דרוש מידע מכירה עובדת בתחום הביטוח שמרויחה מעל 10K ?

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
אם מישהי כן יודעת לבטח עסקים אשמח שתגדנה לי איך למדתם את הנושא
זה פשוט לקפוץ למים.
לקחת מהלקוח את כל המידע שאפשר,
לקרוא טפסי הצעה ולראות מה שואלים שם,
לקרוא מפרטי פוליסה.
להקים הצעות מחיר לתרגול,
ואם זו הפקה בפועל אז מיילים הלוך חזור עם החתמת שלכם.
החתמות מבקשות הרבה מידע וזה מאוד משפשף.

לא משהו שאפשר ללמוד מסודר.
גם אם תלמדי מסודר,
לעבוד בזה בפועל זה שונה לגמרי.

michalavi111

משתמש חדש
היי בדרך כלל דווקא בחברות ביטוח לא צריך תואר... חברה שלי שנים עובדת בחברת ביטוח ולא ביקשו כלום.
במכירות של ביטוח מקיף לרכב את יכולה לעשות אחלה כסף.. חברה שלי הגיעה לסכומים של 10 + נטו ולא היתה מההכי טובים במכירות במוקד.. תנסי לחפש

חגיתי

משתמש מקצוען
היי בדרך כלל דווקא בחברות ביטוח לא צריך תואר... חברה שלי שנים עובדת בחברת ביטוח ולא ביקשו כלום.
במכירות של ביטוח מקיף לרכב את יכולה לעשות אחלה כסף.. חברה שלי הגיעה לסכומים של 10 + נטו ולא היתה מההכי טובים במכירות במוקד.. תנסי לחפש
את מדברת על מכירות
זה סיפור אחר
גם אני שמעתי על נציגים במכירות של ביטוחי חיים בחברות ביטוח שמקבלים מעל 15,000
אבל לא כל אחת מתאימה לזה

כלולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני עובדת כיום אצל סוכן ביטוח
התחום שלי הוא עו"ז ותיירים בעיקר
נוגעת גם בביטוחי רכב דירה ועסק
7 שעות
השכר שלי כיום עומד על 6K
האם זה שכר הגיוני? או נמוך?
כמה מקבלים על סוג עבודה זו בחברות הביטוח?
אשמח למידע רלוונטי.....
תודה!

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
7 שעות
השכר שלי כיום עומד על 6K
אשמח למידע רלוונטי.....
תודה!
כמה שנים וותק במקום הנוכחי ובתחום בכלל?
מרכז הארץ או פריפריה?

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
כשנתיים
מרכז
נמוך מאוד לדעתי זה לא.
אבל בהחלט מכירה כאלו שהתחילו עם 5,500 - 6,000
הנישה שלך מעניינת ונראה לי פחות מוכרת.
זה אמור להיות יתרון.
אם את טובה את בהחלט יכולה לדבר על העלאה

כלולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נמוך מאוד לדעתי זה לא.
אבל בהחלט מכירה כאלו שהתחילו עם 5,500 - 6,000
הנישה שלך מעניינת ונראה לי פחות מוכרת.
זה אמור להיות יתרון.
אם את טובה את בהחלט יכולה לדבר על העלאה
יש לך מושג כמה בחברות הביטוח מקבלים על הנ"ל?

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית

bnoya

משתמש מקצוען
7 שעות
השכר שלי כיום עומד על 6K
אשמח למידע רלוונטי.....
תודה!
עד כמה שאני יודעת, עו"ז ותיירים הופך לאט לאט לדיגיטלי יותר ויותר מה שמייתר את הסוכן
ויש גם עניין עם העמלות שפחתו משמעותית
לא יודעת איך זה מתנהל אצלכם במשרד, אבל יודעת על מס' סוכנויות שהפסיקו את הפעילות בעניין.
לדעתי כדאי לך להתפתח לתחומים נוספים כדי שיהיה לך ידע משמעותי נוסף ביד
(ולדעתי השכר כן קצת נמוך ויכול להיות יותר גבוה, במיוחד באזור המרכז אבל אני לא יודעת כמה שעות את עובדת ביום)

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית

Gity

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני עובדת בביטוחי רכב ודירה כבר 7 שנים,מרגישה שמיציתי את התחום,
הבנתי שהכסף הגדול זה לעבוד בביטוחי עסק,
איך אפשר להכנס לזה ללא נסיון?
הבנתי שכל סוכנות ביטוח דורשת נסיון בתחום...

כלולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
7 שעות
השכר שלי כיום עומד על 6K
אשמח למידע רלוונטי.....
תודה!
לדעתי נמוך מאד.
הממוצע במרכז למתחילה , אפילו עם מעט נסיון הוא 1,000 לשעה חודשית. כלומר 7 שעות- 7,000 שח. זה למתחילה. אחרי שנה, שנתיים, שלוש זה עולה.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
לדעתי נמוך מאד.
הממוצע במרכז למתחילה , אפילו עם מעט נסיון הוא 1,000 לשעה חודשית. כלומר 7 שעות- 7,000 שח. זה למתחילה. אחרי שנה, שנתיים, שלוש זה עולה.
7 למתחילה על 7 שעות זה לא הרבה מידי?
את מכירה מקרוב?
עם וותק של יותר מ - 5 ועל משרה תובענית הממוצע הוא 9
איך 7 למתחילה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה