דרוש מידע מי היה ברכבלית בחיפה היום או אתמול ויודע לומר לי איך התורים

אנה 433

משתמש פעיל
חיפה מלאה בנופשים עכשיו, אז אם את הולכת תתכונני לחכות הרבה זמן כי הרכבלית נהיתה האטרקציה הכי עכשיו...
כנראה בגלל המחיר

sap13

משתמש מקצוען
אתמול ושילשום עברנו דרך המרכזית עם המטרונית וכמות האנשים היתה שם בהחלט גדולה מאוד. ועוד לפני העלייה במדרגות.. הרבה לפני מפוצץ.

אנה 433

משתמש פעיל
הייתי השבוע,
הגענו ב- 10 בבוקר ונכנסנו מיד,
כשירדנו בסביבות השעה 14.00 כבר עמדו כ-1000 (אלף!) איש בתור ארוך שלא נגמר...!
ב - 10 האנשים עדיין לא התעוררו מהשינה...
לא שהבנתי מה האטרקציה, בשבילי זה עוד כלי תחבורה

קוויק

משתמש מקצוען
get_hangouts_attachment_url

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

קוויק

משתמש מקצוען
מאיפה את? מאיטליה?
האטרקציה לילדים עוד ניחא, מבחינתי רק נשגב, איך אחרי כל העומס הזה, אנשים עוד הולכים ונהנים!
מלעמוד ככה בצפיפות שעות, וחם ודביק, ורעד ובלאגן
ובסוף היה כיף? כאילו אוואוו לא יודעת איך המשוואה הזאת עובדת לפעמים ואנשים חוזרים מרוצים.

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
האטרקציה לילדים עוד ניחא, מבחינתי רק נשגב, איך אחרי כל העומס הזה, אנשים עוד הולכים ונהנים!
מלעמוד ככה בצפיפות שעות, וחם ודביק, ורעד ובלאגן
ובסוף היה כיף? כאילו אוואוו לא יודעת איך המשוואה הזאת עובדת לפעמים ואנשים חוזרים מרוצים.
לא כל מה שלא נוח לי, גם לא נוח לשני.
לי קשה להבין איך אנשים שנוסעים לנופש בתחבורה ציבורית מצליחים ליהנות, מסתבר שאנשים עושים את זה ונהנים מאד.

קוויק

משתמש מקצוען
לא כל מה שלא נוח לי, גם לא נוח לשני.
לי קשה להבין איך אנשים שנוסעים לנופש בתחבורה ציבורית מצליחים ליהנות, מסתבר שאנשים עושים את זה ונהנים מאד.
נכון גם לי.
לכן סתם רשמתי, לא בקטע של להביע דעה, אלא באמת, שזה קטע להסתכל על זה, וכיף שיש כלאו שנהנים מדברים כאלו

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אנה 433

משתמש פעיל
גמאני חיפאית ושמעו זה לא נורמלי מה שהולך שמה
יש עוד אטרקציות בחיפה שחררו מהרכבל...
איך אפשר לשחרר מאטרקציה שעולה על כל ילד 3 שקל הלוך וחזור..... (ביחד ארבעים דקות!)
בכל זאת בני אברייכים.
בעונה של הטיולים השנתיים בבתי ספר כל הסמינרים של בני ברק היו כאן...... ולא רק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה