שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מרגל להשכרה! חייב
אבל לא אשכול שיסגר כל חמש שניות פליז זה יכול להיות מעניין
לי כבר יש כמה תמונות על הסדרה שמתארות סצנות מסוימות כמו שאחת מכן ציינה בתגובות
מה אתם אומרים?

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
בדקת שאין אשכול כזה כבר?

נערך לאחרונה ב:

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@Ayala10
בדקתי וגיליתי שהאשכול ההוא ננעל. כנראה שבאמת צריך לשמור על האשכול החדש.
שיהיה לכם בהצלחה! אני פחות מתמצאת בסדרה הזאת אבל אני אשתדל לעקוב, ואולי גם להוסיף תמונה או שתיים...

עומד בשורה

משתמש צעיר
אם מישהו מהצופים בקי, אני אשמח אם יעלו תיאורים/איזכורים של סצנות גדולות מהסדרה, כי אני כבר לא כל כך מתמצא ואין לי בבית.
גם אם סתם נזכרתם באיזה סצנה מעניינת. ותודה

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קלסטרון הפנים של מהללאל באחד הרחובות.
הורדה (22).jpg

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
זה הפרומפט (תרגמתי את זה לאנגלית)
צילום ריאליסטי של קיר ברחוב כוזרי עתיק בסגנון ימי הביניים. על הקיר יש דף קטן בגודל A4 עם קלסטרון פנים מצוייר של נער צעיר כבן 17 בעל שיער קצוץ ומתולתל במקצת. על הדף למעלה כתוב מילה בשפה אשורית עתיקה.
הורדה (23).jpg
הורדה (24).jpg

עומד בשורה

משתמש צעיר
זה הפרומפט (תרגמתי את זה לאנגלית)
צילום ריאליסטי של קיר ברחוב כוזרי עתיק בסגנון ימי הביניים. על הקיר יש דף קטן בגודל A4 עם קלסטרון פנים מצוייר של נער צעיר כבן 17 בעל שיער קצוץ ומתולתל במקצת. על הדף למעלה כתוב מילה בשפה אשורית עתיקה.
צפה בקובץ המצורף 1727633צפה בקובץ המצורף 1727634
יפהפה. אהבתי
ומאד הגיוני שבכוזר (גבול הקווקז) כתבו בערבית או משהו דומה, רק שזה לא סימפטי עכשיו...
אולי כדאי לציין, נבטית או אשורית או ארמית וכדו'

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יפהפה. אהבתי
ומאד הגיוני שבכוזר (גבול הקווקז) כתבו בערבית או משהו דומה, רק שזה לא סימפטי עכשיו...
כתבתי אשורית עתיקה, כי זה מה שעלה לי בראש...
לי תמיד יוצא רק ערבית בכאלו דברים או עברית הפוכה...
באתגר של אתמול ניסיתי ליצור חסיד ברסלב כתבתי לו הסבר וכו' וגם הוספתי לוט שיכתוב על הכיפה "נ נח.." הבינה לא הבינה וכתבה לי בערבית ;)

עומד בשורה

משתמש צעיר
כתבתי אשורית עתיקה, כי זה מה שעלה לי בראש...
לי תמיד יוצא רק ערבית בכאלו דברים או עברית הפוכה...
באתגר של אתמול ניסיתי ליצור חסיד ברסלב כתבתי לו הסבר וכו' וגם הוספתי לוט שיכתוב על הכיפה "נ נח.." הבינה לא הבינה וכתבה לי בערבית ;)
אפשר לנסות, (בדזיינר) לעשות כזה [סוגריים מרובעים] סביב הנחייה ספציפית (כמו צבע או גודל), זה עוזר לו להתמקד.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יפהפה. אהבתי
הורדה (25).jpg

נראה יותר כמו טיטוס...
הורדה (26).jpg

הורדה (27).jpg
הורדה (28).jpg

עומד בשורה

משתמש צעיר
הוא תמיד עושה את הפנים בסגנון שכתוב בהנחיה, בתמונה השניה הוא עשה את הפנים בסגנון של ציורים נבטיים ( חצי יוני-רומי קלאסי [טיטוס]). ובערבית פנים ערבי קלאסי.
לכתוב לו בסוגרים באיזה שפה?
אני תמיד כותב בדזיינר בעברית פשוטה, עם סימני פיסוק מלא, והוא מתרגם מצוין.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הוא תמיד עושה את הפנים בסגנון שכתוב בהנחיה, בתמונה השניה הוא עשה את הפנים בסגנון של ציורים נבטיים ( חצי יוני-רומי קלאסי [טיטוס]). ובערבית פנים ערבי קלאסי.
וואי נכון! לא שמתי לב לזה אף פעם.
אני תמיד כותב בדזיינר בעברית פשוטה, עם סימני פיסוק מלא, והוא מתרגם מצוין.
גם לי, אבל לפעמים היא משתגעת....
אז אני מעדיפה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה