שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
פדהאל כשולייה עם הציפור (לא כ"כ זוכרת פרטים...)
1722716582559.png

1722716631461.png

גריז

משתמש פעיל
וואו!
התמכרתי לאשכול הזה.
מוצאת את עצמי מחלקת וואו כמעט לכל יצירה שמעלים לכאן.
זה פשוט מדהים איך שאתם יודעים להתעסק ככה עם הבינה שיוצא לכם
דמויות כל כך משכנעות לפעמים!
זה פשוט גונב אותי, ותודה רבה לכל אלה שמעלים לכאן את מה שעשו...

מים אחרונים

משתמש מקצוען
היי!
מצאתי את האופציה של אתר שהופך לסרטונים...
כתבתי לו כך:
-------
Scene: A lush, enchanted forest clearing at twilight. Fireflies dance around, and a majestic waterfall cascades in the background.

[The camera reveals a grand, ancient stone archway draped with ivy, leading into the clearing. The sound of rushing water and distant birds creates an ethereal atmosphere.]

[From behind the archway, emerges a regal knight in shining armor, holding a beautifully crafted sword. The knight pauses, surveying the area with a mix of awe and trepidation.]

[Suddenly, a shadow falls over the knight as a cloaked figure steps into the clearing, their face hidden by a hood. The knight draws their sword, ready for confrontation.]

[The cloaked figure raises their hands, revealing a glowing crystal orb. The orb emits a soft, pulsating light that illuminates the entire clearing.]

[The waterfall's roar intensifies as the orb's light reflects off the cascading water, creating a dazzling display of colors. The knight’s tension eases as the orb’s light reveals a hidden, ancient inscription on the stone archway.]

[The scene ends with the knight and the cloaked figure staring at the inscription, realizing it holds the key to a long-lost secret. The camera pulls back to show the serene beauty of the waterfall and the enchanted forest.]

----------
ובתרגום לעברית:
סצנה: קרחת יער שופעת ומכושפת בשעת הדמדומים. גחליליות רוקדות מסביב, ומפל מלכותי זורם ברקע.

[המצלמה חושפת קשת אבן מפוארת ועתיקה עטופה בקיסוס, המובילה אל קרחת היער. קולם של מים גועשים וציפורים מרוחקות יוצר אווירה ערטילאית.]

[מאחורי הקשת, מגיח אביר מלכותי בשריון נוצץ, אוחז בחרב מעוצבת להפליא. האביר עוצר, סוקר את האזור בתערובת של יראה ורעדה.]

[פתאום, צל נופל על האביר כשדמות בגלימה צועדת אל הקרחת, פניה מוסתרות ברדס. האביר שולף את חרבו, מוכן לעימות.]

[הדמות העטופה מרימה את ידיהן, חושפת כדור קריסטל זוהר. הכדור פולט אור רך ופועם שמאיר את כל הקרחת יער.]

[שאגת המפל מתעצמת כאשר אור הכדור משתקף מהמים הזורמים, ויוצר תצוגה מסנוורת של צבעים. המתח של האביר נרגע כאשר אורו של הכדור חושף כתובת נסתרת ועתיקה על קשת האבן.]

[הסצנה מסתיימת בכך שהאביר והדמות העטופה בוהים בכתובת, מבינים שהיא מכילה את המפתח לסוד שאבד מזמן. המצלמה נסוגה לאחור כדי להראות את היופי השלו של המפל והיער הקסום.]
--------------
והוא אמור להפוך את זה לסרטון, רק שנטפרי לא ממש נותן לי לראות...
אם יש למישהו קצת הבנה בזה ויוכל לעשות כמוני או להעלות...
זה יהיה פצצה ונוכל להפוך את החוויה המטורפת הזו לסרט!!!

Shalom.M

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יש מצב להעלות את התמונות בקובץ peg לטובת כל אלו שחסומים

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איך רק עכשיו גיליתי את האשכול הזה????
תמונות מטורפווות!!!!!!
אבל שימו לב שדיאלידאן גינגי!! עם עיניים תכלת!!
חוץ מזה מטורףף
חבל שאני לא יודעת ליצור...
מצורף קישור לתקיה ובה כל התמונות שהועלו באשכול זה עד עתה.

בגלל חסר במקום, התקיה תמחק בעוד כשבוע מהיום.
חסום :(

אחת שחושבת.

משתמש צעיר
דיאלידאן ושלוואן בשיחתם אודות החתונה שלו (פחות מוצלח)
צפה בקובץ המצורף 1728424
אהבתי את שלוואן, אבל דמיינתי את יוסף אחרת לגמרי. יותר שחצן, עם עיניים רעות. רזה כזה, גבוה ומרשים עם זקן קצר. אבל תכלס' תמונה חמודה מאוד. התמונה הראשונה חסומה לי.

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אהבתי את שלוואן, אבל דמיינתי את יוסף אחרת לגמרי. יותר שחצן, עם עיניים רעות. רזה כזה, גבוה ומרשים עם זקן קצר. אבל תכלס' תמונה חמודה מאוד. התמונה הראשונה חסומה לי.
הוא אמור להראות מרשים ברמה שגורמת לאנשים לרצות לעשות את מה שהוא אומר.
הוא לא אמור להראות אדם רע...

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
איך רק עכשיו גיליתי את האשכול הזה????
תמונות מטורפווות!!!!!!
אבל שימו לב שדיאלידאן גינגי!! עם עיניים תכלת!!
חוץ מזה מטורףף
חבל שאני לא יודעת ליצור...

חסום :(
איך זכרת שהוא ג'ינג'י?? חחח
ועוד עם עיניים תכלת...
מה שחסום, זה בעצם קובץ שיש בו את כל התמונות.

@אחת שחושבת. הנה התמונה החסומה

קבצים מצורפים

• הורדה (44).zip
    KB 192.8 · צפיות: 40

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איך זכרת שהוא ג'ינג'י?? חחח
ועוד עם עיניים תכלת...
יש לי קטע שספרים שאני אוהבת - אני זוכרת בהם כל פרט...
עכשיו חברה שלי קוראת את איסתרק פעם ראשונה, היא רק אומרת לי התחלה של הקטע שהיא נמצאת ואני יודעת איפה היא...
אבל על יוסף זה הוזכר כמה פעמים...
באיסתרק שהו גינגי וחוצמזה הוזכר שבשערו האדמוני שזורים חוטים לבנים... משהו כזה.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
באיסתרק שהו גינגי וחוצמזה הוזכר שבשערו האדמוני שזורים חוטים לבנים... משהו כזה.
כן היה כתוב שם, אחרי שכתבת נזכרתי...
יש לך עוד סצנות מעניינות (מכל הסדרה) שנוכל לעשות עליהם תמונות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה