דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי

mf868

משתמש צעיר
כרגע מצאתי את הפריט המדהים הזה ב-AliExpress. כדאי לך לבדוק אותו!
₪548.46 50%OFF | Bosidin לייזר אפילציה באיכות גבוהה נייד קבוע עור התחדשות IPL שיער הסרת בית 180 תואר מסתובב ראש
יש גם יותר זול תבדקי

mf868

משתמש צעיר
יש גם יותר זול תבדקי
כרגע מצאתי את הפריט המדהים הזה ב-AliExpress. כדאי לך לבדוק אותו!
₪392.22 69%OFF | מכונת להסרת שיער בלייזר מקצועי מכונת הסרת שיער 6 רמת אנרגיה מכשיר קרח עור קר התחדשות קבוע הסרת שיער הביתה

❤️אילולה❤️

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אולי יהיה רלוונטי למישהי מפה,
עד 10 בלילה היום למחזיקי כרטיס אשראי של אל על ועם הרבה נקודות המכשיר של בראון ב 900 שקל.

https://www.shekem-electric.co.il/338458.html

מצאתי!
צריך רק לוודא מולם שזה כולל גם ראש צר.
ניתן לשלם עד 1000 שח בכרטיס תמורה של ארגון המורים. בדקתי איתם טלפונית
ואז זה סה"כ 1490
מישהי יודעת
מה ההבדל בינהם?

נדנדה

משתמש מקצוען
מישהי פה יודעת לענות לי עכשיו? מה ההבדל? מה עדיף?

נדנדה

משתמש מקצוען
מישהי פה יודעת לענות לי עכשיו? מה ההבדל? מה עדיף?

בדקתי עכשיו ברפאלי
הם אומרים שדגם 5054 זה הדגם הישן ו 5052 זה החדש שמחליף אותו
בכל אופן הם נתנו לי את 5052 במחיר של 5054 (הבדל של 40 ש"ח) פשוט כי אין להם במלאי את 5054

mf868

משתמש צעיר
מישהי קנתה את המכשיר מאליאקספרס?
ואיך הוא? שווה?
לשכנה שלי יש את אותו מכשיר מהארץ(שילמה יקר ואחכ התבאסה שראתה שיש אותו ברבע מחיר בעלי ) היא מאוד נהנתה עד שהכירה את הסנסילייט היא אומרת שאחד הדברים שלא נוח איתו שהוא לא אלחוטי וגם צריך כל הזמן להחלחף ראשים.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה