עזרה מסעדות בכשרות מהודרת

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
מה נגמר להם?
מה כולל פלטת בשרים שם?
לא יודעת אם נגמר או שהמלצר שלא מבין עברית חשב ש4 זה 3
והפלטה לא כללה כל מה שהיה כתוב בתפריט
אפשר לבקש מהם תפריט במייל (אאל"ט בתמוז הורדתי מהאתר, עכשיו אני לא מוצאת איפה).

נועה1

משתמש רשום
אז ככה ריקוטה בהתחלה הייתה תענוג ממש כיום היא טובה ונהדרת אבל פשר יותר - הכשרות מהדרין וקהילות - בצהרים יחסית עמוס בגלל העובדים מהסביבה.
מוסקט בערב בדר"כ די עמוס - טעם ומחיר זה עניין אישי
וופל בר רמת אשכול יש לו משהו שקט וניחוח (נראה לי שהסניף שהיה ברוממה נסגר והיום קצת יותר עמוס שם....)
מי שמחפש/ת שקט טעים לא יקר מידי - קפה תמרה - זה מהדרין ירושלים שקט במיוחד וגם שיש אנשים תמיד האוירה רגועה ומיוחדת
ובהכשר הנ"ל יש גם את קפה גן סיפור בגן סאקר אחלה מקום בבוקר אין כמעט מה לאכול שם יותר בצהרים ובערב העומס תלוי בתקופות
נראה לי אבל שמטרת השאלה באשכול הייתה על כשרויות כמו עדה"ח ורובין
זה בידיוק סוג המקומות שאני מחפשת, קפה תמרה וקפה גן סיפור - רק בכשרות אחרת..
בידיוק הסגנון הזה, מקומות יפים, מרווחים, לא הומים, אוכל טוב, אווירה נעימה ורגועה, תודעת שרות

נערך לאחרונה ב:

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה בידיוק סוג המקומות שאני מחפשת, קפה תמרה וקפה גן סיפור - רק בכשרות אחרת..
בידיוק הסגנון הזה, מקומות יפים, מרווחים, לא הומים, אוכל טוב, אווירה נעימה ורגועה, תודעת שרות
אי אפשר לרקוד על כל החתונות - הציבור שדורש את הלא הומה וכו' כנראה שטוב לו גם כשרויות מצוינות כמו מהדרין ירושלים, אם הייתה דרישה היו גם מסעדות כאלו,
או שברגע שיש הכשר כזה אז זה הופך להומה אדם
נ.ב. בנושא כשרות תמיד מופיע טלפון של המשגיח במקום בענייני חלבי השאלות בדר"כ הם על העלים (בשמיטה זה לוודא שזה לא התר מכירה) בישולי נכרים ומקסימום מעשרים ומפרישים חלה מספק - לא כהוראה לרבים אבל נקודה למחשבה

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודעת שרות
מילת המפתח :(
כשעסקים מקבלים לקוחות חרדים על מגש של כסף איכשהו זה יורד לסוף סדר העדיפויות... גם של הלקוחות וגם של נותני השרות.

נערך לאחרונה ב:

נועה1

משתמש רשום
מילת המפתח :(
כשעסקים מקבלים לקוחות חרדים על מגש של כסף איכשהו זה יורד לסוף סדר העדיפויות... גם של הלקוחות וגם של נותני השרות.

אגב, יש את קפה רימון החלבי במרכז העיר, בהכשר הרב מחפוד. למי שמתאים.
זה היה הטריגר לפתיחת האשכול, גם אני חשבתי שקפה רימון במרכז העיר הוא מחפוד
אתמול התברר לי שרק הבשרי מחפוד, החלבי הוא מהדרין ירושלים

ועוד מילה, בעיני שכל אחד יעשה מה שמתאים לו, יש כאילו שאוהבים לצאת למקומות עם מלא אנשים ויש כאילו שיעדיפו במצב כזה לא לצאת
יש כאילו שמקפידים על כשרויות מסוימות ויש כאילו שלא
כל אחד והמנהג שלו

וכן אפשר לרצות לרקוד על כל החתונות, למה שמישהו שמקפיד על הכשר מסוים לא יוכל לפחות לרצות ללכת למסעדה טובה עם אווירה נעימה בלי המון אנשים ושהיא גם בכשרות מהודרת?

חשבתי שאולי אני לא מכירה מקומות כאילו ולכן פתחתי את האשכול, אני מתחילה להפנים שמקומות שהם גם וגם פשוט לא קיימים...

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אז לעניות דעתי אין לכם סיבה לצאת לאכול
כל אחד וההנאות שלו
אבל היציאה עצמה היא בילוי מאווררת, משחררת זמן לדבר ברוגע מחוץ לשגרה הביתית האוכל הוא רק כדי שלא ישעמם ומוסיף קצת לאוירה
לא רק שרעבים או שאין כח להכין אוכל הולכים למסעדה אם סתם רעבים אפשר להזמין מספיק אוכל נהדר לבית בלי להוציא דלק לחכות בתור לשלם טיפ ועוד
אבל שוב כל אחד ומה שמהנה אותו

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ועוד מילה, בעיני שכל אחד יעשה מה שמתאים לו, יש כאילו שאוהבים לצאת למקומות עם מלא אנשים ויש כאילו שיעדיפו במצב כזה לא לצאת
יש כאילו שמקפידים על כשרויות מסוימות ויש כאילו שלא
כל אחד והמנהג שלו

וכן אפשר לרצות לרקוד על כל החתונות, למה שמישהו שמקפיד על הכשר מסוים לא יוכל לפחות לרצות ללכת למסעדה טובה עם אווירה נעימה בלי המון אנשים ושהיא גם בכשרות מהודרת?

חשבתי שאולי אני לא מכירה מקומות כאילו ולכן פתחתי את האשכול, אני מתחילה להפנים שמקומות שהם גם וגם פשוט לא קיימים...
את יוצאת מנקודת הנחה שרבנות מהדרין היא לא מהודרת! זכותך להקפיד יותר או ללכת להכשרים פרטיים מוכרים יותר
אבל על מי התלונות ? על בעל המסעדה שמביא כשרות לפי הביקוש??
זכותך לרצות לרקוד על כל החתונות, אבל לא בהכרח שזה יקרה!

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה היה הטריגר לפתיחת האשכול, גם אני חשבתי שקפה רימון במרכז העיר הוא מחפוד
אתמול התברר לי שרק הבשרי מחפוד, החלבי הוא מהדרין ירושלים
הסניף בבית שמש מחפוד
סה"כ 40 דקות נסיעה (או פחות) מירושלים...
1632999318865.png

נועה1

משתמש רשום
את יוצאת מנקודת הנחה שרבנות מהדרין היא לא מהודרת! זכותך להקפיד יותר או ללכת להכשרים פרטיים מוכרים יותר
אבל על מי התלונות ? על בעל המסעדה שמביא כשרות לפי הביקוש??
זכותך לרצות לרקוד על כל החתונות, אבל לא בהכרח שזה יקרה!
צודקת לגמרי,
ואני לא מתלוננת, וגם לא התכונתי להשמע כך
אני בסך הכל מנסה לברר האם יש מקומות בסגנון שאני מחפשת שגם נושאים כשרות שאני צורכת

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה