שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

חנוכיה לי יש

משתמש פעיל
שאלה, מישהו זוכר תאור של המתנה שידרת שלח לברית שמסמלת נקמה? אני רוצה ליצור את זה ולא וזכת בדיוק מה זה היה.. משהו עם גרזן הטלה קאוורי נראלי ואיזה משהו שמסמן נקמה

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שאלה, מישהו זוכר תאור של המתנה שידרת שלח לברית שמסמלת נקמה? אני רוצה ליצור את זה ולא וזכת בדיוק מה זה היה.. משהו עם גרזן הטלה קאוורי נראלי ואיזה משהו שמסמן נקמה
גרזן הטלה קווארי שלידו צדפה שחורה (בתוכה 17 זרעוני חרדל..)

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איך פספסתי את העמוד הזה??
מהללאל הזה קשה ליצירה...
צפה בקובץ המצורף 1733117
וכאן איסתרק מידי זקן
צפה בקובץ המצורף 1733120
וכאן עוד כמה פשלות...
צפה בקובץ המצורף 1733123
השתיים הראשונות חסומות.
עוד הארת אגב איסתרק היה עם שיער קצר. בדיוק קראתי בשבוע האחרון במהללאל איך הוא מעביר יד על שיער ראשו הקצר. וגם שהוא חוזר מהשבי הוא גוזז את השיער רק ליורש העצר יש שיער ארוך (כנראה למיכאל גם היה שיער קצר כי הוא לא יורש העצר) פאר מגדל שיער כראוי ליורש העצר
כך שרב הסצנות עם השיער הארוך (שנחסמות בנטפרי :0) לא ממש ככה
גם מהללאל עבר גזיזת שיער ע"י אליהו
וכתוב שהוא שמר על הפאות באותה הזדמנות
יקוואל גזר את השיער שלו כשברח מהארמון, כנראה הם הסתפרו כהם התחתנו חוץ מהיורשי עצר..(אני החלטתי שהם מסתפרים בכלל כי לא לעניין שמיכאל יהיה ראש ישיבה עם שיער ארוך..)
חליפות חדשות לתלמידי הישיבה ההוגים בתורה.צפה בקובץ המצורף 1733150
חסום
איסתרק וקנז בשיחה במערה בערב שלאחרי הבריחה מהקאוורים, אני יותר התחברתי לתמונה השניה
צפה בקובץ המצורף 1733192צפה בקובץ המצורף 1733193
השני חסום.
"בטח הלך לאליהו שלו, לרדוף אחריו בצעקות 'אבי אבי'..."
צפה בקובץ המצורף 1733219
חסום.
חסום.

Kelly

משתמש פעיל
תעלי, מעניין לראות את זה...
Default_A_blond_17yearold_prince_with_long_fine_golden_hair_a_3.jpg

פה אהבתי את אווירת הקדוש-מעונה משהו של פנרס... אבל זה לא זה.
מישהי מצליחה להחיות אותו קצת יותר אותנטי?

Kelly

משתמש פעיל
חח קצת ארוך:

A realistic picture of a 17-year-old Jewish prince with fair hair in a ponytail with just sidelocks, a small beard that frames his determined facial expression, and a strong jawline. A delicate crown rests atop his hair, which flows gently in the soft breeze. His handsome, gentle features are accentuated by deep blue eyes. The prince wears luxurious medieval clothing and sits confidently on a majestic, white noble steed. In the background, a serene, picturesque medieval landscape with hills, green fields, and streams that reflect the clear blue sky. Beside the horse stands his faithful, handsome Jewish servant, aged 25, with a casquette and straight, short, full dark black hair and sidelocks, framing his grayish eyes that are fixed intently on the prince. His face is pale, narrow, gentle face, with thin, red lips, and a slight, loving smile that hints at his kind nature, while his furrowed brow conveys a sense of responsibility and sensitivity.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
חח קצת ארוך:

A realistic picture of a 17-year-old Jewish prince with fair hair in a ponytail with just sidelocks, a small beard that frames his determined facial expression, and a strong jawline. A delicate crown rests atop his hair, which flows gently in the soft breeze. His handsome, gentle features are accentuated by deep blue eyes. The prince wears luxurious medieval clothing and sits confidently on a majestic, white noble steed. In the background, a serene, picturesque medieval landscape with hills, green fields, and streams that reflect the clear blue sky. Beside the horse stands his faithful, handsome Jewish servant, aged 25, with a casquette and straight, short, full dark black hair and sidelocks, framing his grayish eyes that are fixed intently on the prince. His face is pale, narrow, gentle face, with thin, red lips, and a slight, loving smile that hints at his kind nature, while his furrowed brow conveys a sense of responsibility and sensitivity.
ניסיתי עכשיו את אותו פרומט בדיוק (נתתי לה לעבוד בזמן שאני שיניתי את הפרומפט)
רוצה לראות מה יצא??

הורדה (17).jpg
הורדה (18).jpg
הורדה (19).jpg

Kelly

משתמש פעיל
ממש תסרוקת נסיכות לחתונה!
אצלי הוא התעלם לגמרי מאיסוף השיער...

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ממש תסרוקת נסיכות לחתונה!
אצלי הוא התעלם לגמרי מאיסוף השיער...
אני עד עכשיו בנסיונות ליצור משהו נורמלי, לבינתיים אין אופק...
עכשיו יצר לי סוס והראש שלו הוא של פנרס...
תיסרוקות?? כן, חחח. נראה חצי בת... (בפרט עם הכתר...)
אצלי הוא ממש מתעלם מפנרס או עושה אותו זוועה, כמה שאני משנה לו את הגיל זה לא עוזר, הוא נשאר בן 15...

michalor

משתמש מקצוען
יוצרי ai
חח קצת ארוך:

וזה מה שיצא לי
Default_A_realistic_picture_of_a_17yearold_Jewish_prince_with_0.jpg
Default_A_realistic_picture_of_a_17yearold_Jewish_prince_with_3.jpg

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צפה בקובץ המצורף 1733410

פה אהבתי את אווירת הקדוש-מעונה משהו של פנרס... אבל זה לא זה.
מישהי מצליחה להחיות אותו קצת יותר אותנטי?
חח
ממש,
אבל זה לא הוא...
ניסיתי עכשיו את אותו פרומט בדיוק (נתתי לה לעבוד בזמן שאני שיניתי את הפרומפט)
רוצה לראות מה יצא??

הראשון חסום והשאר באמת תסרוקות
הראשון חסום. אבל מאיפה הוא עושה צמות לגבר אם זה לא אינדיאני...

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה