דרוש מידע מי מכיר מי יודע? בגדי ילדים לפסח במחירים של פעם

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אצל קידישיק הרבה פעמים אין מכפלת, יש להם בגדים שמסתיימים בדוגמא ולא ניתן להאריך אותם. יש חנויות באמת הגעתי למצב שקונה לשתיהן אותה מידה, לאחת מקצרת ולאחת פותחת מכפלת
אכן בכמה וכמה חנויות נתקלתי העונה באפס מכפלת. חוסכים גם בזה...

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הבת הגדולה שלי בחרה שמלה משיין, עד שמצאנו משהו לטעמה ולא קצר ושבתי ובמידה שלה...
התעכבתי קצת לשלם עד שאני אכניס כסף לבנק ואופסס נגמר המלאי:(:(
יש מצב שיביאו סטוק חדש או שזה אבוד ואני צריכה לצאת איתה לחפש?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מעבר לזה שנראה לי לא הגיוני לשלם על כל בגד פעמיים, יש להם בגדים שאי אפשר להאריך גם אם מאוד רוצים. כגון דוגמת תחרה בסיומת הבגד. זה משהו שקרה להם בשנים האחרונות שהבגדים שם הולכים ומתקצרים
מסכימה

D

Deleted 66182

אורח
מעבר לבעיית המכפלת יש להם (ולאחרים) גזרות מסויימות שלא תמיד יש פרופורציה בין הרוחב לאורך
למדתי מה מתאים למי יש שמלה שעומדת מדהים על אחת ועל השניה תלויה כמו קולב
ותמיד!קונה מידה יותר ומקסימום סיבוב במייבש (בפרט בהרכב כותנה גבוה) או קצת הצרה כי המידות ממש קטנות וצרות
וכדאי שנאיר בצורה נעימה.
אגב לפני כשנתיים שלחתי מייל מחמיא לאחת המעצבות בארץ שהתחילה להכנס לשוק בבגדי נערות ונשים
ושבחתי על האופציה לקבל בד להארכה דבר שלא היה אז בכ"א כמעט בשום חנות. היא הודתה מאד וזה כבר נהיה דבר שבשגרה יודעים שאצלה אפשר להגיע לאורך מעולה ויש גם מכפלות נדיבות
כך שדעתנו בהחלט חשובה ומועילה

bnoya

משתמש מקצוען
טוב. אחרי יום של שיטוטים בגאולה, חייבת להגיד שהופעתי ממש מלידר. לא נכנסת לשם בד"כ. נכנסתי בעקבות מה שכתבו פה באשכול ו- וואו.... לא להאמין... גם המחירים גם הסחורה ממש יפים!
גם קיווי, כל החנות כשרה למהדרין :)

חסידויסית

משתמש מקצוען
טוב. אחרי יום של שיטוטים בגאולה, חייבת להגיד שהופעתי ממש מלידר. לא נכנסת לשם בד"כ. נכנסתי בעקבות מה שכתבו פה באשכול ו- וואו.... לא להאמין... גם המחירים גם הסחורה ממש יפים!
מצטרפת להנ"ל... אני לא חסידה גדולה של לידר, אבל נראה שהביצועים הולכים ומשתפרים בעונה הזו.

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטרפת להנ"ל... אני לא חסידה גדולה של לידר, אבל נראה שהביצועים הולכים ומשתפרים בעונה הזו.
הייתי גם אתמול בלידר והופתעי ממש לטובה
והכל בחצי מחיר מקידישיק
לא חושבת שצריך לשלם על קידישיק ככה הרבה כסף זה לא שווה את המחיר אפילו במחיר להשאיר כמה שנים את הבגד
לדוג' חולצת ריב טאי דאי לבנים בלידר עלתה לי 35 ובקידישיק רשום 80
חולצה לבנה עם שרוליי תחרה נפוחים ב35

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
הייתי גם אתמול בלידר והופתעי ממש לטובה
והכל בחצי מחיר מקידישיק
לא חושבת שצריך לשלם על קידישיק ככה הרבה כסף זה לא שווה את המחיר אפילו במחיר להשאיר כמה שנים את הבגד
לדוג' חולצת ריב טאי דאי לבנים בלידר עלתה לי 35 ובקידישיק רשום 80
חולצה לבנה עם שרוליי תחרה נפוחים ב35
בלידר יש חולצה עם שרוולים נפוחים?
ראיתי בקידישיק/ מלאנז' ב 65 שח והיה נראה לי מוגזם...

bnoya

משתמש מקצוען
בלידר יש חולצה עם שרוולים נפוחים?
ראיתי בקידישיק/ מלאנז' ב 65 שח והיה נראה לי מוגזם...
כן. תלכי לשם תראי עוד הרבה דברים שלא האמנת שיהיו בלידר אי פעם....
יש שם מכנסיים עם שלייקס בסגנון סרוג מתוקים לתינוקות ב45 ש"ח. חולצות יפות ב25 ש"ח. כדאי לבדוק

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
כן. תלכי לשם תראי עוד הרבה דברים שלא האמנת שיהיו בלידר אי פעם....
יש שם מכנסיים עם שלייקס בסגנון סרוג מתוקים לתינוקות ב45 ש"ח. חולצות יפות ב25 ש"ח. כדאי לבדוק
חבל שאין להם אתר...
אלך לשם לבדוק, תודה!

ט.ק

משתמש מקצוען
קיבלתי עכשיו למייל קטלוג של פומלו (קיבלתי מציפי רוט)
עושים מכירות בערב פסח בכמה מקומות בארץ
מחירים ממש מוזלים
מי שרוצה שאני אשלח לה שתכתוב מייל

ט.ק

משתמש מקצוען
קיבלתי עכשיו למייל קטלוג של פומלו (קיבלתי מציפי רוט)
עושים מכירות בערב פסח בכמה מקומות בארץ
מחירים ממש מוזלים
מי שרוצה שאני אשלח לה שתכתוב מייל
אני רואה שזה רק במידות קטנות
כלומר עד גיל 6 בערך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה