דרוש מידע מי מכיר מי יודע? בגדי ילדים לפסח במחירים של פעם

bnoya

משתמש מקצוען
הבת שלי בת 8
לקחתי שמלה מידה 10 למדידה בבית.
היא גם טיפה קצרה (מכסה את הברך בתחילת העונה, בהמשך בטח לא)
גם רחבה מאד כי זו הגזרה וגם פתוחה מעט בצוואר
כך שמסובך לי לעלות למידה 12
כנ"ל. בד"כ גם יש איזה כיווץ קל אחרי הכביסה. לדוגמא עכשיו בגדים שקניתי בתחילת עונת החורף, היו קצת אחרי הברך, עכשיו כבר ממש קצרים

bnoya

משתמש מקצוען
אבל צריך לראות אולי יש מכפלת , לפעמים המפעלים משאירים מכפלת להאריך
למשל כמו בשמלות של חן פאשן יש אופציה להאריך אולי גם פה יש משהוא כזה צריך לבדוק
אצל קידישיק הרבה פעמים אין מכפלת, יש להם בגדים שמסתיימים בדוגמא ולא ניתן להאריך אותם. יש חנויות באמת הגעתי למצב שקונה לשתיהן אותה מידה, לאחת מקצרת ולאחת פותחת מכפלת

תמונות

משתמש פעיל
אצל קידישיק הרבה פעמים אין מכפלת, יש להם בגדים שמסתיימים בדוגמא ולא ניתן להאריך אותם. יש חנויות באמת הגעתי למצב שקונה לשתיהן אותה מידה, לאחת מקצרת ולאחת פותחת מכפלת
אז אין מה לעשות עושים מכפלת עם זה לא מתאים זה לא כזה סיפור
קידישיק לא צתאימה את הבגדים בדיוק לבת שלך

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
זה לא רק הבת שלה אלא הרבה אנשים שמעונינים לשמור על צניעות לפי ההלכה.
חנויות שמכבדות את עצמם ומעונינות שהרבה ציבורים יקנו אצלם,
משאירות מכפלת ארוכה שיוכלו להוריד לפי הצורך והרמה הדתית.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
גם לשלם מחיר יקר וגם לעשות תיקונים?
על מה ולמה?

bnoya

משתמש מקצוען
אם הבת שלי היתה חריגה, אז נכון אבל היא לא חריגה ולא היחידה עם הבעיה הזו. ואם הייתי משלמת על הבגדים זול ועושה להם תיקונים, מילא. אבל גם לשלם מחיר מופקע וגם לשלוח לתופרת לתיקונים, כבר מוגזם בעיניי. מעבר לבעיית הצניעות.

תמונות

משתמש פעיל
ברוב הבגדים אין אפשרות למכפלת,
ולמי הם יתאימו את עצמם אם לא לציבור החרדי????
מה אני יגיד לך זה באמת בעיה גדוולה וחבל שהם מדרדרים כך
זה לא רק הבת שלה אלא הרבה אנשים שמעונינים לשמור על צניעות לפי ההלכה.
חנויות שמכבדות את עצמם ומעונינות שהרבה ציבורים יקנו אצלם,
משאירות מכפלת ארוכה שיוכלו להוריד לפי הצורך והרמה הדתית.
אבל מה לעשות שהם לא כך , לשנות אותם אי אפשר מה שנשאר לנו זה לשלוח לתופרת שתעשה מכפלת

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
מה אני יגיד לך זה באמת בעיה גדוולה וחבל שהם מדרדרים כך

אבל מה לעשות שהם לא כך , לשנות אותם אי אפשר מה שנשאר לנו זה לשלוח לתופרת שתעשה מכפלת
או לקנות במקום שמכבד אותנו.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לאחרונה חברה סיפרה שלי שבקידישיק היא קונה מכל בגד פעמיים כדי להאריך בצורה יפה
והיא אמרה לי שהיא לא הראשונה שעושה ככה ויש עוד חנויות שככה היא צריכה לעשות.
אז אם לא יעשו מחאה נגדית, ברור לי שלא יהיה שום סיבה לחנויות לעשות בגדים שתואמים לאורח החיים הכללי בציבור...
ויכול להיות שלילדה עד גיל 4 זה לא בעיה, אבל החנות לא מיועדת רק לילדות עד גיל 4. יש שם סחורה לילדות עד גיל 14...

LEVAVOT

משתמש פעיל
ממליצה שוב על זיסע קינדרלאך,
גם מחירים שווים, גם אורכים נורמלים לבגדים, ותמיד אפשר לקבל אותו בד להאריך.
ושוב שואלת איך נרשמים למלבושי כבוד.
זה סודי ? כאילו- מי שהצטרף יפסיד אם יסביר לאחרים איך לעשות את זה?
או יגמרו לו הבגדים?
לא מצליחה להבין. אני מנסה כבר הרבה זמן. חוץ ממישהי אחת שתפסתי מחוץ למכירה ונתנה לי איזה טלפון שמעולם לא הרימו שם- אף אחד לא מסביר מה הוא עשה כדי לזכות להיכנס.
סליחה שפה הוצאתי את הקיטור. לא מגיע לכם.

bnoya

משתמש מקצוען
לאחרונה חברה סיפרה שלי שבקידישיק היא קונה מכל בגד פעמיים כדי להאריך בצורה יפה
והיא אמרה לי שהיא לא הראשונה שעושה ככה ויש עוד חנויות שככה היא צריכה לעשות.
אז אם לא יעשו מחאה נגדית, ברור לי שלא יהיה שום סיבה לחנויות לעשות בגדים שתואמים לאורח החיים הכללי בציבור...
ויכול להיות שלילדה עד גיל 4 זה לא בעיה, אבל החנות לא מיועדת רק לילדות עד גיל 4. יש שם סחורה לילדות עד גיל 14...
מעבר לזה שנראה לי לא הגיוני לשלם על כל בגד פעמיים, יש להם בגדים שאי אפשר להאריך גם אם מאוד רוצים. כגון דוגמת תחרה בסיומת הבגד. זה משהו שקרה להם בשנים האחרונות שהבגדים שם הולכים ומתקצרים

LEVAVOT

משתמש פעיל
@רפ
תודה על התגובה.
אשמח לקבל הסבר מפורט יותר- למשל בבני ברק, קופת העיר אחראית על זה?
ולאן צריכים לפנות ומה צריך להגיש על מנת להירשם?

רפ

משתמש סופר מקצוען
@LEVAVOT @שיראז
בכל עיר הרישום הוא בקופת הצדקה העירונית.
בבני ברק דרך קופת העיר.
במודיעין עילית דרך מתן בסתר קרית ספר.
לכל עיר יש פרמטרים שונים מי יכול להיכנס.
בכל מקרה שווה להירשם, כי גם מי שלא עומד בפרמטרים, לפעמים הם עושים מכירות עודפים ומודיעים גם למשפחות שנרשמו אך לא עמדו בקריטריונים.

תמונות

משתמש פעיל
מעבר לזה שנראה לי לא הגיוני לשלם על כל בגד פעמיים, יש להם בגדים שאי אפשר להאריך גם אם מאוד רוצים. כגון דוגמת תחרה בסיומת הבגד. זה משהו שקרה להם בשנים האחרונות שהבגדים שם הולכים ומתקצרים
ובכלל בכביסה זה מתקצר מאד
אני שמעתי שמייבש מקצר בגדים יכול להיות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה