דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי

naama m

משתמש פעיל
תודה על החוות דעת,
מעניין אותי אם שמעת המלצות על הסנסיקה ממשתמשים יותר ותיקים שמשתמשים בו מעל שנה
אני חושבת שהוא מכשיר די חדש אז לא נראה לי שיש המלצות ממשתמשים מעל שנה או אפילו שנה
זאת באמת הייתה חלק מהבעיה בהחלטה איזה מכשיר לקנות

אגב מי שקונה אותו יש קבוצות של בנות שקונות את המכשיר ב1800 שקל פלוס מתנה - פינצטה עם תאורת לד, אל תקנו אותו ביותר יקר... אם מישהי רוצה אנסה לקשר אותה לקבוצות הנ"ל
אני אישית דיברתי עם סוכן אחר (כי רק הוא היה פנוי אז ורציתי כבר להזמין) ואמרתי לו שיש לי הצעת מחיר של 1800 ואם הוא יכול לתת לי מחיר יותר טוב, אז הוא אמר שהוא יכול לתת אותו דבר
אבל אני ממליצה כן לקנות דרך הסוכן שלהם כי לי הוא "התבלבל" וגבה סכום גבוה יותר (1980 אם זה קריטי) והיה בלאגן עד שחזר הכסף...

naama m

משתמש פעיל
אני חושבת שהוא מכשיר די חדש אז לא נראה לי שיש המלצות ממשתמשים מעל שנה או אפילו שנה
זאת באמת הייתה חלק מהבעיה בהחלטה איזה מכשיר לקנות

אגב מי שקונה אותו יש קבוצות של בנות שקונות את המכשיר ב1800 שקל פלוס מתנה - פינצטה עם תאורת לד, אל תקנו אותו ביותר יקר... אם מישהי רוצה אנסה לקשר אותה לקבוצות הנ"ל
אני אישית דיברתי עם סוכן אחר (כי רק הוא היה פנוי אז ורציתי כבר להזמין) ואמרתי לו שיש לי הצעת מחיר של 1800 ואם הוא יכול לתת לי מחיר יותר טוב, אז הוא אמר שהוא יכול לתת אותו דבר
אבל אני ממליצה כן לקנות דרך הסוכן שלהם כי לי הוא "התבלבל" וגבה סכום גבוה יותר (1980 אם זה קריטי) והיה בלאגן עד שחזר הכסף...
אגב בדיוק עכשיו (אחרי מלא זמן ואינספור שיחות חוזרות ונשנות לטיפול) התברר לי שהטעות קרתה כי המספר טלפון שלי היה מעודכן אצלם והתכתבתי איתם בווצאפ ממספר אחר, אז הסוכן לא קישר וגבה מחיר רגיל (יש הנחה של שירות לקוחות או משהו כזה שזה עולה 1980) ואז כשפניתי אליהם שוב בווצאפ הם ניסו לחזור שוב ושוב לאותו מספר במקום למספר שלי ולא הצליחו להגיע אלי.... בקיצור תקלת תקשורת ;)
אז למי שחשש שידע שהחברה בטוחה (ואם אני אומרת אפשר להיות בטוחים כי כבר איבדתי את האמון בחברה הזאת, תראו מזה איך צריך לדון לכף זכות)

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L

stefan

משתמש רשום
מה התוצאות נכון לעכשיו?
אני קניתי בסוף את הבראון לפני כ5 חודשים
עושה אחת לשבוע (כמעט), בגדול כבר אחרי 4 פעמים ראו האטה של קצב גדילה.
היום המצב, יש מקומות שאני רק בטיפול של אחת לחודש או שלושה שבועות
יש מקומות שעדיין צריכה פעם בשבוע אבל בהחלט הגדילה היא לא בקצב ובכמות המקוריים...

mf868

משתמש צעיר
מחפשת המלצות על מכשיר לייזר ביתי מניסיון אישי בלבד.
מעוניינת במכשיר עם אישור הFDA.
שמתאים לשימוש בכל האיזורים...
לא אכפת לי להשקיע כספית אבל שיהיה משהו טוב. מכשיר איכותי וטיפול מהיר ויעיל.
תודה מראש.
אני ממליצה בחום על הסנסיקה יותר מכל מכשיר אחר
השגתי עכשיו הטבה משמעותית על המכשיר מי שמעונינת לברר
0548465868

קרקע

משתמש רשום
אני לא רוצה שאף אחות כאן תקנה בגללי ותתחרט אבל בגלל שאני זוכרת את עצמי באותו מצב לא יודעת מה לקנות אני אשתף...
קניתי את הסנסיקה, ועשיתי 5 פעמים בערך כל שבוע ואני קצת מתחילה לראות תוצאות, בחלק מקומות גדל פחות, קצת מתקרח... גדל יותר לאט וכו' (אני עושה רק בגוף)
זה אינדוודואלי לכל אחת ואני לא מרגישה שזה מספיק זמן להסיק האם זה טוב אבל מי שיעזור לה בהצלחה...
היי איזה דגם של הסנסיקה קנית?

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
מה ההבדל המהותי בין סנסיקה לבין הבארון
והאם בשתיהם אפשר לעשות בכל חלקי הגוף?

קרקע

משתמש רשום
ומישהי מכירה את המכשיר הזה?
הוא מפורסם בקטיפה
תמונה של WhatsApp‏ 2024-07-15 בשעה 23.39.05_3ceebcf7.jpg

יוו

משתמש מקצוען
קפץ לי האשכול מול העיניים
אז חייבת שוב לומר
אחרי נסיון שלי של 2 טיפולים בלבד במכשיר הבראון,
שעברו מאז מעל חודשיים (כמובן מתכננת להמשיך, כרגע עמוסה..)
השיער הדלדל בכחמישים אחוז!!
שימו לב גם לפידבק המאוד חיובי שקיים ברשת לגבי המוצר הזה.
ממליצה בכל פה

mf868

משתמש צעיר
ומישהי מכירה את המכשיר הזה?
הוא מפורסם בקטיפה
צפה בקובץ המצורף 1709163
יש אותו לשכנה שלי והשוינו הסנסיקה עולה עליו המכשיר הזה צריךך גם משקפיים וגם שקע ולהחליף כל אזור ראש אחר
בסנסיקה זה 2 ראשים וזה גםאלחוטי ובטיחוטי לא רציך משקפיים אפשר בכל מקום וזה לא מגביל

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
ראיתי כאן את המכשיר מה אומרים לקנות?
יש הבדל קטן זה דגם

Pro 5 PL5054 IPL​

ומה שהיה כתוב כאן היה

Pro 5 PL5052 IPL​

אז יכול להיות שזה מכשיר מתקדם יותר?
אשמח מאוד להכוונה כי אני כבר ממש רוצה לקנות

קרקע

משתמש רשום
מה ההבדל המהותי בין סנסיקה לבין הבארון
והאם בשתיהם אפשר לעשות בכל חלקי הגוף?

קישור לבראון בסופר פארם בהנחה של חני וינברגר
הקופון כבר מעודכן על הקישור
שימי לב שלמעלה הביאו קוד קופון שאיתו זה יוצא יותר זול CVIPL24

mmt3

משתמש צעיר
יש אותו לשכנה שלי והשוינו הסנסיקה עולה עליו המכשיר הזה צריךך גם משקפיים וגם שקע ולהחליף כל אזור ראש אחר
בסנסיקה זה 2 ראשים וזה גםאלחוטי ובטיחוטי לא רציך משקפיים אפשר בכל מקום וזה לא מגביל
גם בבראון לא צריך משקפיים,
ובחלק מהדגמים מקבלים 2 ראשים ואפילו 3, הוא כמובן גם בטיחותי בהחלט.

mmt3

משתמש צעיר
ראיתי כאן את המכשיר מה אומרים לקנות?
יש הבדל קטן זה דגם

Pro 5 PL5054 IPL​

ומה שהיה כתוב כאן היה

Pro 5 PL5052 IPL​

אז יכול להיות שזה מכשיר מתקדם יותר?
אשמח מאוד להכוונה כי אני כבר ממש רוצה לקנות
בגדול כל דגמי הpro 5 דומים מבחינת ביצועים וכו', ההבדלים הם באביזרים ובדקויות (שימי לב שיש דגמים שמגיעים עם 2 או 3 ראשים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה