דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
לא הבנתי:(
אפשר במילים פשוטות?
יש טופס למילוי ע"י יועץ מס. יופי.
בנספח הנ"ל אני אמורה לצהיר על אותה תקופה שעליה רושם היועץ מס?

איזו טבלה?
סליחה על האי בהירות :whistle:
התכוונתי להדגיש את ה "על 3 חודשים רצופים מלאים"

S234

משתמש פעיל
משה גולדמן מארגון חלמי״ש לרונן כץ ב׳קול ברמה׳: ״ליברמן עומד לבצע מחטף ולחתום היום על העלאה של 125 שקל בתשלומי ההורים בתעריפי המעונות. מדובר בגזירה קשה כנגד עשרות אלפי משפחות. אנחנו בודקים דרך משפטית לעכב את החתימה״

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי מישהו יוכל לעזור לי - דחוף לי לדעת
תינוק שנולד ב-16.06,
15 שבועות מהלידה = 29.09
ידרשו תלוש מלא מהעשירי או יתכן שיבקשו רק מה-11?
וכן כמה שעות צריך מינימום בחודש?

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מתי חזרת לעבודה ?
יספיק לך 24 ש"ש
יש לי ילד גדול יותר במעון,
אני רוצה להבין אם אני חייבת לחזור בדיוק בזמן לתלוש שעות מלא
כדי שלא יבקשו ממני לשלם בלי הנחה על החודש שלמעשה הייתי אמורה להיות כבר בעבודה....

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
יש לי ילד גדול יותר במעון,
אני רוצה להבין אם אני חייבת לחזור בדיוק בזמן לתלוש שעות מלא
כדי שלא יבקשו ממני לשלם בלי הנחה על החודש שלמעשה הייתי אמורה להיות כבר בעבודה....
ציטוט:
ב. במידה ולא חזר ההורה לעבודה בתום 15 שבועות )או יותר מכך אם זכאי לכך מפורשות בחוק( - תיקבע דרגת זכאות 12 מהחודש שלאחר סיום חופשת הלידה עד לקבלת תלוש שכר עדכני לחודש עבודה מלא. כאשר יציג תלוש שכר עדכני לחודש עבודה מלא, תעודכן דרגתו בהתאם לחישוב ההכנסה לנפש החל מתחילתו של אותו חודש.
ג. האמור כאן תקף במידה וההורה חזר לעבודה בפרק זמן של 6 חודשים לכל המאוחר מיום יציאתו לחופשת לידה. ככל שחזר לעבודה במועד מאוחר יותר – יידרש להמציא 3 תלושי שכר עדכניים לחודשי עבודה מלאים ורצופים לאחר החזרה לעבודה.

הגא

משתמש צעיר
צילום מקצועי
בימים האחרונים אין מענה בטלפון *2969.
ממתינים כ5 דקות ועובר שוב לתפריט הראשי. מישהו הצליח ליצור איתם קשר?
העליתי עדכון מסמך לפני חודש ועדיין לא טופל!

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם הינכם עדיין ממתינים לתגובה מהתמת לגבי קבלת הסבסוד או הבקשה ששלחתם, ניתן לפנות דרך צ'אט עם נציג בין השעות 8.00-16.00, ולקבל מענה מהיר. מצ"ב קישור לצ'אט, בו יש להזין את הפרטים האישיים של הילד, וההורה ונציג יענה בתוך מס' דקות בעז"ה. בהצלחה!

עץ

משתמש רשום
אולי מישהו יוכל לעזור לי - דחוף לי לדעת
תינוק שנולד ב-16.06,
15 שבועות מהלידה = 29.09
ידרשו תלוש מלא מהעשירי או יתכן שיבקשו רק מה-11?
וכן כמה שעות צריך מינימום בחודש?
אני בדקתי את זה מול התמ"ת. היה לי בדיוק אותו תאריך כמוך-29
אם חוזרים לעבודה עד ה-15 של החודש העוקב זה בסדר גמור! ואז מגישים חודש מלא של חודש 11.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה