בקשת תפילה מי רוצה לזכות להיות בין המאה חמישים צדיקות?

שורי פלד

משתמש מקצוען
התחילו כבר אתמול?
עוזר שהצטרפתי היום לספר השני או שזה כבר לא 40 יום?
כן אמרתי בהתחלה שאני יתן תזכורת כאן באשכול שמתחילים
מי שרוצה התראה במייל אני שולחת בעז"ה מייל יומי תזכורת
אשפשר לשלוח בקשה למייל הזה, ונא לשלוח רק במייל לא כאן בהודעה פרטית
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ואני חושבת, אולי, שנוסיף עוד כמה ימים לארבעים יום, כדי שאלו שלא ראו את התזכורת 'שהתחילו כבר', עדיין יוכלו להצטרף ולהשלים ביחד ארבעים יום.

ואני מבקשת בזה שמי שהתחילה כבר ספר ראשון שתצלצל לתגובה הזו
כדי לראות אם באמת התחילו

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לכאורה בספר הראשון כולן התחילו אתמול.
הספר השני גם ככה לא מלא - אין טעם להתחיל.

שורי פלד

משתמש מקצוען
יהודים רחמנים בני רחמנים
נשארו עוד 108 פרקי תהילים
ועוד 8 שעות שמירת הלשון במשך היום

אבל בואו נסתכל רגע על חצי כוס המלאה
ספר שלם של תהילים כבר לקחו
מספר שני כבר לקחו 42,
ובשמירת הלשון כבר לקחו 16 שעות ביום
זה פשוט מדהים לראות את האחדות בעם ישראל, אין ספק שהאכפתותיות הזו לבד עושה רושם גדול בשמים
אבל מכאן הקריאה יוצאת לאלו שלא שמו לב עדיין לקחת חלק, אל תפספסו הזדמנות פז זו, להיות חלק מקבוצת הקודש, רשמו עוד היום את שמכם בלינק המצורף

https://docs.google.com/spreadsheet...of3btUfbS83B2cWTRDjmIP67Y/edit#gid=1522169853
ולזכות גדול יחשב
בברכת שיתקבלו תפילותינו לרחמים ולרצון
שורי

שורי פלד

משתמש מקצוען
בשורה טובה
הניקית "ארבע" שלחה לינק שכל אחת תוכל לעשות בשבילה תזכורת יומית שתגיע למייל כל יום

נכנסים לכאן

https://www.tehillim-center.co.il/tehilim/chapter_picker
לוחצים על פרק מסוים
בוחרים את הפרק שרוצים לקבל עליו תזכורת
ואז יש לחצן למעלה "תזכורת יומית למייל"
כותבים את שם המייל וזה שולח תזכורת
אחרי ה40 ניתן להסיר את המייל מהרשימה

באופציה הזאת מקבלת כל אחת את הפרק שהיא בחרה למייל שלה

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה