רעיון להשקעה מכרה זהב באתיופיה של משקיעים חרדים מהארץ

מצב
הנושא נעול.

ד. פריד

משתמש מקצוען
והנה תשובה של הבינה מלאכותית של גוגל האם שווה להשקיע בחברה שמחפשת זהב, האם הניקים כאן שטוענים שזו השקעה שווה בדקו אפילו פרמטר אחד שהוא כותב?

מה עליך לבדוק לפני ההשקעה:
  • צוות הניהול: חקור את צוות הניהול של החברה וודא שיש לו את הכישורים והניסיון הנדרשים להובלת פרויקט כזה.
הם בדקו רק את צוות הניהול והכישורים - והניסיון שלהם זה להיות בעל חסד גדול שהרבנים מכירים אותו...

חיעיחע

משתמש פעיל
סליחה על הבוטות
אבל די נמאס מכל התמימים למינהם שלא גומרים לחפור לכולם על השקעות שונות ומשונות
ממליץ לכל מי שכמעט משתכנע להניח את כספו שהוא עובד עליו יום יום (וטורח ורץ למכירות בשביל לחסוך 60 אג' )
לקרוא פה בפרוג את כל האשכולות על בסדנו, גם שם היו אותם תמימים...,וזה די מדהים שכל הטיעונים פה לשכנוע חוזרים שם אחת לאחת,
כל אותם שטופי מוח שלא מבינים כלום בכלכלה ומעולם לא עבדו בזה משכנעים פה אברכים בטיעוני קש וגבבה שסיפרו להם במשרד השכור והמפואר של החברה בקומה 28 תוך כדי לגימת קפה הפוך מהמכונה ובהרגשה של הגביר של הדור הבא,
וזה פשוט מוציא מהדעת שפשוט הם לא לומדים כלום אבל כלום ממה שקורה אפילו בימים אלה ,לא לפני 100 שנה
בימים אלה נפלו משפחות רבות מאוד ואיבדו את כל כספם בבסדנו ,
אנשים שכולנו מכירים ששטפו פה את המוח לכולם עד כמה שהם החכמים והצודקים ועכשיו רעבים ללחם
והאבסורד הוא שאנחנו צריכים כעת לשלם את הצדקה ולהציל אותם ואת בתיהם
אז חבר'ה , כן אתם שכל פעם מחדש מחליפים ניק ובכלל מעיזים לשכנע פה על השקעות מפוקפקות
אין לנו בעיה שתשקיעו ואפילו תמשכנו את דירתכם וחסכונתיכם אבל בא נסכם ברורות
מייד שגילתם שאתם נופלים ומפסידים את הכסף והבית -אל תרוצו אלינו ,אל קופות הצדקה שנעזור לכם
אל תגלו לפתע את אנשי המקצוע שיוציאו אותכם מהבוץ
כמו שהייתם גדולים בלבחור לבד את ההשקעות שלכם כך תיסתדרו גם הלאה
אין שום דבר הוגן בלרוץ לתהום ולהתחנן שיוציאו אותכם
(נכתב לצערנו אחרי סיפור אמיתי שקרה )
תגיד לפני שהשקעת ובזבזת את זמנך לנסח את הפודקאסט הארוך הזה עברת וקראת את מה שכתבו?? כי לי לא נראה.
זה פשוט לא יאמן מה שהולך כאן אף אחד לא בא לשכנע איש להשקיע שם וכ"ש שאף אחד לא שכנע להשקיע שם בגלל שהוא בעל חסד והרבנים וכו'!!!!!
כל הטיעון של חסד ורבנים הוא נטו תגובה לכל המלכלכים והמזהמים למיניהם שטינפו על אותו איש יקר שאמרו שהוא נוכל. זהו זה כל הסיפור!!! ויאלה חלאס לקטרג כבר על עם ישראל חסר צרות לעם ישראל שאתם מחפשים איך לעורר את השטן חלילה.
לסיכום הדברים אף אחד בכל העשרות תגובות באשכול זה לא בא להסביר ולשכנע למה להשקיע שם וממילא כל אותם צדיקים ש"דואגים" לממונם של ישראל לא רלוונטיות כלל.
קודם תבדקו את פרטי ההשקעה ואז תבואו לדאוג לכל הקופות הצדקה למיניהם.
תודה רבה!!

שועל קרבות

משתמש צעיר
יכול להיות שיש השקעות טובות אבל מי שהולך לכנס משקיעים או שומע מחברים על השקעה כל שהיא כולם מסכימים שקודם כל צריך לסרב לה. מסיבה אחת פשוטה - כי אתה לא מבין בזה. בדיוק כמו שלא תקנה מוצר שהאריזה שלו כולה נכתבה בשפה שאינה מוכרת לך רק על סמך שמישהו עלום אמר לך מה יש בה, אלא א"כ זה מישהו שאתה סומך עליו ב100%.
אבל מה יעשו אותם התמימים?
בשביל זה צריך להקים גוף ייעוץ להשקעות אולי דרך הקופות צדקה הגדולות (פשוט כדי שלא יזדקקו להם אח"כ...) שהציבור החרדי כולו סומך עליהם שהאינטרס שלהם הוא לעזור לך באמת למצוא את הנוכלויות.
זה לא צחוק כי כל אדם מכיר לפחות אדם אחד שנפל בהשקעה! אני אישית מכיר כמה וכמה. וחבל!!!

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
להוציא שם רע על אנשים בפרט שאין לכם שמץ של מידע בענין.
לא הוציאו שם רע על האיש אלא על הכדאיות של ההשקעה שלו
וזה לגמרי הגיוני לשאול ולחקור ולפקפק בפרט שאף אחד ממכם לא מוכן לתת פרטים ונתונים
אז זהו זה הפסקנו להיות פראיירים
מי שלא יוכל להביא הוכחות להשקעתו ימצא את עצמו עם אנשים ששואלים שאלות
מה לעשות ,זה המצב

חיעיחע

משתמש פעיל
לא הוציאו שם רע על האיש אלא על הכדאיות של ההשקעה שלו
וזה לגמרי הגיוני לשאול ולחקור ולפקפק בפרט שאף אחד ממכם לא מוכן לתת פרטים ונתונים
אז זהו זה הפסקנו להיות פראיירים
מי שלא יוכל להביא הוכחות להשקעתו ימצא את עצמו עם אנשים ששואלים שאלות
מה לעשות ,זה המצב
אם זה לא נקרא להוציא שם רע על האיש אז מה מה זה כן להוציא שם רע קרא שוב!!!
דבר נוסף אדם שהשקיע לא אמור לתת לך דו"ח מה פרטי ההשקעה והראיה שאף אחד שמושקע שם לא כתב כאן בפורום מהטעמים המובנים.
כל מה שהדליק אותי שאנשים מסיקים מסקנות וחורצים גורלות בלי לבדוק כלום.

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
אם זה לא נקרא להוציא שם רע על האיש אז מה מה זה כן להוציא שם רע קרא שוב!!!
דבר נוסף אדם שהשקיע לא אמור לתת לך דו"ח מה פרטי ההשקעה והראיה שאף אחד שמושקע שם לא כתב כאן בפורום מהטעמים המובנים.
כל מה שהדליק אותי שאנשים מסיקים מסקנות וחורצים גורלות בלי לבדוק כלום.
לא הבנתי
אסור לשאול שום שאלה על השקעות
אסור לפקק בקול בכדאיות של העיסקה
אסור להרהר למה אף אחד לא נותן פה נתונים ועובדות
אסור לחשוב מי צודק ניק אנונימי או קו המידע
אסור להאמין למומחים ששוללים את הריוחיות

אז סליחה
אנחנו לא רוצים ח"ו להוציא שם רע ונרוץ כמובן להפקיד את כספנו אצלכם בהשקעה
למי פונים?

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
תגיד לפני שהשקעת ובזבזת את זמנך לנסח את הפודקאסט הארוך הזה עברת וקראת את מה שכתבו?? כי לי לא נראה.
זה פשוט לא יאמן מה שהולך כאן אף אחד לא בא לשכנע איש להשקיע שם וכ"ש שאף אחד לא שכנע להשקיע שם בגלל שהוא בעל חסד והרבנים וכו'!!!!!
כל הטיעון של חסד ורבנים הוא נטו תגובה לכל המלכלכים והמזהמים למיניהם שטינפו על אותו איש יקר שאמרו שהוא נוכל. זהו זה כל הסיפור!!! ויאלה חלאס לקטרג כבר על עם ישראל חסר צרות לעם ישראל שאתם מחפשים איך לעורר את השטן חלילה.
לסיכום הדברים אף אחד בכל העשרות תגובות באשכול זה לא בא להסביר ולשכנע למה להשקיע שם וממילא כל אותם צדיקים ש"דואגים" לממונם של ישראל לא רלוונטיות כלל.
קודם תבדקו את פרטי ההשקעה ואז תבואו לדאוג לכל הקופות הצדקה למיניהם.
תודה רבה!!
תמיד אני שואל את עצמי על הבעיות הגדולות של המגזר. אלו שקיימות רק אצלנו, למרות היותנו איכותיים כל כך:
איך זה הגיוני, שיש חרדים שהולכים על השקעות שמפרסמות בעיתון תמונה של חרדי סופר כסף, עם שלוש מסלולים - ׳בעל הבית׳, ׳נגיד׳, ׳גביר׳. איך הם יכולים להיות תמימים כל כך.
איך זה הגיוני, שיש כאלו שלועגים עדיין לכללי זהירות הכי בסיסיים שכל אדם שפוי בעולם הגדול מבין שבלעדיהם אי אפשר לנהל חברה תקינה. מה, הם לא מפחדים על הילדים?!
איך זה הגיוני, שיש עדיין כאלו שחושבים שהם יותר טובים מאחרים בגלל שסבא שלהם אכל בורשט וסבא שלו אכל קוסקוס? ולמה בעולם כולו יכולים להבין שזה לא תקין, אבל אצלנו לא?
תמיד אני תולה את זה בתמימות, בחוסר ההיכרות עם העולם, בזה שלפעמים בני אדם עם נפש טהורה - לא מדמיינים איך חושבים בני אדם שלא נראים כמותם.
אבל לפעמים אני רואה כאלו שכן מכירים, וכן מבינים, ואני שואל - איך?!
ונראה לי שהבנתי את התשובה.
יש אנשים שהם פשוט ׳איפכא מסתברא׳. הם נהנים להציג את הקול המנוגד להיגיון.
והם כל כך להוטים להציג את הצד המנוגד, עד שהם משכנעים את עצמם. האיפכא מסתברא משתלט עליהם, והוא הופך להיות ההיגיון שלהם.
ואז הם עושים את כל הטעויות, כי האמת שלהם היא לשלול כל דבר שהוא הגיוני.
ואז קורה תהליך מוזר, שבו - יחד עם זה שההיגיון מתהפך, גם רמת החשיבות העצמית עולה, והם נתקפים בתחושה עזה על פיה יש להם שליחות בעולם.
זה הופך להיות אצלם חלק מהיהדות. ככל שהקיצוניות יותר גדלה, וההתנגדות להיגיון גוברת - כך הם חשים שהם יותר צדיקים.
ואז הם נתקעים במצב נורא, כי הם לא יכולים להציב לעצמם את ההפך ממה שהם חושבים, מתוך תחושה שזה נוגד את היהדות, את הדת, או את דברי ׳כל גדולי הדור׳ (ביטוי שגור על לשונם, כאשר לעיתים רחוקות הם מצליחים לקלוע למשהו שאמרו רב אחד מוסמך או שניים). ואז יוצא, שהם במצב של ׳איפכא מסתברא׳ כל החיים. מצב שאין להם איך לצאת ממנו, כי הדרך היחידה היא לחשוב הפוך - כלומר: לחשוב על האמת, אבל הם לא מוכנים לשמוע על זה בכלל.
ואז יוצא, שבכל מקום שהם יהיו, כל דבר שהם ישמעו, הם יאמרו ההפך.
מילא, אם הם היו מקבלים על זה כסף - ניחא. אבל הם עוד שופכים על זה כסף...

נערך לאחרונה ב:

emma

משתמש מקצוען
קראתי הכל...
ברור כשמש שזה נוכלות מבלי להכינס לגופו של אדם, לא מכירה ואין לי שמץ במי המדובר
ולו רק מהסיבה הפשוטה שבאתיופיה מתנהלת כעת מלחמת אזרחים מטורפת
עם מיליציות חמושות שיורות באזרחים
בא לכם להשקיע במקום כזה? סבבה זבשכם
אבל אל תפילו אחרים ביחד אתכם
זה כבר מוגזם!!!!!!

חיעיחע

משתמש פעיל
לא הבנתי
אסור לשאול שום שאלה על השקעות
אסור לפקק בקול בכדאיות של העיסקה
אסור להרהר למה אף אחד לא נותן פה נתונים ועובדות
אסור לחשוב מי צודק ניק אנונימי או קו המידע
אסור להאמין למומחים ששוללים את הריוחיות

אז סליחה
אנחנו לא רוצים ח"ו להוציא שם רע ונרוץ כמובן להפקיד את כספנו אצלכם בהשקעה
למי פונים?
אף אחד לא אמר שאסור לשאול
אדרבה זה חובה לשאול להתענין לחקור וכו' וכו'
אבל באשכול זה מעולם אף אחד לא נתן פרטים אפי' מינימלים של ההשקעה
ומצד שני לא רק שלא שאלו התעניינו חקרו אלא פשוט הסיקו מסקנות וחרצו גורלות כאילו הם מצויים בנבחי ההשקעה תהיה גדול המומחים אבל אתה לא יודע פשוט תשתוק.
וכל האלה שמתעטפים בטלית החסד שהם בסה"כ באים להציל תמימים מעושק ועל הדרך לדרוך על אנשים ישרים והגונים אנא מכם תשבו בשקט למה הגהנום מפוצץ באנשים מהסוג הזה שרמשו והשפילו כדי לעשות חסד עם אחרים.

חיעיחע

משתמש פעיל
קראתי הכל...
ברור כשמש שזה נוכלות מבלי להכינס לגופו של אדם, לא מכירה ואין לי שמץ במי המדובר
ולו רק מהסיבה הפשוטה שבאתיופיה מתנהלת כעת מלחמת אזרחים מטורפת
עם מיליציות חמושות שיורות באזרחים
בא לכם להשקיע במקום כזה? סבבה זבשכם
אבל אל תפילו אחרים ביחד אתכם
זה כבר מוגזם!!!!!!
הנה עוד דוגמא למה שאני מנסה להסביר כבר שבוע אנשים פשוט אין להם שמץ... ואידך זיל גמור.

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
כל האלה שמתעטפים בטלית החסד שהם בסה"כ באים להציל תמימים מעושק ועל הדרך לדרוך על אנשים ישרים והגונים אנא מכם תשבו בשקט למה הגהנום מפוצץ באנשים מהסוג הזה שרמשו והשפילו כדי לעשות חסד עם אחרים.
בשונה ממך אין לי מושג מה קורה בגהנום ובמי הוא מפוצץ
אבל אני יודע על כ"כ הרבה אנשים שחשבו כמוך וכיום הארנק שלהם וביתם מפוצץ לקרעים

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה