דרוש מידע מי מכיר מי יודע? בגדי ילדים לפסח במחירים של פעם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מרחבים

משתמש מקצוען
סגורה בצהריים?
הלכתי לשם היום במיוחד לבדוק היא פתוחה מ11-2 ומ5:30-10.
אם את קרובה שווה לך להגיע קודם אליה אבל לא להתאמץ במיוחד כי בהשוואה לטיפ טופ המחירים די זהים.
מעניין שאת משווה לטיפטופ
כי נראה לי בזאר שטראוס גם יותר זולים קצת מטיפטופ בסחורה של בלו וייב.
לא?

photo present

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא ממש לא זה נראה קולקציה מלפני 5 שנים לפחות
זה באמת מלפני שנתיים. לי יש מהקולקציה הזאת...
אבל אם אני לא טועה זה אוסף של חברות לא שלהם עצמם
אני קניתי אותם בפלמינגו בי"ש.

מיהו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא יודעת אם כתבו כבר
באתר של גולף קידס גם בתחילת עונה המחירים ממש סבירים לדוג' 4 חולצות טריקו ליום חול ב100

אני:)

משתמש צעיר
והדברים מגולף קידס מגיעים ממש מהר,
ארוזים יפה...
ויש משלוח חינם מעל 200 שח,
צירפתי כמה דברים לחורף לשנה הבאה, והגעתי לזה ממש מהר:)

מפרל

משתמש מקצוען
מעניין שאת משווה לטיפטופ
כי נראה לי בזאר שטראוס גם יותר זולים קצת מטיפטופ בסחורה של בלו וייב.
לא?
לא הייתי בבזאר שטראוס אבל המוכרת במאה שערים אמרה לי שהיצרן של בלו וייב לא נותן כמעט להוריד מחירים הוא רוצה מחיר אחיד אז אני מאמינה שגם בבזאר שטראוס המחירים יהיו דומים.

bnoya

משתמש מקצוען
והדברים מגולף קידס מגיעים ממש מהר,
ארוזים יפה...
ויש משלוח חינם מעל 200 שח,
צירפתי כמה דברים לחורף לשנה הבאה, והגעתי לזה ממש מהר:)
יש גם אופציה של איסוף מהחנות ויש להם פריסה רחבה של חנויות כך שזה ממש מומלץ
והקולקציה החדשה שלהם לקיץ ממיסה...

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לגבי גילאים קטנים זה אולי פחות בעיה אבל במידות היותר גדולות זה כבר ממש בעייתי
אז אולי נתחיל מחאה קטנה
מי שיכולה שתשלח מייל לקידישיק, בסגנון של:
" אני קונה נאמנה שלכם כבר שנים רבות, לאחרונה אני נתקעת בבעיות צניעות בבגדי הילדות, בפרט באורך החצאיות והשמלות והשרוולים , ופתחי הצוואר
אנחנו רוצים להמשיך להיות קונים נאמנים שלכם, לכן נשמח לראות שיפור בענין,

תודה רבה,
ולחתום שם אמיתי, אפילו להוסיף עיר

המייל שלהם הוא: info kidichic.net

נערך לאחרונה ב:

bnoya

משתמש מקצוען
אז אולי נתחיל מחאה קטנה
" אני קונה נאמנה שלכם כבר שנים רבות, לאחרונה אני נתקעת בבעיות צניעות בבגדי הילדות, בפרט באורך החצאיות והשמלות והשרוולים , ופתחי הצווראון.
אנחנו רוצים להמשיך להיות קונים נאמנים לכן נשמח לראות שיפור בענין,

תודה רבה,

שלחתי
הלוואי ויעזור

תמונות

משתמש פעיל
אז אולי נתחיל מחאה קטנה
" אני קונה נאמנה שלכם כבר שנים רבות, לאחרונה אני נתקעת בבעיות צניעות בבגדי הילדות, בפרט באורך החצאיות והשמלות והשרוולים , ופתחי הצווראון.
אנחנו רוצים להמשיך להיות קונים נאמנים לכן נשמח לראות שיפור בענין,

תודה רבה,

אני לא מאמינה בבגדי ילדות אין בעיה עד גיל 4

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני לא מאמינה בבגדי ילדות אין בעיה עד גיל 4

הבת שלי בת 8
לקחתי שמלה מידה 10 למדידה בבית.
היא גם טיפה קצרה (מכסה את הברך בתחילת העונה, בהמשך בטח לא)
גם רחבה מאד כי זו הגזרה וגם פתוחה מעט בצוואר
כך שמסובך לי לעלות למידה 12

תמונות

משתמש פעיל
ומעל? אני כל פעם נכנסת לבעיה. הבנות שלי גבוהות ורזות. המידה שלהן קצרה ממש, מידה מעל רחב ועומד לא טוב על הגוף. זה ממש ממש בעייתי
אבל צריך לראות אולי יש מכפלת , לפעמים המפעלים משאירים מכפלת להאריך
למשל כמו בשמלות של חן פאשן יש אופציה להאריך אולי גם פה יש משהוא כזה צריך לבדוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה