מנסה לתכנן ארון גבס, כמה שאלות

cherry c

משתמש סופר מקצוען
1. מה האורך המקסימלי של מדף גבס שאפשרי לסחוב ספרי קודש?

2. מה עומק מדף מינימלי? 26 ס"מ, או פחות?

3. ארון מרחף מהרצפה, כמה להשאיר מלמטה, כללית אתם בעד או נגד? יש פה מישהו שחי עם זה?

4. מתלבטת האם לשים באמצע מדפי זכוכית במקום מדפי גבס+זכוכית, מה אורך מקסימלי של מדף זכוכית לנשיאת ספרי קודש?

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ארון מרחף מהרצפה, כמה להשאיר מלמטה, כללית אתם בעד או נגד? יש פה מישהו שחי עם זה?
למה לעשות מרחף?
צמוד לרצפה זה גם יותר יפה וגם יותר נח
4. מתלבטת האם לשים באמצע מדפי זכוכית במקום מדפי גבס+זכוכית, מה אורך מקסימלי של מדף זכוכית לנשיאת ספרי קודש?
אנחנו עשינו מדפים מעץ ודלתות למטה מעץ, קחו את זה גם באופציה.

בהצלחה!!

A B

משתמש מקצוען
תלוי מה עובי המדף.
3. ארון מרחף מהרצפה, כמה להשאיר מלמטה, כללית אתם בעד או נגד? יש פה מישהו שחי עם זה?
מאד תלוי בסוג המשפחה.
אנחנו חיים עם זה וזה לא מפריע לאף אחד. לעומת זאת דודה שלי לא גומרת לקלל את זה......

A B

משתמש מקצוען
אין בעיה לנגב מלמטה אם יש מספיק מרווח להכניס מגב בקלות
אין לנו ילדים קטנים שמחביאים דברים מתחת לארון... בניגוד לדודה שלי שצריכה כל פעם לרדוף אחרי המוצץ מתחת לארון
וכל העניין של מקום זה השאלה מה הגודל הכללי שיש לכם.
אם אין לכם ארון גדול אז אולי לא שווה לוותר על העוד מדף אבל כשיש קיר גדול זה נותן מראה יותר "קל"

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אין בעיה לנגב מלמטה אם יש מספיק מרווח להכניס מגב בקלות

אין לנו ילדים קטנים שמחביאים דברים מתחת לארון... בניגוד לדודה שלי שצריכה כל פעם לרדוף אחרי המוצץ מתחת לארון
וכל העניין של מקום זה השאלה מה הגודל הכללי שיש לכם.
אם אין לכם ארון גדול אז אולי לא שווה לוותר על העוד מדף אבל כשיש קיר גדול זה נותן מראה יותר "קל"
יש לך מצב לבדוק כמה הגובה אצלכם?
תכננתי ארון בגובה 30 ס"מ מהרצפה.

אני מאוד מתלבטת על זה, אין לנו מקום גדול בכלל, אבל זה נמצא במיקום בעייתי ומאוד מעמיס בחלל, לכן חשבתי על הרעיון הזה.
חלק מהספרים יהיו בחדר לימוד ולא בסלון.

~yg~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עץ לא יותר יקר מזכוכית לדעתי. אנחנו ניסינו לצמצם את העלויות למינימום, ואת כמות הספרים למקסימום כי השטח היה מאד קטן. לכן, גם את מדפי הגבס צמצמנו להכרחי מבחינה עיצובית, וכך איש הגבס לקח מחיר מוזל, ואת מדפי העץ רכשנו לבד בנגריה, מדפים עבים שיחזיקו הרבה (ארכם כ-85 ס"מ, ואחד אף מטר, אבל רואים שקצת קשה לו לסחוב...) ונראה לי שיצא יותר זול מאופציות אחרות. (התקנו לבד)

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

עשינו ממש לאחרונה ספרית גבס מהממת
אורך מדף 2 מטר ועשרה
ממליצה מאד על המעצבת שלקחתי. היא יודעת מה שהיא אומרת!

estyr

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול.
USER=53832]@m a r g a l i t[/USER] @A B
כמה זמן יש לכם את הספריה? אתם מרוצים ממנה או שהיום במחשבה לאחור הייתם עושים ספריית עץ?
ו---מי שיכול להעלות תמונות זה ממש יהיה לעזר!

למה מה קרה

משתמש פעיל
צילום מקצועי

תראה אני בניתי לבד ארונית (מדפים1.1 מטר ועומק 32ס"מ) גבס אני עשיתי מדפים מגבס (עם הפרופילים)שהמדף עבה בערך 5ס"מ וזה ממש חזק לפני שהרכבתי את הלוחות פשוט עליתי על זה,זה דבר מאוד יציב כמובן שאצלי זה עומד על הרצפה
עוד פרטים תוכל למצוא באתר "מדרג"https://www.midrag.co.il/Index/SectorVideos/71

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
קופצת על האשכול.
כמה זמן יש לכם את הספריה? אתם מרוצים ממנה או שהיום במחשבה לאחור הייתם עושים ספריית עץ?
יש לנו את הספרייה נראה לי 3 שנים
מאוד מרוצים!
הרבה יותר יפה ונח מספריית עץ רגילה.

SHLOMTZY

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
המדפים כאן באורך 2+
מומלץ להתייעץ עם איש גבס לגבי חיזוקים
מתחת לספריה המרחפת יתקינו בהמשך מזנון עץ

גולדברג ספריה 2.jpg

cherry c

משתמש סופר מקצוען
חברים, עניתם על שאלות מלפני כמעט שנה. הספריה ממזמן בנויה.
רק שעכשיו יש לי יותר ידע לומר שכל מי שעושה מדף מעל 110-120 ס"מ, אז זה לא גבס בלבד.
זה ספרית גבס שיושבת על מדפי עץ, והמחיר בהתאם!!! עולה כמו עץ.

אני עשיתי גבס כדי לחסוך עלויות, הקבלן הכניס לי את בתוך כל העבודות, אבל לא על מנת לשלם עוד.
לכן עשיתי מדפים מגבס ולא מעץ.
למטה מתוכננים ארונות, לא התגבשנו על הצבע...

קבצים מצורפים

• IMG_4575_.jpg
    IMG_4575_.jpg
    KB 308 · צפיות: 289

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
חברים, עניתם על שאלות מלפני כמעט שנה. הספריה ממזמן בנויה.
ענינו על זה:
קופצת על האשכול.

SHLOMTZY

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נתתי בפרטי,
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה