שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

mishehi

משתמש פעיל
יוצרי ai
איסתרק והירלוס
הורדה (4).jpg

1722557909192.png

הורדה (5).jpg

הורדה (6).jpg

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@Ayala10 אני מצטער אבל ככה לא נראה בחור בן 17!!! בכל הכרוזים נראה ילד בן 12-13...
בנוסף לכך:
היה קטע שלאיסתרק היה מזר סגנון הלבוש עם השרוולים הקצרים,
נראה לי שזה היה כשהוא התלבש בבגדים שהביאו לו בפלאט. אולי לפני ההצגה שהכינו עבורו?
או שהוא היה עם אבא הקטן והסבתא...
בודאי!! לאבא הגדול הוא הגיע בגיל 9, לא תינוק! אבל אבא הגדול מאוד מוצלח, בעיקר בתמונה השנייה.
לא זוכר. נראה לי שאבא הגדול משכן את התליון שלו כשהביאו לו אותו ליער, ואת זה יצרתי
זה היה כשהוא קנה לו את התפילין.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@Ayala10 אני מצטער אבל ככה לא נראה בחור בן 17!!! בכל הכרוזים נראה ילד בן 12-13...
כן, נכון...
עכשיו שמתי לב....
הייתי צריכה לכתוב לו גם זקן וכאלה...
בודאי!! לאבא הגדול הוא הגיע בגיל 9, לא תינוק! אבל אבא הגדול מאוד מוצלח, בעיקר בתמונה השנייה.
וואו!! אז צדקתי:)
רק אחרי קריאה אחת... אבל זה היה ניחוש;)
ובאמת זה יצא לו יפה

שין אלף

משתמש צעיר
בקשר לכל התמונות (המדהימות!) של הנסיכים
לא מוזכר בספרים שהם היו נוהגים לקשור את השיער על העורף בפקעת?
לדעתי כן
הנסיכים קשרו בפקעת על העורף והשאירו פאות רחבות מקדימה
והמלכים הסתפרו לשיער קצר....

RUSI10

משתמש מקצוען
כל תמונה - אליפות!!!

הדבר היחיד שמפריע לי בכל השירשור - שאין לגברים האלו שום סממן יהודי. לא כיפות, לא כובעים, לא ציציות.......

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדבר היחיד שמפריע לי בכל השירשור - שאין לגברים האלו שום סממן יהודי. לא כיפות, לא כובעים, לא ציציות.......
קשה ליצור את זה...
כשכותבים בפרומפט נסיכים עם שיער ארוך/ גבר בן... בבגדי נסיך מתקופת ימי הביניים וכו'... קצת קשה לתקוע סממנים יהודים...
וזה יהיה גם מוזר לראות את איסתרק עם שיער חלק ארוך ובלונדיני ו... כיפה....

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
וואוו
תנסי לכתוב בחור במקום נער.. יש מצב שיעזור
גם זה כתבתי, וליתר דיוק גם בעברית וגם באנגלית... יצא לי כל מיני תמונות לא מאוד יפות (אחת אפילו של בחור כושי😏)

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
גם זה כתבתי, וליתר דיוק גם בעברית וגם באנגלית... יצא לי כל מיני תמונות לא מאוד יפות (אחת אפילו של בחור כושי😏)
מזכיר קצת?..
שיניתי בפרומפט שלך לבחור צעיר, והוספתי לבוש בבגדים פשוטים, וזקן קטן
1722716109745.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה