועוד תושבים, זה כמו הביצה והתרנגולת, מביא עוד ועוד עסקים ושאר שירותים שנצרכים, לדעתי כרגע זה שזה הולך להיות עיר גדולה זוהי עובדה מוגמרת (כמובן מה שנראה בדרך הטבע)
כי עברו את המחסום שכולם הסתכלו על עמנואל כאל ישוב נחשל ונכשל. אלא שעדיין אין את הנהירה ההמונית, מה שיקרה בעזרת ה' אחרי שעמנואל תכפיל את עצמה, לכן מי שמסתכל לעתיד רחוק נראה שזה עסק מצוין לרכוש שם דירה, מי שמסתכל על השנים הקרובות ורוצה להיות שותף בבניית מקום חדש ותוך כדי כך לגור בזול עם איכות חיים של ישוב שווה לו לשכור שם דירה לטווח ארוך, מי שמחפש כבר עכשיו לגור בעיר שיש בה הכול, זה לא מתאים לו
מה שחשוב לגבי המחירים של הדירות זה למנות ועדה רצינית מכל העדות והחוגים, שלא תיתן לקבלנים להפקיע מחירים.

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
שאלה למבינים.

האם צפויים בקרוב עוד הגרלות למשתכן בעמנואל, איך שהבנתני בהגרלות האחרונות מחיר דירה של 80 מ"ר שווה בערך 780 אלף לפני 20 אחוז הנחה דהיינו מחיר אפסי של 600 אלף. דירה חדשה בגודל הזה נמכרת היום בלא פחות מ-110000, האם כדאי לחכות לעוד הגרלות או לקנות לפני שהמחירים עוד יעלו (ומסתמא הדירות במחיר למשתכן גם צפויות להתייקר). וכן האם הריבית הגבוהה היא סיבה לחכות או שממילא עשויה לרדת בהמשך החזר המשכנתא.

תודה מראש .

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
יש 51 דירות לאחר מכרז מוכנות להגרלה. כל שאר הדירות המתוכננות עדיין לפני מכרז, כך שזה יכול להימשך עוד זמן רב

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
למיטב הבנתי מעלים את הריבית כי בעקבות הקורונה לבנקים אין כסף להלוות, לכן הם מנסים להרתיע אנשים מלקחת משכנתא. וזה אומר שאם אנשים ימשיכו לקחת משכנתאות הריבית תמשיך לעלות ולעלות. ולפי זה כדאי לחכות אם אפשר.

זוכה

משתמש חדש
מה הסיבה שאין מענק בעמנואל? הרי זה אזור סיכון וגם פריפריה

פציפיצי נדל"ן-עמנואל

מנוי פרימיום

פציפיצי נדל"ן-עמנואל

מנוי פרימיום

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
לצערי אני מכיר את המקום

החסידים בנו לעצמם קהילה סגורה אבל המקום במשך שנים בגלל המחירים הזורים משך כל מיני ומיני אנשים מכל הסגנונות והמינים... היו ימים שאנשים פשוט נכנסו לדירות וגרו ללא תשלום...

לא מעט משיחים פגשתי שם... אחד אפי' קנה חמור...
נו
אז יש מתחרים לצפת.

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
דרושה דירה חדשה-בבניה לקניה 900 אלף עד מליון שקל בעמנואל נא לשלוח בפרטי

צ.צ.

משתמש פעיל
אני בודק את המיקום בהגרלה 2234 בעמנואל ואני רואה שבהגרלה זו יש 10 מתוך 73 שכבר ביטלו את הזכיה, וכנראה באותה מידה ביטלו בעוד הגרלות בעמנואל. מישהו מבין למה והאם זה הגיוני

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה