לימוד נהיגה מעל 100 שיעורי נהיגה והחלפת מורה ולא רואה טסט באופק מה עושים

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכון.
אגיד לך את האמת, זה היה לפני שנה בדיוק (לפני פורים) ואז בעלי החליט שהוא הולך רק לעשות טסטים עד שהוא עובר.
הוא טוען שהטסטים מלמדים הרבה יותר מהשיעורים.
תכלס נהיה סגר ומיד כשנפתח הוא עשה טסט ועבר (מס' 4).

אבל עכשיו אני מאד מבינה את התסכול שלך, בשעת מעשה זה מ-פ-צ-י-ץ!!
אז הוא עשה רק טסטים פשוט? ללא שיעורי רענון? אני שואלת כי יש הפסקות ארוכות עם הסגרים האלה..
אם זה טסט 4 ללא שיעורים זה פחות מתסכל בעז"ה

mum

משתמש מקצוען
אז הוא עשה רק טסטים פשוט? ללא שיעורי רענון? אני שואלת כי יש הפסקות ארוכות עם הסגרים האלה..
אם זה טסט 4 ללא שיעורים זה פחות מתסכל בעז"ה
לפני טסט 3 הוא עשה 3-4 שיעורים כי זה היה אחרי הפסקה ארוכה של מעל שנה.
בין 3 ל4 נאדה.

והוא נהג מצוין היום.

hadasad3

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש סגולה לטסט שמאוד עוזרת (שמעתי כמה שניסו)
אני בזכות זה (כמובן התפילות קודם..) עברתי בטסט ראשון ואחותי אחרי 4 טסטים שנפלה עברה בחמישי
להכין שתי פתקים
על פתק אחד לכתוב אימיה דאברהם אמתלאי בת כרנבו
ועל הפתק השני לכתוב לוי יצחק בן שרה סאסא
לשים כל אחד בכיס אחד.
אני לא אחת שמאמינה בכלל בסגולות למינהם אבל אחותי המליצה אמרתי להפסיד אני לא אפסיד וב"ה עברתי.

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יהודי, מאמין שאם אבא שלו יחליט אז ברגע יתהפך מזלו!!!!!!! עם כל הכבוד להשתדלות ,פרק תהילים ושקל בקופ"צ לא פחות מועיל. (לא רק לפני טסט ,לפני כל דבר שאנחנו רוצים הצלחה בו ותועלת) .
אוהו כמה צדקות והתחייבויות ותהילים ופרק שירה והעמדת 2 אברכים שילמדו לזכות ההצלחה בזמן הטסט ומה לא..
כנראה עוד לא הגיע הזמן. נשתדל לקבל באהבה משמיים

טראמפית

משתמש רשום
משהו שמאד מאד עוזר לטסט, ובעוד דברים:).
כוח הדמיון!
לדמין את כל הטסט ושבסוף עוברים. כמה פעמים בזמני רוגע לדמיין איך נכנסים לאוטו והטסטר מבקש תעודת זהות וכו’ וכו’.
למחשבות חיוביות יש כוח!!( וגם לשליליות...)
בהצלחה לכולם!!!

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש סגולה לטסט שמאוד עוזרת (שמעתי כמה שניסו)
אני בזכות זה (כמובן התפילות קודם..) עברתי בטסט ראשון ואחותי אחרי 4 טסטים שנפלה עברה בחמישי
להכין שתי פתקים
על פתק אחד לכתוב אימיה דאברהם אמתלאי בת כרנבו
ועל הפתק השני לכתוב לוי יצחק בן שרה סאסא
לשים כל אחד בכיס אחד.
אני לא אחת שמאמינה בכלל בסגולות למינהם אבל אחותי המליצה אמרתי להפסיד אני לא אפסיד וב"ה עברתי.
את זה עוד לא ניסיתי..

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אנסה :)

תודה לכולם על כל העצות!
מקווה ממש לעדכן בבשורות טובות בקרוב בעז"ה!

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הטסט בתל אביב לא מיועד לתלמידים אלא לנהגים וותיקים.
זו פשוט התעללות אמיתית. עם כל הרחובות הצרים והמבלבלים עם החד סטרי וכל זה, התנועה הצפופה והאופנועים שמגיחים מכל עבר, אני בוגר כמה וכמה טסטים בת"א, כשבשלב כלשהוא שקלתי לעבור למודיעין, שם המצב הפוך בדיוק, קלי קלות, אך לאחר התיעצות עם מייבינים החלטתי שלא שווה להחליף מורה וללמוד את הכבישים מחדש, זה ממש לא פשוט.
לגבי הערעור, הסיכוי אפסי ומדובר בתהליך. חבל על האנרגיה.

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית

avi media

משתמש מקצוען
ממליץ לקרוא את זה
ממש מוצלח!
לדעתי באמת כדאי לכל אחד לצפות בזה לפני טסט, זה נראה שהם עשו עבודה מאד יפה.

שלס

משתמש מקצוען
עברתי טסט בתל אביב, אבל בס"ד הטסט (השני) נקבע לשעה ריקה ממש - 11 בבוקר, כמעט שלא הייתי צריך לתת זכות קדימה, ככרות פנויות, תנועה דלילה, הכל נסע חלק ועבר ב"ה בלי תקלות.
באיזור הזה כדאי לנסות לקבל טסט בשעות לפנה"צ, ולא בבוקר או בצהריים.
(ודרך אגב המורה שלי אמר לי שהיום הרבה יותר קשה לנהוג מאשר לפני עשרים שנה - הכבישים עמוסים הרבה יותר).

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
הטסט בתל אביב לא מיועד לתלמידים אלא לנהגים וותיקים.
זו פשוט התעללות אמיתית. עם כל הרחובות הצרים והמבלבלים עם החד סטרי וכל זה, התנועה הצפופה והאופנועים שמגיחים מכל עבר, אני בוגר כמה וכמה טסטים בת"א, כשבשלב כלשהוא שקלתי לעבור למודיעין, שם המצב הפוך בדיוק, קלי קלות, אך לאחר התיעצות עם מייבינים החלטתי שלא שווה להחליף מורה וללמוד את הכבישים מחדש, זה ממש לא פשוט.
לגבי הערעור, הסיכוי אפסי ומדובר בתהליך. חבל על האנרגיה.
לא בטוחה שלא כדאי.
מודיעין עיר נוחה מאד לנהיגה.
ותל אביב להפך.
לדעתי שווה לקחת שניים שלושה שיעורים באזור הטסטים

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ראשית להתחזק בביטחון!!
שנית, להתייחס אל זה כאל 'לימוד' כפשוטו ממש.
בסיום כל שיעור שלמדתי, ישבתי ורשמתי מה היה מסלול הנסיעה, איפה היו לי תקלות, על מה המורה התמקד בעיקר, ומה למדתי היום.

עד היום כתוב לי זאת היכן שהוא...

אני חושב שאם עולים ומבינים ש'לומדים' כאן, ולא מנסים לנהוג ברכב עוד יום ועוד יום...
זה יכול להועיל.

בהצלחה רבה!

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בקרית גת יש מורה מאד מומלץ שאין אחד שלא עובר אצלו טסטים גם כאלה שנכשלו במקומות אחרים

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עברתי טסט בתל אביב, אבל בס"ד הטסט (השני) נקבע לשעה ריקה ממש - 11 בבוקר, כמעט שלא הייתי צריך לתת זכות קדימה, ככרות פנויות, תנועה דלילה, הכל נסע חלק ועבר ב"ה בלי תקלות.
באיזור הזה כדאי לנסות לקבל טסט בשעות לפנה"צ, ולא בבוקר או בצהריים.
(ודרך אגב המורה שלי אמר לי שהיום הרבה יותר קשה לנהוג מאשר לפני עשרים שנה - הכבישים עמוסים הרבה יותר).
מאידך גיסא, בטסט שבו עברתי , שעת צהריים עמוסה, המסלול האוטומטי הפנה אותי לאיילון, תענוג לנהוג שם, אמנם כמה דקות ספורות, אבל עדיין חסך לי כמה דקות של מתח בסימטאות של צפון ת"א.
לא בטוחה שלא כדאי.
מודיעין עיר נוחה מאד לנהיגה.
ותל אביב להפך.
לדעתי שווה לקחת שניים שלושה שיעורים באזור הטסטים
שכחתי לציין שניסיתי, אבל אף מורה במודיעין לא הואיל בטובו לקחת אותי רק בשביל הטסט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה