דרוש מידע מי מכיר מי יודע? בגדי ילדים לפסח במחירים של פעם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

nicky

משתמש מקצוען
בסיעתא דשמיא

יש בשיין או באלי אקספרס
בגד לבנים בסגנון מכנס קצר יפה עם שלייקס?
איך מחפשים?
למישהי אולי יש קישור?
לא כתבת לאיזה גיל, חיפשתי קישורים לבנים קטנים יחסית
אם תרצי לגדולים יותר אנסה לחפש

Toddler Boys Solid Shirt & Gingham Print Suspender Shorts
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!

Toddler Boys Bow Front Shirt & Suspender Shorts

SHEIN Toddler Boys Bow Front Shirt & Striped Shorts With Straps

Toddler Boys Bow Front Shirt and Suspender Shorts Set

Toddler Boys Button Front Shirt & Pinafore Shorts

SHEIN Toddler Boys Button Up Shirt & Shorts Set

Toddler Boys Floral Print Bow Shirt & Pinafore Shorts

Toddler Boys Tartan Bow Front Shirt & Pinafore Shorts

Toddler Boys Striped Bow Shirt & Pinafore Shorts

ילילי

משתמש מקצוען
חולצות טריקו קצרות קונים מנקסט.
בדיוק אתמול אספתי מהדואר חבילה קייצית לבן השנה ושמונה.
7 חולצות + טייץ ארוך + 3 טייצים קצרים עלו סה"כ 220 ש"ח.
קולקציה יפהפיה, ולי חשוב מאוד להלביש בסטייל, למרות שאני ב"ה לא חיה בקהילה שכזו.
פשוט אוהבת את זה, אבל לא רואה שום הצדקה לשלם 50-60 ש"ח לחולצות טריקו קייציות שנמכרות בחנויות חרדיות.

בגדים חגיגיים זו אכן בעיה יותר, כי אין למצוא בנקסט ודומיו.
בחגים ניסיתי את זה ועשיתי קניה בעליאקספרס.
חלק לא הגיע כמו שחשבתי.
חלק לא התאים טוב במידה.
חלק לא הגיע בכלל.
חלק דואר ישראל איבד לי.

מחלק כן הייתי מרוצה. אבל בכללי זה לא היה מספיק מוצלח.

אז אין לי ניסיון טוב עם הזמנות מחו"ל. מפחדת להזמין שוב....

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לקישורים....
חולצות:
(דגם טיל לבן)
^^^ כל החלק השחור הוא בעצם קטיפה, קלטתי רק אחרי שהגיע - מהמם!
(צבע ורוד אפרסק)

סט חמוד וקליל טייץ ארוך + חולצה קצרה:
(דגם פינגווין ודוב קוטב)

מארז 3 טייצים קצרים (שמתאימים לחלק מהחולצות הנ"ל):

צריכה להשלים בהזמנה נוספת עוד כמה מכנסיים תואמים,
וב"ה סיימתי קולקציה מתוקה במחיר נוח ממש.

עריכה:
בחלק מהלינקים הוא מתעקש לא לשים את הדגם שבחרתי,
אז כתבתי את שם הדגם מתחת.

נערך לאחרונה ב:

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעאתא דשמיא

אני מחפשת לגיל 5
נאי אוהבת שלייקס מבד רגיל
ולא בד נמתח פשוט
מבינה מה אני מתכוונת?

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חלק לא הגיע כמו שחשבתי.
חלק לא התאים טוב במידה.
חלק לא הגיע בכלל.
חלק דואר ישראל איבד לי.

בביגוד אין לי כמעט ניסיון עם עליאקספרס, אלא נקסט.
אם את עובדת לפי טבלת המידות שלהם - הכל מגיע פרפקט.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
חלק לא הגיע כמו שחשבתי.
חלק לא התאים טוב במידה.
חלק לא הגיע בכלל.
חלק דואר ישראל איבד לי.

חבל כי אין להשוות בין נקסט לאלי
הסחורה של נקסט מעולה
ומארזי החולצות לקיץ יפים ומשתלמים.

יוגורט

משתמש מקצוען
קיווי.
גם כשאין מבצעים. זה יכול להיות זול.
ק"ו שיש מבצעים.
קניתי 3 ב100 שמלות לחג. (ביום של השלג, המבצע היה)

אחת צפונית

משתמש מקצוען
זה קשור לזה שיש לי רק שני ילדים שנולדו בעונות הפוכות...
ואני צריכה לקנות שתי קולקציות שלמות לקיץ ונעליים.....
ואני לא יכולה לשלם על כל חולצת טריקו קצרה ופשוטה 60 שקל.
מי משלם ככ יקר?
כמו שכתבו נקסט, קיוי, גולף, פוקס לקטנטנים מעולה. לא חסר מקומות שחולצת טריקו עולה גג 30 ונחשבים לא פחות מקידישיק.

כוס נייר

משתמש מקצוען

מה יש

משתמש מקצוען
המכירה לקהילה ומשנת יוסף שקמו בתחילה ללא מטרת רווח היום הם בהחלט עם רווחים, בעיני זה עדיין חסד אבל המחירים מאד דומים לסופרים זולים אחרים, כלומר הוזלה של כח קניה גדול לא יותר מזה
בלת"ק.
משנת יוסף קם למטרות רווח (מכירה את היזם)
והמכירה השכונתית עדיין טוענים שהם בלי מטרות רווח
ו- משנת יוסף זול יותר. (עכשיו לקראת פסח היו לי 2 הקטלוגים וממש השוויתי.)

והם קצת יותר זולים מחנויות, אבל באמת זה לא פלא- צורת העבודה שלהם זולה הרבה יותר..
מצד שני אנשים מוותרים פה על נוחות החוויה בשביל המחיר.
אז הציפיה לייצר פלטפורמה דומה בביגוד אומרת
שהחווית קניה תהיה איומה (כי בביגוד יש לך יותר עלויות מכירה מבאוכל, כדי לייצר חויית קניה נעימה)

אסתי 15

משתמש מקצוען
בלת"ק.
משנת יוסף קם למטרות רווח (מכירה את היזם)
והמכירה השכונתית עדיין טוענים שהם בלי מטרות רווח
ו- משנת יוסף זול יותר. (עכשיו לקראת פסח היו לי 2 הקטלוגים וממש השוויתי.)

והם קצת יותר זולים מחנויות, אבל באמת זה לא פלא- צורת העבודה שלהם זולה הרבה יותר..
מצד שני אנשים מוותרים פה על נוחות החוויה בשביל המחיר.
אז הציפיה לייצר פלטפורמה דומה בביגוד אומרת
שהחווית קניה תהיה איומה (כי בביגוד יש לך יותר עלויות מכירה מבאוכל, כדי לייצר חויית קניה נעימה)
לא קשור לנושא האשכול, אבל נתקלתי השנה בכלי בית ממש זולים. לא קצת. כוסות זכוכית על רגל למשל, לא פחות מ 29.9 בעזרה ואחוה, אצלם 18 ולא זוכרת כמה אגורות. היו עוד כמה מוצרים ממש זולים.

תודה לה'!!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מכירים את החנות\מותג Spetz kids???
אשמח לשמוע עליו...

קצרה

משתמש מקצוען
זה אני הכי לא אוהבת לגדולים תמיד יהיו בגדים חדשים והאמצעיים/קטנים ירושות

באיזשהו שלב הבגדים מתבלים מדי במיוחד שהאיכות היום לא משהו.
אבל אני לא נבהלת אפילו שאני גם ילדת ממרח שלבשה עד גיל סמינר ירושות.

לכל מקום במשפחה יתרונות וחסרונות משלו
לא תמיד אני בטוחה שכל כך שווה להיות בכורים וראשונים ולקבל תמיד רק בגדים חדשים - ועל הדרך לקבל הורים מנוסים פחות ודורשים יותר....
(גם בבגדים הרבה פעמים הגדול והגדולה לבושים שונה מהמקובל כי האמא לא היתה עדכנית מה לובשים בגיל הזה והם אלו שלימדו אותה עבור הבאים בתור כשחזרו וסיפרו - אבל כל החברים/ות כבר הולכים עם נעליים ולא סנדלים למשל...)

קראתי פעם בשם אחד הגדולים שבכור מקבל פי שתיים בירושה בגלל שהוא ספג את כל הטעויות הראשוניות של הוריו...

חסידויסית

משתמש מקצוען
תלוי היכן אתם מתגוררים... כשגרתי בעיר חרדית במרכז, הלחץ והבהילות טיפסו לגבהים לפני החגים. ב"ה כבר כמה שנים שאנחנו בפריפריה הרחוקה, ופתאום שמתי לב שאני הרבה פחות דרוכה בענייני סטים וכד'. למרות שגם כאן ישנן נשים שמקדשות את הסטים, אך התחרות פחות מורגשת.

תמונות

משתמש פעיל
תלוי היכן אתם מתגוררים... כשגרתי בעיר חרדית במרכז, הלחץ והבהילות טיפסו לגבהים לפני החגים. ב"ה כבר כמה שנים שאנחנו בפריפריה הרחוקה, ופתאום שמתי לב שאני הרבה פחות דרוכה בענייני סטים וכד'. למרות שגם כאן ישנן נשים שמקדשות את הסטים, אך התחרות פחות מורגשת.
נכון באמת בפרפריה פחות יש תחרות במרכז מאד תחרותי
מה שטוב בפרפריה שאת מחדשת את הסטים בגלל שאת אוהבת ולא בגלל החברה מסביב אין את הלחץ האופנתי כמו במרכז
לעומת זאת במרכז זה עושה לך טוב הלחץ הזה בקטע החיובי בגלל שבלי הלחץ לא הייתי מתעדכנת בקולקציה יפה לבנות

דינדושה

משתמש מקצוען
באיזשהו שלב הבגדים מתבלים מדי במיוחד שהאיכות היום לא משהו.
אבל אני לא נבהלת אפילו שאני גם ילדת ממרח שלבשה עד גיל סמינר ירושות.

לכל מקום במשפחה יתרונות וחסרונות משלו
לא תמיד אני בטוחה שכל כך שווה להיות בכורים וראשונים ולקבל תמיד רק בגדים חדשים - ועל הדרך לקבל הורים מנוסים פחות ודורשים יותר....
(גם בבגדים הרבה פעמים הגדול והגדולה לבושים שונה מהמקובל כי האמא לא היתה עדכנית מה לובשים בגיל הזה והם אלו שלימדו אותה עבור הבאים בתור כשחזרו וסיפרו - אבל כל החברים/ות כבר הולכים עם נעליים ולא סנדלים למשל...)

קראתי פעם בשם אחד הגדולים שבכור מקבל פי שתיים בירושה בגלל שהוא ספג את כל הטעויות הראשוניות של הוריו...​
נכון מאוד אבל את זה אני יודעת
היום.​
בשעתו כשלבשתי בגדים חדשים אבל גם המון ירושות לא הרגשתי כך. התביישתי.
והייתי מעדיפה לחסוך את זה לילדיי גם במחיר כספי.
אבל זאת סטייה רצינית ממטרת האשכול...
והיו כאן רעיונות מקסימים איפה לקנות בזול כדי שלכל הממרחים יהיו גם בגדים חדשים לחג
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה