דרוש מידע מס שבח - קצת פרטים..

קפוצון

משתמש מקצוען
אני מבצעת פריסות ופיצול מס שבח, עם נסיון רב בכך.
בבני זוג מעל גיל 60 - ההחזר / החיסכון גבוהים משמעותית
יש לשים לב שבדיווח העיסקה למיסוי מקרקעין אצל העו"ד - העיסקה תדווח כ 2 מוכרים שונים,
כמו אחים ולא בני זוג, כל אחד חצי מהסכומים, כך יהיה ניתן לבצע פיצול בין בני הזוג ולהרוויח החזר כפל במידה האפשר.
אפשר לחסוך מראש לפני תשלום ואפשר גם אחרי, עד 6 שנים אחורה.
כדי לחסוך מראש כדי לקחת עו"ד שרגיל בכך בשוטף ויודע את ההשלכות (של עיכוב השומה..)
אם יש שאלות - אני עונה בשמחה במייל / בנייד.
האם כשהדירה רשומה על אחד מבני הזוג ניתן לפצל על הבן זוג השני?

n1

משתמש רשום
צילום מקצועי

n1

משתמש רשום
צילום מקצועי
יש מקור?

לא הבנתי
תודה רבה
פשוט נבחנתי על זה היום ובחוק (בסעיף 39 אם מענין)
מופיעה שיותרו בניכוי הוצאות שהוצאו לרכישת הזכות במקרקעין... ואין התייחסות דווקא לדירת מגורים.

אף פעם לא מאוחר מדי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ברמה הכללית אין דרך לדעת אלא לפנות לרו"ח שיענה תשובה פרטנית
איזה תשלום לוקחים המומחים כאן ?
יש רבים שלוקחים לפי אחוזים.
אני מחפש אחד שלוקח לפי תיק.
[כמו ביועצי משכנתא שיש הלוקחים לפי תיק 4-8 אלף ש''ח לתיק. ויש הלוקחים לפי אחוזים].

הדס99

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איזה תשלום לוקחים המומחים כאן ?
יש רבים שלוקחים לפי אחוזים.
אני מחפש אחד שלוקח לפי תיק.
[כמו ביועצי משכנתא שיש הלוקחים לפי תיק 4-8 אלף ש''ח לתיק. ויש הלוקחים לפי אחוזים].
בהצהרת הון זה לא לפי אחוזים...
הסיבה שלא רשמו לך מחירים כאן כי זה משתנה לפי מה שנדרש לך,
האם יש לך גם השקעות בחו"ל? הרבה הלוואות?
האם זו הצהרת הון ראשונה ? (זול יותר)
או הצהרת הון אחרת (יקר יותר, כי רו"ח אחראי לא יכין סתם הצהרה אלא יעשה השוואה להצהרה קודמת ויבדוק איתך הסברים לכל פריט ופריט מאיפה מומן וכו', ויוודא כי ההכנסות שדווחו מתאימות להצהרות הרכוש )

אף פעם לא מאוחר מדי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בהצהרת הון זה לא לפי אחוזים...
הסיבה שלא רשמו לך מחירים כאן כי זה משתנה לפי מה שנדרש לך,
האם יש לך גם השקעות בחו"ל? הרבה הלוואות?
האם זו הצהרת הון ראשונה ? (זול יותר)
או הצהרת הון אחרת (יקר יותר, כי רו"ח אחראי לא יכין סתם הצהרה אלא יעשה השוואה להצהרה קודמת ויבדוק איתך הסברים לכל פריט ופריט מאיפה מומן וכו', ויוודא כי ההכנסות שדווחו מתאימות להצהרות הרכוש )
לא דובר על הצהרת הון אלא על החזר מס שבח.

בכל מקרה בדקתי עבור קרוב משפחה.

וכעת זה כבר לא רלוונטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה