דרוש מידע מכירה עובדת בתחום הביטוח שמרויחה מעל 10K ?

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית

רונית2019

משתמש רשום
מנוי פרימיום
שלום .כותבת כאן כי הפוסט עניין אותי אשמח לעזרתכן. איזה תפקיד מעניין יותר ואפשר בהמשך להרוויח יותר מבחינת שכר .אני בביטוח 5 שנים וכרגע רוצה להתקדם למשרת חתמת רפואית או מיישבת תביעות בריאות מה מביניהם יהיה לי עדיף גם מבחינת תפקיד מעניין ומגוון וגם מבחינת השכר בהמשך ..אשמח לשמוע .ואם אתן יודעת לומר באיזה חברה הכי כדאי גם אשמח לשמוע .

מים צלולים

משתמש מקצוען
יכול להיות,
אבל מכירות זה שוחק, ולדעתי מי שטובה, פחות תמצא את עצמה במכירות נטו.
היא צריכה יותר אתגר.
לא מסכים בכלל!
מי שמוכרת דברים שהיא מאמינה בהם ויודעת איך למכור נכון זה לא שוחק כלל!
וזה ממש לא נכון שמי שטובה לא תמצא את עצמה במכירות...
זה עניין של אופי וכישרון ואימון
במכירות ניתן להגיע לסכומים מטורפים! מנסיון! למי שבאמת טובה בזה
את אולי מתכוונת למכירות בכוח וכד לדחוף לזקנים טאבלטים.....
ואגב זה חשיבה מצומצמת כמה כסף מרוויחים בענף זה או אחר
זה לא תלוי בענף
זה תלוי בכמה ערך את נותנת בענף.

bnoya

משתמש מקצוען
שלום .כותבת כאן כי הפוסט עניין אותי אשמח לעזרתכן. איזה תפקיד מעניין יותר ואפשר בהמשך להרוויח יותר מבחינת שכר .אני בביטוח 5 שנים וכרגע רוצה להתקדם למשרת חתמת רפואית או מיישבת תביעות בריאות מה מביניהם יהיה לי עדיף גם מבחינת תפקיד מעניין ומגוון וגם מבחינת השכר בהמשך ..אשמח לשמוע .ואם אתן יודעת לומר באיזה חברה הכי כדאי גם אשמח לשמוע .
זה עניין של למה את מתחברת. בעיניי ישוב תביעות יותר מעניין
מבחינת שכר עד כמה שידוע לי חתמת רפואית שכר יותר גבוה. גם אחריות יותר רצינית.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
זה לא תלוי בענף
זה תלוי בכמה ערך את נותנת בענף.
לא מדויק.
תקרת השכר בסוכנויות קשיחה.
לכן אני שואלת איך להתקדם.
כי לעבור לחברה לא רלוונטי לכל אחת.
באזור שלי למשל אין בכלל חברות ביטוח.

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ממידע שצברתי מהחתמות שאני מתעסקת איתם (בתחום האלמנטר)
כלל - לא משלמים טוב לעובדים (יחסית לחברות אחרות)
הראל - משלמים טוב בפסח כל עובדת שעבדה שם מעל 6 חודשים קבלה מענק חג של 10,000 ש"ח

סוכנים - תלוי על איזה סוכן את נופלת יש כאלו נצלנים משלמים קצת (עבדתי בעבר אצל סוכן ששילם מינימום לחידושי רכב והפקת פוליסות חדשות לרכב) ויש כאלו ושמבינים את העבודה ומשלמים יותר טוב
אם את באמת טובה לא יהיה לך קשה למצוא עבודה אצל סוכן אחר שישלם יותר טוב

bnoya

משתמש מקצוען
סוכנים - תלוי על איזה סוכן את נופלת יש כאלו נצלנים משלמים קצת (עבדתי בעבר אצל סוכן ששילם מינימום לחידושי רכב והפקת פוליסות חדשות לרכב) ויש כאלו ושמבינים את העבודה ומשלמים יותר טוב
אני גם חושבת כך.
היום יש שינוי מגמה ועל עובדות טובות סוכנים מוכנים לשלם יותר מהרגיל.

בננית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ממידע שצברתי מהחתמות שאני מתעסקת איתם (בתחום האלמנטר)
כלל - לא משלמים טוב לעובדים (יחסית לחברות אחרות)
הראל - משלמים טוב בפסח כל עובדת שעבדה שם מעל 6 חודשים קבלה מענק חג של 10,000 ש"ח

לגבי הראל - זה לא בדיוק נכון...
לא מקבלים מענק חג...
זה היה מענק חד פעמי שקבלו השנה.

mitria4567

משתמש פעיל
לא מדויק.
תקרת השכר בסוכנויות קשיחה.
לכן אני שואלת איך להתקדם.
כי לעבור לחברה לא רלוונטי לכל אחת.
באזור שלי למשל אין בכלל חברות ביטוח.
לעבוד בחברת ביטוח זה רק למי שמתאים לעבוד 8.5
וגם בחברת ביטוח פחות מתמקצעים מאשר בסוכנות ביטוח

bnoya

משתמש מקצוען
נשמע לי הזוי,
כי מיישב מקבל בין 7K ל-10K,
אף פעם לא שמעתי על יותר מזה.
מותר לדעת באיזו חברה?
אחת מהן עבדה איתי במשכורת של 11,500 ועזבה לטובת הצעה של משכורת גבוהה יותר בפניקס...
אז אני יודעת בוודאות שלא עברה על נמוך יותר...

פ. הלר

משתמש מקצוען
אחת מהן עבדה איתי במשכורת של 11,500 ועזבה לטובת הצעה של משכורת גבוהה יותר בפניקס...
אז אני יודעת בוודאות שלא עברה על נמוך יותר...
יפה לה,
מה עוד שהפניקס הם בין היחידים שאצלם עובדים 'רק' 8 שעות.

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
באופן כללי, עבודה אצל סוכן בד''כ יותר משתלמת ויותר גמישה מבחינת השעות. מה שאין אצל סוכן, זה את כל ההטבות של עובדי חברה שקיימות בחברות הביטוח.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
15 לוותק רציני זה לא מאוד הרבה.
זה אומר שהרבה מאוד שנים היא עבדה על 9-10.
ולזה בדיוק התכוונתי.
בביטוח מגיעים מאוד מהר לתקרה.

וגם אם בתור עובדת סוכנות את רוצה לפרוץ ולתת שרות בנישה מסוימת למספר סוכנים כתגבור את לא יכולה,
כי צריך לפתוח הרשאה מול החברה. וזה לא משהו שמתאים לעשות באופן קבוע.

אם יש למישהי רעיון לסטארט אפ בנושא,
חשיבה יצירתית בתחום, אשמח לשמוע.

bnoya

משתמש מקצוען
וגם אם בתור עובדת סוכנות את רוצה לפרוץ ולתת שרות בנישה מסוימת למספר סוכנים כתגבור את לא יכולה,
כי צריך לפתוח הרשאה מול החברה. וזה לא משהו שמתאים לעשות באופן קבוע.
מה הבעיה לפתוח הרשאה מול החברה? את יושבת על אותו יוזר ומבקשת לחשוף אותך למספרי סוכן בהתאם לאישור הסוכן. זה ממש לא מסובך.
אני מנהלת צוות שתומך בשירות לסוכנים וזה אפשרי לגמרי לתת שירות למס' סוכנים בלי שום בעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה