דרוש מידע מי מכיר מי יודע? בגדי ילדים לפסח במחירים של פעם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תמונות

משתמש פעיל
נראה לי שהמחאה האמיתית צריך להיות נגד הצניעות של קידישיק ולא נגד המחירים שלא ישתנו בכל מקרה.
אורך החצאיות התקשר מתמעותית, הפתחים בצואר, כל אורכי השרוול הם רק 3/4
זה באמת לא לעניין אבל קידישיק זה רק לילדים אני לא רואה בזה בעיה גדוולה כל כך

ט.ק

משתמש מקצוען
רק רוצה להמליץ על חנות באחיסמך
רימונקידס-במקור מבני ברק(רימונביבי לשעבר)
מכירה מהממת
ברחוב שבט יהודה
במחירים סבירים
ויש מבחר וסטים והכל...
ממליצה בחום

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכון באמת בפרפריה פחות יש תחרות במרכז מאד תחרותי
מה שטוב בפרפריה שאת מחדשת את הסטים בגלל שאת אוהבת ולא בגלל החברה מסביב אין את הלחץ האופנתי כמו במרכז
לעומת זאת במרכז זה עושה לך טוב הלחץ הזה בקטע החיובי בגלל שבלי הלחץ לא הייתי מתעדכנת בקולקציה יפה לבנות
בפריפריה כולם הולכים עם אותו בגד
סט כל השכונה
מה שאני רואה אצל אחיות שלי כולם קונות במלבושי כבוד
אז יש סטים בין הבנידודים
ומסכמים שמגיעים לסבתא כולם עם הבגד התכלת

אין יותר מתוק מזה
גם סטים וגם זול

תמונות

משתמש פעיל
בפריפריה כולם הולכים עם אותו בגד
סט כל השכונה
מה שאני רואה אצל אחיות שלי כולם קונות במלבושי כבוד
אז יש סטים בין הבנידודים
ומסכמים שמגיעים לסבתא כולם עם הבגד התכלת

אין יותר מתוק מזה
גם סטים וגם זול
למה שכולם יגיעו לסבתא אם אותו סט
שאני מגיעה לפריפריה אז אני מגיעה בדרך כלל בלי סיכום של האחיות איך שטוב לי
אבל לפעמים אנחנו מחליטות שכולם אותו צבע ובאמת זה מתוק מאד ויפה ועליז
אבל כל אחת קונה בכל מיני חנויות לא סגורות על אותה חנות בדיוק

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זהו!
שכל שנה כל חנות מעלה את המחירים שלה לרף המחירים של החנות שקצת מעליה
העונה הזו בלו וויב במחירים של קידישיק שנה שעבה וכו'.....
תמיד בלו ווייב יהיו יותר זולים מהדס וקידישיק ותמיד קידישיק יהיהו יותר זולים מקידש מוד
אבל ההזיה הזו שכל תחילת עונה יש קפיצת מחירים של לפחות 30 ש"ח לפריט.....
חייבים למחות לא יודעת איך באמת... כי הרי חייבים להלביש ....

כואב לי, כי באמת אני לא מבינה איך עולם כמנהגו נוהג בתחום הזה, איך אין קול צעקה,
יש לי ב"ה משכרת מסודרת - שכר מינימום אבל משרה מלאה ובעלי אברך במקום מסודר שמשלם בזמן
ועם כל זה אני לא מבינה איך אמורים לקנות ביגוד לכל המשפחה, למה אני צריכה לרוץ ולהתעייף עד שאני אמצא בגד במחיר שמתאים לי, ונעל (שתחזיק מעמד...) במחיר שמתאים לי ושאוכל לעמוד בו....
תמיד אני חושבת על אלה שמחפשות מילויי מקום או שעובדות פחות שעות ממני או שהבעל במקום שלא משלם נורמלי, איך הן מסתדרות, ניסים כל עונה מחדש, כל יום מחדש...

איך אין ארגון חסד, משהו שירים את הכפפה
וימכור במחירים שפויים
אם לא מחפשים לעשות רווח אפשר למכור שמלות ב60 שח מקסימום! ואמרתי הרבה....
כמו שאפשר לקנות באלי אקספרס שמלות בפחות

(ניסיתי כבר לעשות כמה צעדים בנושא, לתקשר עם מוכר שאני יודעת שיש לו סחורה איכותית וכו', מצאתי איש קשר בארגון צדקה גדול ומוכר - אבל אין לי מושג במכס מע"מ וכו', לעבוד מול המדינה זה גדול עלי אז התייאשתי)
אני ניסיתי.
קניתי כמות גדולה של בגדים משיין כדי למכור לאנשים שאין להם גישה לאתרים או לכאלו שמפחדות להתיקע עם מידות לא מתאימות. ניסיתי לעשות מכירה, ברווח אפסי ממש- דמי טרחה
בינתיים אני תקועה עם המון סחורה ללא דורש...
דברים יפהפיים הכל עד 55 ש"ח.

שידרוגים

משתמש מקצוען
אני ניסיתי.
קניתי כמות גדולה של בגדים משיין כדי למכור לאנשים שאין להם גישה לאתרים או לכאלו שמפחדות להתיקע עם מידות לא מתאימות. ניסיתי לעשות מכירה, ברווח אפסי ממש- דמי טרחה
תעלי תמונות
אם יתאים לי ברור שאקנה

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני ניסיתי.
מהיכן את?

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כבר קצת מאוחר לשנה זו- אבל אפשר לקנות בסוף עונה של החורף הרבה דברים דק ארוך (בחנויות כמו זארה, גולף קידס, מנגו) שמעולים לקיץ.
חנויות עודפים הם גם פתרון מעולה יצא לי לקנות סטים מהממים במחירים אפסיים ממש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה