דרוש מידע מי שעל שמו תלוש משכורת ולומד בכולל , האם מקבל דתות?

תלללה

משתמש צעיר
אברך שלומד יום שלם בכולל ויש על שמו תלוש משכורת ,זה גורם שלא יקבל את תקציב משרד הדתות?
האברך מעל גיל 30

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אברך שלומד יום שלם בכולל ויש על שמו תלוש משכורת ,זה גורם שלא יקבל את תקציב משרד הדתות?
האברך מעל גיל 30
יכול לעבוד מחוץ לשעות הכוילל כמה שעות שרוצה, עם תלוש.
לא פוגע כלום בדתות

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
צריכים להוכיח דבר כזה?
הצהרה מספיקה?
א. שזה יהיה שירות שהגיוני שניתן רק בשעות הנ''ל
ב. שהיקף השעות יהיה הגיוני

לא צריך להצהיר כלום, רק צריך להיות מכוסים במקרה קיצון שמישהו ישאל שאלות

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא מפריע לדתות. בדוק !!
בטוח ??
כי אני מכיר כולל שהיה שם אברך עם תלוש וראש הכולל קיבל קנס של 30,000 שקל !
ובגלל הסיפור הזה, הוציאו אותי מהדתות כי אני עובד מחוץ לשעות הכולל עם תלוש

כאייל תארוג

משתמש רשום
עריכה תורנית
בטוח ??
לי לא קרה כלום ..

ברור שזה תלוי בגודל השכר ובהיקף השעות

יהודי פושט

משתמש פעיל
אני מקבל מלגת דתות מלאה ויש ע"ש תלוש ולא קורה כלום,
שמעתי - לא ממקור מידי מוסמך - שאברך עם ילדים יותר קל עם העניין הזה, כי הוא משלים הכנסה...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בטוח ??
אם הוא עובד במשרה במקום לימודים כמו ישיבה, ת"ת וכוצ"ב אז זו בעיה.
לענין זה נחשב על מי שמקבל תלוש ממוסד חינוכי- כולל איש תחזוקה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש לכם מקור לכל זה ?

A052

משתמש סופר מקצוען
יש לכם מקור לכל זה ?
אתה המקור לכל זה.

הקנסות היחידים שעד היום קבלו זה על בדיקה שאגף מוסדות תורניים במשה"ח עשה באגף עובדי הוראה במשה"ח.
וכל מי שהיה בשני האגפים הכוללים קבלו קנסות מטורפים עליהם.

והעניין שבעידן של היום, משה"ח יכול לעשות בדיקה כזו גם במס הכנסה או ביטוח לאומי ולכן נזהרים בכל עבודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה