דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ואיזה טופס מגישים לענין הדרגה לבן זוג בעסק?
יש טופס כזה?
ואם העצמאית מרויחה לא המון בחודש עדיין זה יתכן שהיא גם מעסיקה את הבן זוג בעסק? או שצריך בשביל זה להציג רווחים גבוהים?

שלכם

משתמש פעיל
עוסק פטור חייב להרוויח משו??
איך זה הולך?

ומטפלות פרטיות עד 4 אני לא כ"כ מכירה.......
עוסק פטור יכול גם להפסיד
נניח אם יש לו הוצאות יותר מהכנסות או אם סתם כך הוא לא הרוויח
נניח לי יש (בתאוריה) עסק של שדכנות, ואני כל החודש עמל ועשה לטפונים אך לא רואה ברכה בעמלי
עדיין עבדתי בעסק 24 שעות שובעויות וגם שילמתי שכירות על איזה חדרון כך שאני בכלל במינוס בעסק

שלכם

משתמש פעיל
ואיזה טופס מגישים לענין הדרגה לבן זוג בעסק?
יש טופס כזה?
ואם העצמאית מרויחה לא המון בחודש עדיין זה יתכן שהיא גם מעסיקה את הבן זוג בעסק? או שצריך בשביל זה להציג רווחים גבוהים?
גם אם היא מפסידה וכמו בהודעה הקודמת
אין קשר בין כמות שעות עבודה לרווחים
אני מכיר בעלי חנויות שעובדים קשה שני בני הזוג בעסק ובסוף חודש יוצאים עם הפסדים

לגבי הטופס יש אותו בנוהל שהעלתי באחד ההודעות הקודמים

מתכנת

משתמש חדש
שימו לב גם שהורה שמקבל הבטחת הכנסה כן נכלל בהנחות למעונות.
לכן, אם אתה מקבלים הבטחת הכנסה אתם לא צריכים לדאוג.
כל השאר, הקמת עוסק פטור מכסה אתכם לחלוטין.

הבעיה היחידה שנשארה היא לאזרחי ארה"ב שלא יכולים לפתוח עוסק פטור.

שלכם

משתמש פעיל
נראה שעוסק פטור הפתרון הכי ריאלי
זה תהליך פשוט יחסית
וצריך רק הצהרה על שעות עבודה ורווח (שקל לשעה נראה לי פר אינאף)
מיועץ מס\רו"ח
צפה בקובץ המצורף 952483
וזה בלי שדיברנו על מענק עבודה שמכסה את העלויות ומותיר עודף (למי שמעל גיל 23 כמובן)

שלכם

משתמש פעיל
אני מכיר אזרחי ארה"ב שיש להם עוסק פטור (מקלבים מס' זהות מיוחד לרושת המסים בדומה למס' ביטוח לאומי)
יתכן שזה תלוי בסוג הויזה.
לגבי הבטחת הכנסה - אברכי כולל לא זכאים להבטחת הכנסה

שריתיש

משתמש סופר מקצוען

יש צורך בהצהרת הון בשנה הראשונה, ואח"כ כל כמה שנים שוב פעם
כך שאסור שיהיו הכנסות לא מוצהרות ומסודרות
כגון תמיכה, השכרת יחידה, השכרת דירה לשבתות וחופשות, וכו'

מתכנת

משתמש חדש
@שלכם הבעיה לאזרחי ארה"ב היא לא בהקמת העסק, הבעיה היא שחייבים לשלם מיסים בארה"ב.
מדובר לא על אנשים שהם רק אזרחי ארה"ב, גם ישראלים שעשו אזרחות (או שההורים שלהם עשו להם אזרחות כדי לקבל את המענקים) לא כדאי שיפתחו עוסק פטור.

מתכנת

משתמש חדש
וגיליתי משהו מעניין מאוד בטפסים, בהצהרת הורה עצמאי ניתן להצהיר כי "הנני נותן/ת שירותים (פרילנסר). הנני עובד/ת עם ______ לקוחות. לא פתחתי עסק במס הכנסה/מע"מ"

כלומר, אפשר למלא את ההצהרה הזאת גם אם בפועל לא פתחתם תיק ולא עשיתם כלום.
כל עוד אתם עצמאיים ויש לכם לקוחות, ואתם עובדים 24 שעות שבועיות אתם מסודרים.

לדוגמא, אם אתם שדכנים ויש לכם 20 לקוחות, ואתם עובדים כל הלילה כל לילה על שידוכים, גם אם בגלל שלא הכנסתם כלום לא פתחתם שום תיק בשום מקום ולמעשה אין תיעוד של זה, אתם יכולים לחתום על הטופס ולקבל את ההנחה במעון.

חשוב מאוד!

ילילי

משתמש מקצוען
וגיליתי משהו מעניין מאוד בטפסים, בהצהרת הורה עצמאי ניתן להצהיר כי "הנני נותן/ת שירותים (פרילנסר). הנני עובד/ת עם ______ לקוחות. לא פתחתי עסק במס הכנסה/מע"מ"

כלומר, אפשר למלא את ההצהרה הזאת גם אם בפועל לא פתחתם תיק ולא עשיתם כלום.
כל עוד אתם עצמאיים ויש לכם לקוחות, ואתם עובדים 24 שעות שבועיות אתם מסודרים.

לדוגמא, אם אתם שדכנים ויש לכם 20 לקוחות, ואתם עובדים כל הלילה כל לילה על שידוכים, גם אם בגלל שלא הכנסתם כלום לא פתחתם שום תיק בשום מקום ולמעשה אין תיעוד של זה, אתם יכולים לחתום על הטופס ולקבל את ההנחה במעון.

חשוב מאוד!

נגיד יש לי השכרת וויז ולא פתחתי תיק ולא עשיתי כלום.
אז איזה מסמכים צריך להגיש כדי לקבל דרגה?

אם זה כזה פשוט, למה לא כולם עושים את זה?

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!

נו, ברצינות. לבוא למדינת ישראל ולהגיד:
שלום וברכה, כאן האזרח יניב, ואני מעלים מסים באופן קבוע ומסודר - הנה כל הטפסים!

ורד בגליל

משתמש מקצוען
אם הבעל עוסק פטור
והאשה עובדת 30 ש"ש
מישהו הבין האם זה נחשב כאילו הבעל עובד 36 ש"ש וביחד יקבלו דרגה 3?

מתכנת

משתמש חדש

צריך להגיש את ההצהרה הזאת, ואישור מרואה חשבון על ההכנסות (שאין) וזהו
ולמה לא כולם עושים את זה? אכן שאלה :)

מתכנת

משתמש חדש

הוא מתכוון כמובן לעסק בלי הכנסות
הרי ידוע שכל החרדים נכשלים בעסקים

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

ייתכן שזה פותר את בעיית השכר סופרים/מרצים/אמנים.

עד היום לא ניתן היה לקבל שום זכאות על שעות של שכר סופרים. כי תלוש אין, ועסק עצמאי אין. אלו הכנסות חוקיות ומדווחות, אבל לא הייתה דרך להכיר בהן להנחות במעונות.
אם הסעיף המדובר יחול על כך, תבוא הרווחה ללא מעט סופרים/ות ומרצים/ות שמקבלים את שכרם בדרך זו.

Deep Media

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ייתכן שזה פותר את בעיית השכר סופרים/מרצים/אמנים.

עד היום לא ניתן היה לקבל שום זכאות על שעות של שכר סופרים. כי תלוש אין, ועסק עצמאי אין. אלו הכנסות חוקיות ומדווחות, אבל לא הייתה דרך להכיר בהן להנחות במעונות.
אם הסעיף המדובר יחול על כך, תבוא הרווחה ללא מעט סופרים/ות ומרצים/ות שמקבלים את שכרם בדרך זו.
זהו סעיף שהופיע גם בשנים קודמות , אין כאן חידוש
(אינני יודע מה בדיוק כוונתו כי מה שייך פרילנס שמספק שירות ללא רווחים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה