התייעצות מעניין לשמוע מה דעתכם, דירה למשתכן בעמנואל

ניק 109814

משתמש פעיל
לצערנו בכתבה שהתפרסמה אודות מחירי הדירות בעיר עמנואל שורבבה בשגגה שייכות לרבני העיר וגדולי הדיינים בארה"ק. מבירור אצל הגאון רבי משה שאול קליין שליט"א הוברר לנו כי לא חתם על שום מכתב, וכי אף לרבני עמנואל אין כל קשר לועדות דיור כלשהם והתארגנויות פרטיות של קבוצות מסוימות בעלי אינטרסים שונים.
גם הרב יחזקאל דרברמדיקר מבאיאן לא קשור לזה?

זה השפיע שהר יונה תקוע שנים בלי התרחבות משמעותית כי ליזמים לא שווה לבנות שם בעוד שבעמנואל בזכות העליית המחירים יש שם כיום 7 יזמים שבונים וגם זכו בזכות זה 500 משפחות מאנ"ש במחיר למשתכן
בהר יונה הוועדה קמה אחרי שהמחירים התחילו לעלות.
נמתין ונראה כמה קבלנים הולכים לגשת למכרזים בהר יונה למרות הוועדה שם (שאני מאוד מקווה שתצליח למנוע מהקבלנים ומהמשקיעים לגרום נזק כלכלי לציבור החרדי עשרת מונים ממה שליברמן גרם לציבור החרדי).

חריש זו דוגמה לאיך המשקיעים הורסים עיר, לפני תקופה החלה נהירה של חרדים ואז גם המשקיעים (ועוד בהמלצת "עסקנים בתחום הדיור" לבוא להשקיע שם), וזו"צ שחשב לרכוש שם דירה עשה חשבון שביותר זול מזה הוא יכול לקנות דירה בטאבו משוגע במרכז.
והתוצאה שבתוצאות הבחירות האחרונות 442 קולות לג' שזה 3.60%, בעפולה לדוגמה יש יותר מכפול מזה לחרדים.
עדיין מקווה שחריש תהיה חרדית, כי זו עיר שגזלו אותה מהחרדים, (וזה אחד מההמחשות למה צריך את הרפורמה במערכת המשפט).
אבל תושבי חריש היקרים בזה שכל יומיים תשימו הודעה של המחיר תחזיקו חזק... או מכירת גרביונים ב50% הנחה בזמן שבמודיעין עילית מוכרים ב 80% הנחה לא תורם להתחרדות העיר.

אברימי צור

משתמש רשום
תיקון טעות זה ועדת הדיור של בויאן בלבד ואין שום רב מחוץ לבויאן שחתם על זה.
גם הרב משה שאול קליין הוציא מכתב שהוא לא חתם
אני ממליץ לך לפני שאתה כותב לעשות בירור טיפה יותר רצינית.......
דבר ראשון יש מכתב חתום ע"י כל רבני הקהילות החסידיות
הרב של סלונים
הרב של קהילת חסידים
והרב של בויאן
מצ"ב המכתב
מכתב רבני עמנואל.PNG

דבר שני
הרב משה שאול קליין לא קשור בכלל לעמנואל מי שקשור הוא הבן שלו הרב שלמה קליין והוא חתום על המכתב

ולכן אתה מנסה לשכנע כאן אנשים לבטל את הזכיה שלהם כך שיוכלו הבאים בתור לזכות
אני לא משכנע אנשים לבטל את הזכייה רק אני אומר שמי שקונה למגורים זה בטוח שווה לו, ומי שקונה להשקעה יכול להיות שזה שווה אבל שלא ישים מידי הרבה ציפיות על מחירים מידי גבוהים בתקופה הקרובה, כי הוועדה לא מאפשרת למכור במחיר יקר ואין אף קונה שיקנה במחירים הגבוהים האלו, אולי עוד 5-6 שנים הוועדה תיפול ואז המחירים יקפצו

נערך לאחרונה ב:

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבהרת דברים

לצערנו בכתבה שהתפרסמה אודות מחירי הדירות בעיר עמנואל שורבבה בשגגה שייכות לרבני העיר וגדולי הדיינים בארה"ק. מבירור אצל הגאון רבי משה שאול קליין שליט"א הוברר לנו כי לא חתם על שום מכתב, וכי אף לרבני עמנואל אין כל קשר לועדות דיור כלשהם והתארגנויות פרטיות של קבוצות מסוימות בעלי אינטרסים שונים.

בנוסף, גורמים שיווקיים מסרו פרטים שגויים לחלוטין ועובדות משוללות יסוד, אודות העיר עמנואל. כל מי שיבקר בימים אלו בעמנואל יראה בעיניו את ההתפתחות האדירה ואת האיכלוסים הרחבים בכל שכונות העיר שמכפילה ומשלשת את עצמה בשנים האחרונות.

הידיעה על אברכים שונים מקהילות אנ"ש שמכרו את דירותיהם בעמנואל כוזבת בתכלית, ההיפך הוא הנכון, בשנים האחרונות קהילות אנ"ש גדלו בצורה משמעותית.

אלפי דירות נבנות בימים אלו ע"י טובי חברות הבניה בארץ. תנופת העסקים מתפתחת בקצב מעורר השתאות כאשר בימים אלו 3 מרכזים מסחריים נבנים במקביל, והעיר עמנואל נהפכת מישוב לעיר ואם בישראל, ולפיכך עליית המחירים הינה בהתאם להתפתחות המרשימה של העיר.
מי הצודק?
הרב של סלונים
הרב של קהילת חסידים
והרב של בויאן
מצ"ב המכתב
צפה בקובץ המצורף 1332543

הנדלניסט

משתמש פעיל
גם הרב יחזקאל דרברמדיקר מבאיאן לא קשור לזה?
חסידות בויאן חתומה והם יזמו את המכתב, הנ"ל גם התקשר אישית להגרמ"ש קליין ושאל אותו "אם כל רבני העיר מתאחדים אם יש להם זכות לעשות תקנת השוק?" ועל בסיסי תשובת הגרמ"ש קליין שאפשרי הם הוציאו את המכתב בעוד שהרבני העיר למעט רב חסידות בויאן לא חתמו על שום מסמך
בהר יונה הוועדה קמה אחרי שהמחירים התחילו לעלות.
נמתין ונראה כמה קבלנים הולכים לגשת למכרזים בהר יונה למרות הוועדה שם (שאני מאוד מקווה שתצליח למנוע מהקבלנים ומהמשקיעים לגרום נזק כלכלי לציבור החרדי עשרת מונים ממה שליברמן גרם לציבור החרדי).
חברת אפי קפיטל מתחיל שם שיווק עוד חודשיים במחירים של 14,000 ש"ח למ"ר, והדבר הכי מדהים שדווקא העסקנים שהם הקימו את תקנת השוק שם מנהלים משא ומתן לרכוש ממנו כמות של דירות במחירים של 13,500 ש"ח שהוא גבוהה ב4,000 ש"ח יותר ממחירון של התקנת השוק וגבוה גם כ1,500 ש"ח למ"ר ממה שנמכר כרגע בעמנואל
חריש זו דוגמה לאיך המשקיעים הורסים עיר, לפני תקופה החלה נהירה של חרדים ואז גם המשקיעים (ועוד בהמלצת "עסקנים בתחום הדיור" לבוא להשקיע שם), וזו"צ שחשב לרכוש שם דירה עשה חשבון שביותר זול מזה הוא יכול לקנות דירה בטאבו משוגע במרכז.
והתוצאה שבתוצאות הבחירות האחרונות 442 קולות לג' שזה 3.60%, בעפולה לדוגמה יש יותר מכפול מזה לחרדים.
עדיין מקווה שחריש תהיה חרדית, כי זו עיר שגזלו אותה מהחרדים, (וזה אחד מההמחשות למה צריך את הרפורמה במערכת המשפט).
אבל תושבי חריש היקרים בזה שכל יומיים תשימו הודעה של המחיר תחזיקו חזק... או מכירת גרביונים ב50% הנחה בזמן שבמודיעין עילית מוכרים ב 80% הנחה לא תורם להתחרדות העיר.

הנדלניסט

משתמש פעיל
אני מכיר את המכתב הנ"ל ואם אני רבני העיר הרב גולינסקי והרב קליין אני תובע את בויאן בתיבעת דיבה על הוצאת המכתב הזה לאחר שהרבנים הנ"ל הבינו שהטעו אותם ולכן ביקשו לא לפרסם את המכתב הנ"ל, וזו גם הסיבה שהם לא פרסמו את המכתב הנ"ל בעיתונים
הרב של סלונים
הרב של קהילת חסידים
והרב של בויאן
מצ"ב המכתב
צפה בקובץ המצורף 1332543
דבר שני
הרב משה שאול קליין לא קשור בכלל לעמנואל מי שקשור הוא הבן שלו הרב שלמה קליין והוא חתום על המכתב
הם כתבו בכתבה שהוא תומך בזה ולכן לו להוכיח
אני לא משכנע אנשים לבטל את הזכייה רק אני אומר שמי שקונה למגורים זה בטוח שווה לו, ומי שקונה להשקעה יכול להיות שזה שווה אבל שלא ישים מידי הרבה ציפיות על מחירים מידי גבוהים בתקופה הקרובה, כי הוועדה לא מאפשרת למכור במחיר יקר ואין אף קונה שיקנה במחירים הגבוהים האלו, אולי עוד 5-6 שנים הוועדה תיפול ואז המחירים יקפצו
רואים שאתה שייך לחסידות שאשמה בעליית המחירים בעמנואל ולא מעניין אותה שום דבר חוץ מהמחירים חסידות שלכם ואתם אשמים בלבד במחירים הגבוהים

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד לא הבנתי מה האינטרס פה?
להעלות מחירים?
לגרום לזוכים לבטל?

הנדלניסט

משתמש פעיל
עוד לא הבנתי מה האינטרס פה?
חסידות בויאן רוצים שהזימים ייתנו להם מחירים זולים כמו שהיה בהסכם איתם לפני 3 שנים ושהם לא עמדו בהסכם, ומוכנים בשביל זה לללכלך על עמנואל סתם.
אגב על כל חסיד בויאן שהגיע לגור ב3 שנים האחרונות הגיע עוד משפחה כלל חסידית לגור כך שעמנואל לא קשורה רק להם
להעלות מחירים?
לגרום לזוכים לבטל?
בדיוק

צ.צ.

משתמש פעיל
אני מכיר את המכתב הנ"ל ואם אני רבני העיר הרב גולינסקי והרב קליין אני תובע את בויאן בתיבעת דיבה על הוצאת המכתב הזה לאחר שהרבנים הנ"ל הבינו שהטעו אותם ולכן ביקשו לא לפרסם את המכתב הנ"ל, וזו גם הסיבה שהם לא פרסמו את המכתב הנ"ל בעיתונים
מה הכונה שהטעו אותם? באיזו נקודה?

צ.צ.

משתמש פעיל
מי פרסם את ההבהרת דברים שמובאת למעלה?
תעשו סדר מה קורה פה, מה היה קודם ומה אחר כך ומה היתה השתלשלות הענינים?

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חסידות בויאן רוצים שהזימים ייתנו להם מחירים זולים כמו שהיה בהסכם איתם לפני 3 שנים ושהם לא עמדו בהסכם, ומוכנים בשביל זה לללכלך על עמנואל סתם.
אגב על כל חסיד בויאן שהגיע לגור ב3 שנים האחרונות הגיע עוד משפחה כלל חסידית לגור כך שעמנואל לא קשורה רק להם

בדיוק
איך הם ליכלכו?
סה"כ רצו לווסת את עליית המחירים.
ומה האינטרסט שזוכים יבטלו?
שיזכו מהחסידות שלהם?

הנדלניסט

משתמש פעיל
איך הם ליכלכו?
פרסמו בעיתון המודיע כתבה נגד עמנואל שאין שם כלום חוץ מבויאן בעוד שנבנים שם 3 מרכזי מסחריים ועוד כ1,500 יחי"ד
סה"כ רצו לווסת את עליית המחירים.
ומה האינטרסט שזוכים יבטלו?
שיזכו מהחסידות שלהם?
בדיוק

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פרסמו בעיתון המודיע כתבה נגד עמנואל שאין שם כלום חוץ מבויאן בעוד שנבנים שם 3 מרכזי מסחריים ועוד כ1,500 יחי"ד

בדיוק
בויאן לא שייכים יותר להמבשר מאשר להמודיע?
למי הם פונים כקהל יעד כשהם טוענים שאין שם כלום?
ולמה המודיע פרסמו את הכתבה?

הנדלניסט

משתמש פעיל
בויאן לא שייכים יותר להמבשר מאשר להמודיע?
אין לי מושג
היה כתבה של יעקב רייניץ
למי הם פונים כקהל יעד כשהם טוענים שאין שם כלום?
לזוכים החרים שזכו במחיר למשתכן ורוצים שהם יבטלו או להפחיד חסידים שלא נמנים על החסידות שלהם שעוד לא הגיעו לגור שימכרו את הדירות שלהם בזול יותר ולגרום למצב של לחץ למכור את הדירות מה שבהחלט יכול להוריד את המחירים.
ולמעשה למשקיעים בעצמם הדתי לאומי הם לא פונים בכלל וסתם חבל, בקיצור במקום להתמקד בבעיה הם יורים בנגמ"ש בקהילות החסידיות האחרות בעיר
ולמה המודיע פרסמו את הכתבה?
הם כתבו הבהרת דברים ביום חמישי שבוע שעבר שבו התנצלו

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תוכל להעלות את הכתבה ואת ההתנצלות?

הנדלניסט

משתמש פעיל
ביום שלישי שבוע שעבר אצל יעקב רייניץ במדורים וההתנצלות ביום חמישי בעמוד ראשון

צ.צ.

משתמש פעיל
אפשר לקבל צילום של הכתבה ואם אפשר גם את ההתנצלות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה