דרוש מידע מכירה עובדת בתחום הביטוח שמרויחה מעל 10K ?

bnoya

משתמש מקצוען
איפה זה ממוקם?
בנים בנות ביחד יושבים?
רמת גן, פתח תקווה, נתניה והוד השרון
לא יושבים ביחד, מכבדים ומתחשבים אבל בהחלט אופן ספייס ויש תנועה ערה על סוכנים (עבודת התפעול היא הרבה מול צוות הסוכנים)

SHANIT

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רמת גן, פתח תקווה, נתניה והוד השרון
לא יושבים ביחד, מכבדים ומתחשבים אבל בהחלט אופן ספייס ויש תנועה ערה על סוכנים (עבודת התפעול היא הרבה מול צוות הסוכנים)
גם בסוכנות חרדית בסוף זה גם עבודה עם הסוכן עצמו

נועה ה.

משתמש צעיר
מרתק לקרוא את התפתחות האשכול מ 2022 עד עכשיו :)
אני בחברת ביטוח כבר שנתיים ומאמתת כל מילה של @bnoya
אין קידום, אין שכר, יש ידע אבל פחות ממה שאני שומעת מהסוכנים שמעודכנים על כל חידוש וכל רפורמה.

מה זה נקרא בית השקעה? זה בתחום הביטוח או משהו אחר?
בבית השקעה פשוט משקיעים כסף ולא מבטחים לקוחות, משקיעים בקופות גמל , תיקי השקעות ולא ביטוחים כמו חיים, בריאות וכד'

bnoya

משתמש מקצוען
כמה השכר של מפקחת?
מפקח/ת זה סוג של מכירות בעצם, מקבלים קבוצת סוכנים ופשוט על סמך המכירות שלהם נגזרת המשכורת של המפקח.
יש שכר בסיס שהוא דיי נמוך (Tזור ה6-7) וככל שהסוכנים ימכרו יותר המשכורת שלו תהיה גבוהה יותר.

אסתר יעקובזון

משתמש פעיל
אני עבדתי בכמה סוכניות וכבר תקופה ארוכה בחברת ביטוח
הרבה יותר מרוצה מכל הבחינות בחברת ביטוח
הפלוס היחיד שיש לי לומר על הסוכנויות זה שעות העבודה 6-7 שעות ובחברה 8
אבל בחברה נותנים עבודה מהבית ותנאים הרבה יותר טובים שאפילו לא ניתנים להשוואה בכלום, כולל מקצועיות.
אבל אני בטוחה שכל מקרה לגופו ואולי זה לא בכל התחומים ככה (אני בשיווק פנסיוני)

אבידובי

משתמש מקצוען
אני עבדתי בכמה סוכניות וכבר תקופה ארוכה בחברת ביטוח
הרבה יותר מרוצה מכל הבחינות בחברת ביטוח
הפלוס היחיד שיש לי לומר על הסוכנויות זה שעות העבודה 6-7 שעות ובחברה 8
אבל בחברה נותנים עבודה מהבית ותנאים הרבה יותר טובים שאפילו לא ניתנים להשוואה בכלום, כולל מקצועיות.
אבל אני בטוחה שכל מקרה לגופו ואולי זה לא בכל התחומים ככה (אני בשיווק פנסיוני)
באיזה אזור בארץ?
אפשר לשאול באיזו חברת ביטוח?
אני עובדת כרגע בסוכנות, וגם בעבר תמיד עבדתי בסוכנויות, יש לי תנאים טובים,
אם יש טובים יותר כמובן שאשמח לשמוע

אסתר יעקובזון

משתמש פעיל
באיזה אזור בארץ?
אפשר לשאול באיזו חברת ביטוח?
אני עובדת כרגע בסוכנות, וגם בעבר תמיד עבדתי בסוכנויות, יש לי תנאים טובים,
אם יש טובים יותר כמובן שאשמח לשמוע
איזור המרכז
אחת מהחברות הגדולות
כניראה יש תפקידים שעדיפים בסוכנויות ויש תפקידים שבחברות
תחום הביטוח הוא גדול ממש
יש משכורות מינימום ויש משכורות גבוהות מממש

פנדורה

משתמש מקצוען
כשאת נמצאת בסוכנות ביטוח, את יוצרת קשר עם החברות הגדולות ואת כביכול "צריכה" את העזרה שלהן - מחכה שיטפלו לך בהפקות, שינויים, תביעות וכדו.
כתבת מצויין. (גם) מסיבה זו עזבתי את הסוכנות שעבדתי בה. התלות בחברות שגעה אותי.
הרבה יותר ממליצה על חברת ביטוח, הבעיה זה השעות (לרוב משרה ממלאה) והסביבה שלא תמיד חרדית.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
התלות בחברות שגעה אותי.
היום המגמה היא לאפשר לסוכנים לעבוד כמה שיותר לבד.
מסיבה זו הרבה מוקדים נסגרו והרבה מאוד תהליכים כולל הפקה הפכו לעצמאים / דיגיטליים.
הרבה אימותים שונים שנדרשו בעבר כדי לאשר פוליסה התאדו ואת מאשרת לבד.
בעיקר באלמנטרי.
כמעט ולא צריך היום את החברות. רק לחריגים ממש.

**Moko**

משתמש מקצוען
מסיבה זו הרבה מוקדים נסגרו והרבה מאוד תהליכים כולל הפקה הפכו לעצמאים / דיגיטליים.
בעיקר באלמנטרי.
צודקת
אבל עדיין תמיד יש את המנדנדים הקבועים שרק רוצים לבדוק סטטוס ורק שכחו איך מגישים הנחה ורק ורק :)

פנדורה

משתמש מקצוען
בעיקר באלמנטרי.
באלמנטרי כן.
אני עבדתי בפנסיוני זה רחוק משם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה