דרוש מידע מכירה עובדת בתחום הביטוח שמרויחה מעל 10K ?

bnoya

משתמש מקצוען
7 למתחילה על 7 שעות זה לא הרבה מידי?
את מכירה מקרוב?
עם וותק של יותר מ - 5 ועל משרה תובענית הממוצע הוא 9
איך 7 למתחילה?
אני גם יודעת שהמשכורות גבוהות יותר
(במגזר הכללי לא החרדי)
6.5 שעות ותק של ארבע שנים- 8600
8 שעות ותק של שנתיים- 8500
8 שעות ותק של שנה-7500
וזה תפעול בלי מכירות ובונוסים

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כן היא מתווכת עבודה לסוכני ביטוח
ויודעת כמובן מעולה מה השכר המקובל בשוק
היא גם מקבלת אחוזים נכבדים על ההשמה בהתאם לשכר של העובדת :)
כך שיש לה אינטרס להוציא שכר כמה שיותר גבוה עבורך.

נועה ה.

משתמש צעיר
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, אני עובדת אצל סוכן ביטוח בתחום השקעות וגמל תפעולי ללא מכירות, פקידה יחידה מול סוכן, המשרה היתה כייפית ורגועה-
עד שהבוס שלי החליט שמשעמם לו מדי והכניס עוד 3 סוכנים ולכולם אני צריכה לתת תפעול ומאז טירוף אמיתי, לפי מה שהם טוענים זה זמני עד שכל הלקוחות שהיו להם בסוכנות אחרת יעברו ואז המצב יהיה רגוע יותר, תכלס כבר כבר 7 חד' המצב לא נרגע.
מעבודה כייפית ונורמלית עד שממש הרגשתי בת מזל נהיה לי טירוף ולחץ!
מ6 שעות המשרה עלתה ל8 , הוא העלה לי בשכר באותו יחס שעתי שהיה לי לפני.
כמה לדעתכם אני אמורה להרוויח?
ואם יש סיכוי להתרגל למצב של 4 בוסים מחרפנים את המוח?
תודה!

עד מתי

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, אני עובדת אצל סוכן ביטוח בתחום השקעות וגמל תפעולי ללא מכירות, פקידה יחידה מול סוכן, המשרה היתה כייפית ורגועה-
עד שהבוס שלי החליט שמשעמם לו מדי והכניס עוד 3 סוכנים ולכולם אני צריכה לתת תפעול ומאז טירוף אמיתי, לפי מה שהם טוענים זה זמני עד שכל הלקוחות שהיו להם בסוכנות אחרת יעברו ואז המצב יהיה רגוע יותר, תכלס כבר כבר 7 חד' המצב לא נרגע.
מעבודה כייפית ונורמלית עד שממש הרגשתי בת מזל נהיה לי טירוף ולחץ!
מ6 שעות המשרה עלתה ל8 , הוא העלה לי בשכר באותו יחס שעתי שהיה לי לפני.
כמה לדעתכם אני אמורה להרוויח?
ואם יש סיכוי להתרגל למצב של 4 בוסים מחרפנים את המוח?
תודה!
לא נשמע לי שזה עבודה למשהיא אחת
אצלנו סוכנת ביטוח עם תיק לא גדול מעסיקה עוד משהיא ושתיהן מתלוננות על לחץ

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@עוגת בוקר @bnoya
ראיתי שרשמתם הרבה על עובדת טובה
איזה כישורים צריך לתחום?
וכמתחילה איפה שווה לעבוד ?
מי שלא אוהבת מכירות יכולה למצוא את עצמה בתחום?
אשמח לדעת תודה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
@עוגת בוקר @bnoya
איזה כישורים צריך לתחום?
אשמח לדעת תודה
ראש גדול בעיקר.
שירותיות ללקוח.
גם אני חשבתי שאני לא טובה במכירות.
היום ב"ה ...
אני לא מוגדרת על משרה מכירתית אבל בפועל מוכרת כל היום.

bnoya

משתמש מקצוען
@עוגת בוקר @bnoya
איזה כישורים צריך לתחום?
אשמח לדעת תודה
העובדות אצלי הן לאו דווקא בתחום המכירות אלא יותר בתחום התפעול
ואנחנו מגדילים את הצוות, לי מה שחשוב זה שהעובד/ת יהיו עם יכולת קליטה מהירה לתוכנות חדשות וראש גדול
חשוב לי שידעו להגדיל ראש ולא להתקבע על התפקיד שלהם אלא ינסו להתפרש גם לתחומים נוספים
אגב זה מה שיקדם אותם בסופו של דבר
כי כשיש חוסר בעובד או עומס, אני אפנה את העבודה אוטומטית לאלו עם הראש הגדול והרצון להתפתח והם גם יהיו הראשונים לקידום.
לא כל משרה בביטוח כרוכה עם מכירות, אבל אם יש את זה, זה תמיד יכול להוסיף.

אורחת ב

משתמש חדש
אם משהי מעוניינת בעבודה בתחום היישוב תביעות בפניקס (או בעוד תחומים בחברה)
מחפשים אצלינו נשים חרדיות שנותנות עבודה (8 שעות)
אופציה לעבודה היברידית
ניתן לשלוח קו"ח למייל b883774455 ג'ימייל..

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם משהי מעוניינת בעבודה בתחום היישוב תביעות בפניקס (או בעוד תחומים בחברה)
מחפשים אצלינו נשים חרדיות שנותנות עבודה (8 שעות)
אופציה לעבודה היברידית
ניתן לשלוח קו"ח למייל b883774455 ג'ימייל..
את צריכה במידי ?
או שלעוד כמה חודשים
מתחילות ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה