עזרה מסעדות בכשרות מהודרת

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

נעמה הבלין

משתמש צעיר
מי שמחפש פרטיות, יש לו בבית, לא?
אנחנו מכירים מהנשים את המושג "לצאת", מה זה אומר? שזה כיף.
כן, אבל יוצאים בשביל לשבת קצת ולדבר, לא בשביל לשמוע בליל של רעשים ובלאגן.
אז כמו בכל דבר צריך פרופורציה...

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
מי שמחפש פרטיות, יש לו בבית, לא?
אנחנו מכירים מהנשים את המושג "לצאת", מה זה אומר? שזה כיף.
אתה מחפש פרטיות בכל מיני דרכים
לפעמים מתחשק לך שזה ישתלב עם אוכל טוב, מוזיקה, ספות, הגשה וי אי פי
יש?

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אז ככה ריקוטה בהתחלה הייתה תענוג ממש כיום היא טובה ונהדרת אבל פשר יותר - הכשרות מהדרין וקהילות - בצהרים יחסית עמוס בגלל העובדים מהסביבה.
מוסקט בערב בדר"כ די עמוס - טעם ומחיר זה עניין אישי
וופל בר רמת אשכול יש לו משהו שקט וניחוח (נראה לי שהסניף שהיה ברוממה נסגר והיום קצת יותר עמוס שם....)
מי שמחפש/ת שקט טעים לא יקר מידי - קפה תמרה - זה מהדרין ירושלים שקט במיוחד וגם שיש אנשים תמיד האוירה רגועה ומיוחדת
ובהכשר הנ"ל יש גם את קפה גן סיפור בגן סאקר אחלה מקום בבוקר אין כמעט מה לאכול שם יותר בצהרים ובערב העומס תלוי בתקופות
נראה לי אבל שמטרת השאלה באשכול הייתה על כשרויות כמו עדה"ח ורובין

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הוצאת לי תמילה מהפה
טעים.. רק את משלמת על פרוסה דג כאילו זה נתח זהב
מפנק שם כשיחסית ריק. אחרת זה מרגיש כמו איזה חתונה המונית
המקום שם לא גדול במיוחד ולכן ברגע שיש הרבה אנשים זה דחוס אבל לא להגזים חתונה המונית - אולי חתונה המונית בקורנה............

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
אז ככה ריקוטה בהתחלה הייתה תענוג ממש כיום היא טובה ונהדרת אבל פשר יותר - הכשרות מהדרין וקהילות - בצהרים יחסית עמוס בגלל העובדים מהסביבה.
מוסקט בערב בדר"כ די עמוס - טעם ומחיר זה עניין אישי
וופל בר רמת אשכול יש לו משהו שקט וניחוח (נראה לי שהסניף שהיה ברוממה נסגר והיום קצת יותר עמוס שם....)
מי שמחפש/ת שקט טעים לא יקר מידי - קפה תמרה - זה מהדרין ירושלים שקט במיוחד וגם שיש אנשים תמיד האוירה רגועה ומיוחדת
ובהכשר הנ"ל יש גם את קפה גן סיפור בגן סאקר אחלה מקום בבוקר אין כמעט מה לאכול שם יותר בצהרים ובערב העומס תלוי בתקופות
נראה לי אבל שמטרת השאלה באשכול הייתה על כשרויות כמו עדה"ח ורובין
הזכרת את קפה תמרה
שם יש אפשרות לבקש חדר פרטי שזה כבר באמת פינוק..

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האוכל (חוץ מהסיגרים שככל הנראה נשארו מהבר של המלון) היה טוב
השירות ממש לא (הפסידו עלינו כסף, לדוגמא הזמנו 4 מגשים בשריים והביאו רק 3)
יש אפשרות למחיצות.
מה נגמר להם?
מה כולל פלטת בשרים שם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה