לימוד נהיגה מעל 100 שיעורי נהיגה והחלפת מורה ולא רואה טסט באופק מה עושים

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אם היתקדמתי בנהיגה נראה אח''כ...אבל מה שבטוח התקדמתי באשכול הזה שעוד צפה בקובץ המצורף 665730אני ב2000 ...צפה בקובץ המצורף 665732
עכשיו שעברת את ה-2,500 - הגיע הזמן להתקדם בהוצאת הרישיון.
1596549584317.png

וילך איש

משתמש מקצוען
אני @הר הבשן פתחתי את האשכול ואני חייב לספר לכם על ההלם שתקף אותי בימים האחרונים אז אספר לכם שעברתי למורה חדש[שלישי..] והאמת שהוא ממש מוזר 1. לא מדבר כלל בטלפון!!!. 2 .אין הפסקת קפה תחנות דלק שירותים 3.אין טרמפים תוך כדי לתלמידים..4.אין צעקות על ימין ועל שמאל אז מה יש כן בו 1. הוא קשוב וסבלני [רושם במחברת כל הטעויות וחוזר בסוף השיעור ומסביר לי...]2. הוא מקדם יש אצלי היתקדמות אדירה!!!3.יש אצלו תוכנית עבודה מסודרת [היום אנחנו עובדים רק על חניות היום אתה יודע חניות 4. והעיקר נותן מלא ביטחון 5. מורה כזה מצדיק את ה120 ש''ח
איך קוראים לו?
למה שעוד אנשים לא ייהנו ממנו?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מעולם לא ראיתי כזה סקרנות אצל הניקים פה בפרוג!
נשאנו בעול הכבד עד כה, אנחנו מעוניינים לוודא את תוצאותיו: אפשר להשיל את העול מעלינו? ;)
אבל האמת במילה קצרה: עידוד.

נערך לאחרונה ב:

יצחק - ITZCHAK

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני @הר הבשן פתחתי את האשכול ואני חייב לספר לכם על ההלם שתקף אותי בימים האחרונים אז אספר לכם שעברתי למורה חדש[שלישי..] והאמת שהוא ממש מוזר 1. לא מדבר כלל בטלפון!!!. 2 .אין הפסקת קפה תחנות דלק שירותים 3.אין טרמפים תוך כדי לתלמידים..4.אין צעקות על ימין ועל שמאל אז מה יש כן בו 1. הוא קשוב וסבלני [רושם במחברת כל הטעויות וחוזר בסוף השיעור ומסביר לי...]2. הוא מקדם יש אצלי היתקדמות אדירה!!!3.יש אצלו תוכנית עבודה מסודרת [היום אנחנו עובדים רק על חניות היום אתה יודע חניות 4. והעיקר נותן מלא ביטחון 5. מורה כזה מצדיק את ה120 ש''ח
אשמח לדעת מי הוא המורה והיכן, אני מחפש מורה טוב.
תודה מראש.

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
וואו אשכול מעניין ומועיל כל כך! לפחות מעודד .. היום עשיתי טסט שני ונכשלתי והתייאשתי ממש.
התחלתי לחפש סיבות להכשלות מכוונות מטסטרים ברחבי האינטרנט והגעתי לכאן.
וכן, אשמח לשמוע עוד עצות גם בשבילי.. כבר הפסקתי לספור שיעורים ועשיתי מלא, עם 2 סגרים ארוכייים באמצע..
הר בשן? מה יצא אצליכם אחרי שהחלפתם מורה? ומי הוא המורה המהולל?

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אה ועוד שאלה האם מישהוא כאן הגיש עירעור על טסט שהוא הרגיש שזה ממש עוול ושקר שהכשילו אותו? ומה היה בסופו של העירעור?
האם שווה ?

avi media

משתמש מקצוען
אה ועוד שאלה האם מישהוא כאן הגיש עירעור על טסט שהוא הרגיש שזה ממש עוול ושקר שהכשילו אותו? ומה היה בסופו של העירעור?
האם שווה ?
בעבר ערעור היה שווה כקליפת השום, לא יודע מה היום.
עשיתם את הטסט בתל אביב? כאן באזור המרכז המורים החרדיים היו אומרים שיותר קל לעבור טסט בפתח תקווה מאשר בתל אביב, בפתח תקווה יש יותר אנושיות וגם הכבישים יותר קלים מבחינה מסוימת.
בכל מקרה לא כדאי להתייאש, אולי ברוח תקופת הבחירות וההסתה האווירה לא ממש אוהדת חרדים וזה משפיע גם על הטסטרים.. להמתין עד יעבור זעם ובעז"ה בסוף תצליחו.

mum

משתמש מקצוען
האם שווה ?
בעלי הגיש ערעור (היו 2 טסטרים שצפו איתו בהסרטה ואמרו לו שהוא צודק) אבל לא אישור את הערעור.
בטסט אחר כך היה לו את אחד הטסטרים ההם (הוא לא אמר מילה כמובן) ועבר חלק.
לא תפסידי מלנסות (המורים לא אוהבים את זה משום מה).

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בעבר ערעור היה שווה כקליפת השום, לא יודע מה היום.
עשיתם את הטסט בתל אביב? כאן באזור המרכז המורים החרדיים היו אומרים שיותר קל לעבור טסט בפתח תקווה מאשר בתל אביב, בפתח תקווה יש יותר אנושיות וגם הכבישים יותר קלים מבחינה מסוימת.
בכל מקרה לא כדאי להתייאש, אולי ברוח תקופת הבחירות וההסתה האווירה לא ממש אוהדת חרדים וזה משפיע גם על הטסטרים.. להמתין עד יעבור זעם ובעז"ה בסוף תצליחו.
כן זה היה בתל אביב שתי הטסטים..
אולי שווה לעבור לפתח קווה באמת.. זה מצריך רישום למורה אחר?
כי המורה שלי הוא שייך לביה"ס גולן בת"א..

ואגב לא ראיתי מורים חרדיים.. אני מבני ברק

הארבל

משתמש צעיר
כן זה היה בתל אביב שתי הטסטים..
אולי שווה לעבור לפתח קווה באמת.. זה מצריך רישום למורה אחר?
כי המורה שלי הוא שייך לביה"ס גולן בת"א..

ואגב לא ראיתי מורים חרדיים.. אני מבני ברק
אם את עוברת לפתח תקווה, עדיף לעשות את השיעורים באזור הטסטים, זה מאד עוזר לטסט כשאת מכירה את הכבישים, באיזה כיכר יש שתי נתיבים וכדו'
בהצלחה!

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בעלי הגיש ערעור (היו 2 טסטרים שצפו איתו בהסרטה ואמרו לו שהוא צודק) אבל לא אישור את הערעור.
נכון! אכן אמרתי את זה למורה היום על אופציית עירעור והוא התחיל להתחמק.. לא ברור למה!?
למרות שמכל העולה מכאן אחרי שקראתי מילה מילה- מסתבר שהמורה שלי הוא באמת הגון , מסביר, אדיב, אכפתי ולא מורח יחסית.. אז לא מובן מה העניין שלהם לא להתלהב מעירעורים

mum

משתמש מקצוען
נכון! אכן אמרתי את זה למורה היום על אופציית עירעור והוא התחיל להתחמק.. לא ברור למה!?
למרות שמכל העולה מכאן אחרי שקראתי מילה מילה- מסתבר שהמורה שלי הוא באמת הגון , מסביר, אדיב, אכפתי ולא מורח יחסית.. אז לא מובן מה העניין שלהם לא להתלהב מעירעורים
אל תשאלי אותו ולכי לערער.
אם אני זוכרת נכון עושים את זה ממערכת ברוש.

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם את עוברת לפתח תקווה, עדיף לעשות את השיעורים באזור הטסטים, זה מאד עוזר לטסט כשאת מכירה את הכבישים, באיזה כיכר יש שתי נתיבים וכדו'
בהצלחה!
וודאי. גם בתל אביב היה כך. כל השיעורים היו באזור הטסטים (כשהשיעור מתחיל ביציאה מבני ברק לשם)

אבל יש מורה מומלץ במיוחד מאזור פתח תקווה?
האם בכלל צריכה לעבור מורה אחר בשביל זה?

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ואני לא מבינה למה לא אישרו לו את העירעור?? למה טסטרים יושבים לצפות איתו ואומרים לו שהוא צודק ואחכ העירעור לא מתקבל?. לא מובן בעליל!
האם הם נימקו למה לא התקבל?
זה פשוט מרגיז ונראה שרירותי מלכתחילה

חיהלהR

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואו אשכול מעניין ומועיל כל כך! לפחות מעודד .. היום עשיתי טסט שני ונכשלתי והתייאשתי ממש.
התחלתי לחפש סיבות להכשלות מכוונות מטסטרים ברחבי האינטרנט והגעתי לכאן.
וכן, אשמח לשמוע עוד עצות גם בשבילי.. כבר הפסקתי לספור שיעורים ועשיתי מלא, עם 2 סגרים ארוכייים באמצע..
הר בשן? מה יצא אצליכם אחרי שהחלפתם מורה? ומי הוא המורה המהולל?

רוב האנשים, לפי הסטטיסטיקה, עוברים בטסט שלישי.

עצות? - פרק תהילים, תפילת הדרך, צדקה.
לא לספר לכולם - זה מעלה לחץ בגלל הציפיות של החבר'ה.
מומלץ - טיפות רסקיו להרגעה לפני (או כל משהו מרגיע טבעי אחר) ואגב - ריטלין לא מומלץ למי שלא לוקח בקביעות!!!!!

והאמת? -
ברגע שיש רישיון ביד זה ממש לא משנה כמה טסטים עברת. אז מה הלחץ? - הרי בסוף יהיה לך רישיון, גם אם הדרך ארוכה יותר ויקרה יותר. (וממש לא חייבים לספר לאף אחד על המסלול לרכישת הרישיון...)

mum

משתמש מקצוען
ואני לא מבינה למה לא אישרו לו את העירעור?? למה טסטרים יושבים לצפות איתו ואומרים לו שהוא צודק ואחכ העירעור לא מתקבל?. לא מובן בעליל!
האם הם נימקו למה לא התקבל?
זה פשוט מרגיז ונראה שרירותי מלכתחילה
נכון.
אגיד לך את האמת, זה היה לפני שנה בדיוק (לפני פורים) ואז בעלי החליט שהוא הולך רק לעשות טסטים עד שהוא עובר.
הוא טוען שהטסטים מלמדים הרבה יותר מהשיעורים.
תכלס נהיה סגר ומיד כשנפתח הוא עשה טסט ועבר (מס' 4).

אבל עכשיו אני מאד מבינה את התסכול שלך, בשעת מעשה זה מ-פ-צ-י-ץ!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה