דרוש מידע מישהו ניסה את קלין 9 של פוראוור וירד במשקל ?

אלינור הרוש

משתמש פעיל
בלת"ק חלקי
אני אישית קונה קבועה של מוצרים מסויימים ומרוצה מאוד!!
בעיניי זה כמו לקנות אצל נטורופטים, ולא רק, יש על כל מוצר אחריות מלאה!!
גם המשווקת שמוכרת לי ניסתה להכניס אותי לזה והשתתפתי בזום, נשמע מאודד משכנע!
רק מה, לי אין סבלנות לרדוף אחרי אנשים ולשכנע שיתחילו לשווק כדי שאהפוך לראש צוות... או מנהלת וארוויח אחוזים מכללל המשווקות שתחתיי...
העבודה של המשווקות קשה!! במיוחד בריכוזים חרדים שיש מלאאאא!
לא נכנסת להתנהלות שלהם.. לא מלכלכת...
נהנית ממורים עם תוצאות
ומפרגנת למשווקת שלי:):):)

פ.נ

משתמש מקצוען
בלת"ק חלקי
אני אישית קונה קבועה של מוצרים מסויימים ומרוצה מאוד!!
בעיניי זה כמו לקנות אצל נטורופטים, ולא רק, יש על כל מוצר אחריות מלאה!!
גם המשווקת שמוכרת לי ניסתה להכניס אותי לזה והשתתפתי בזום, נשמע מאודד משכנע!
רק מה, לי אין סבלנות לרדוף אחרי אנשים ולשכנע שיתחילו לשווק כדי שאהפוך לראש צוות... או מנהלת וארוויח אחוזים מכללל המשווקות שתחתיי...
העבודה של המשווקות קשה!! במיוחד בריכוזים חרדים שיש מלאאאא!
לא נכנסת להתנהלות שלהם.. לא מלכלכת...
נהנית ממורים עם תוצאות
ומפרגנת למשווקת שלי:):):)
מיצטרפת לנה"ל
בתור קונה המוצרים שלהם פצצה!!
בתור משווקת זה זוועה!!

RRRRR

משתמש מקצוען
אין דבר כזה!!!
זה פשוט שקר!!
150 ש"ח זה רק במידה ובמשך שנה שלמה לא מכרתם או השתמשתם אפי' במוצר אחד.
ואין צורך לשלם לשום משלוחן, פשוט מגיעים לחברה ומחזירים להם את המוצרים.
ואף אחד לא מכריח אותך לנסות מוצרים.
ושוב, מי שמשקיע בזה זמן, אין סיכוי!!! שהוא יפסיד אפי' לא את 150 ש"ח האלו.
זה לא שקר
מניסיון טרי 150 שח דמי טיפול בכל מקרה
אפשר להתקשר לחברה לברר
לוותר על המשלוחן אפשר
רק צריך בשביל זה ליסוע עם מלא מוצרים באוטבוס או להגיע
למקום שלמצוא בו חניה זה פרויקט רציני
וזה בדיוק כשמשכנעים אומרים שאפשר להשקיע בזה כמה זמן שרוצים
ואין התחיבות
ואחכ מתברר שאם לא משקיעים זמן אז נתקעים עם מוצרים שאא להחזיר
כי אפשר להחזיר רק תוך שנה
ואת המוצרים בקניה הראשונה לא בחרתי לפי מה שצריכים
ואם אני לא מסוגלת לשכנע אנשים לקנות שמפו קטנטן ב80 או 200 שח
ולקנות סבון ידים ב100 שח
או ספרי שהבטיחו לי עליו עולמות ולא ראיתי ששוה יותר ממים ב100 שח
אז הבררה היחידה שלי זה או לספוג את עלות המוצרים שאני לא מצליחה לשווק
או לסגור את העסק לפני שתעבור שנה ולהחזיר את כל המוצרים שנשארו
(ולשלם 150 דמי טיפול+משלוחן אם אני לא מסוגלת ליסוע עד שם)
וגם לא נעים אישית כשאני מחזירה את הכל לבקש החזר על המוצרים שניסיתי ולא הייתי מרוצה
כל זה בנוגע לעסק
בקשר למוצרים יש להם מוצרים שאני שומעתי על חלקם
הרבה אנשים שמאוד מרוצים ויש גם כאלו שלא
אם זה שווה את המחירים או לא לא הצלחתי לדעת

יוחנן 1

משתמש מקצוען
@RRRRR אתם שוב פעם ממש לא מדייקים.
ואחכ מתברר שאם לא משקיעים זמן אז נתקעים עם מוצרים שאא להחזיר
מישהו אמר לכם שאם לא תשקיעי בזה שום זמן תצליחו למכור משהו?
אם לא אז מה הטענה?
"רק"???
תוך שנה זה זמן ארוך במיוחד כדי לבדוק אם אתם מצליחים למכור את המוצרים, או שלא בא לכם להשקיע טיפת זמן, ולהחזיר את המוצרים.
לא מבין את הטענה הזאת.
ואת המוצרים בקניה הראשונה לא בחרתי לפי מה שצריכים
  1. יכולתם לבחור איזה מוצרים שאתם רוצים, [אולי זאת שצירפה אתכם לא סיפרה לכם על האופציה הזאת]
  2. המוצרים שיש בערכה הראשונה, זה המוצרים שהכי נמכרים בחברה. אף אחד לא מנסה לדפוק את המשווקים החדשים, ולגרום להם שלא ימכרו ויעזבו את החברה.
ואם אני לא מסוגלת לשכנע אנשים לקנות שמפו קטנטן ב80 או 200 שח
  1. השמפו ממש לא קטנטן והוא גם מרוכז מאד, כך שהוא וודאי לא פחות משמפו רגיל.
  2. הוא לא עולה כפי שציינת.
  3. הוא גם לא נמצא בערכה הראשונה.
  4. כנראה שאתם גם לא יודעים על התועלות שלו, ולמה הוא בהחלט שווה את מחירו.
ולקנות סבון ידים ב100 שח
גם זה לא נכון.
אין שם סבון ידיים ב100 ש"ח.
ושוב, כנראה שאתם גם לא יודעים על התועלות שלו, ולמה הוא בהחלט שווה את מחירו.
זה אחד המוצרים שהכי נמכרים!!
זה סבון נוזלי מעולה להרבה דברים, ובמיוחד לבעלי עור רגיש.
או ספרי שהבטיחו לי עליו עולמות ולא ראיתי ששוה יותר ממים ב100 שח
מעניין דווקא על הספריי הזה אפשר לשמוע מכל כך הרבה אנשים סיפורי ישועות.
תראו לי מיילדת או דולה שלא ממליצה על הספריי הזה ליולדת.
זה אחד המוצרים הכי מדהימים שלהם, והכי מפורסמים שלהם.

מצטער אבל זה נראה שפשוט אין לכם ממש מושג על המוצרים, חוץ אולי מזה שאתם יודעים איך הם נראים.

RRRRR

משתמש מקצוען
@RRRRR אתם שוב פעם ממש לא מדייקים.

אם לא אז מה הטענה?
אמרו שאפשר מהצד למרות שאני עובדת במשרה מלאה
אחכ התברר שממש לא

"רק"???
תוך שנה זה זמן ארוך במיוחד כדי לבדוק אם אתם מצליחים למכור את המוצרים, או שלא בא לכם להשקיע טיפת זמן, ולהחזיר את המוצרים.
לא מבין את הטענה הזאת.

1. יכולתם לבחור איזה מוצרים שאתם רוצים, [אולי זאת שצירפה אתכם לא סיפרה לכם על האופציה הזאת]-יכול להיות אני ניסיתי לשאול אם אפשר להחליף ואמרו לי שלא
  2. המוצרים שיש בערכה הראשונה, זה המוצרים שהכי נמכרים בחברה. -אולי אז למה לא לתת לי להזמין מה שאני רוצה או להחזיר מה שאני לא מצליחה למכור
  3. אף אחד לא מנסה לדפוק את המשווקים החדשים, ולגרום להם שלא ימכרו ויעזבו את החברה.

1. השמפו ממש לא קטנטן והוא גם מרוכז מאד, כך שהוא וודאי לא פחות משמפו רגיל.-296 מל זה ממש כמו שמפו רגיל אפילו לא חצי
  2. הוא לא עולה כפי שציינת. -מבדיקה הרגע באתר הוא עולה 100 שח (אני רואה שכתבתי 80 או 200 התכוונתי לכתוב 80-100
  3. הוא גם לא נמצא בערכה הראשונה.-דווקא כן נמצא !
  4. כנראה שאתם גם לא יודעים על התועלות שלו, ולמה הוא בהחלט שווה את מחירו.-אולי בכל אופן אני רוצה למכור מוצרים שאני מאמינה בהם ולא רוצה שיכניסו לי דברים שאני לא יכולה לשכנע אנשים לקנות

גם זה לא נכון.
אין שם סבון ידיים ב100 ש"ח.-הסבון עולה 77 שח מבדיקה
-יכול להיות אני משתמשת בו כי בטעות נפתח לי הפקק כשהסתכלתי עליו
לא רואה בו שום דבר מיוחד
אולי באמת עוזר למי שיש לו עור רגיש
אבל אם אין בסביבתי מספיק אנשים כאלו למה תקעו אותי עם 3 בקבוקי סבון שעולים 77 שח

יכול להיות אני גם שמעתי לכן דבר ראשון ניסיתי אותו ולא ראיתי אף ישועה
חשבתי שאני לא יודעת להשתמש
לפני חודש ראיתי שלאחותי גם יש אותו שאלתי אותה אם היא מרוצה והיא אמרה שהבטיחו לה עליו מופתים תכלס לא ראתה כלום יושב ללא שימוש
אם יש פה צרכנים ולא משווקים שראו ישועות אני אשמח מאוד לשמוע

מצטער אבל זה נראה שפשוט אין לכם ממש מושג על המוצרים, חוץ אולי מזה שאתם יודעים איך הם נראים.

אם לא אז מה הטענה?
אמרו שאפשר מהצד למרות שאני עובדת במשרה מלאה
אחכ התברר שממש לא

"רק"???
לא מבין את הטענה הזאת.

1. יכולתם לבחור איזה מוצרים שאתם רוצים, [אולי זאת שצירפה אתכם לא סיפרה לכם על האופציה הזאת]-יכול להיות אני ניסיתי לשאול אם אפשר להחליף ואמרו לי שלא
  2. המוצרים שיש בערכה הראשונה, זה המוצרים שהכי נמכרים בחברה. -אולי אז למה לא לתת לי להזמין מה שאני רוצה או להחזיר מה שאני לא מצליחה למכור
  3. אף אחד לא מנסה לדפוק את המשווקים החדשים, ולגרום להם שלא ימכרו ויעזבו את החברה.

1. השמפו ממש לא קטנטן והוא גם מרוכז מאד, כך שהוא וודאי לא פחות משמפו רגיל.-296 מל זה ממש כמו שמפו רגיל אפילו לא חצי
  2. הוא לא עולה כפי שציינת. -מבדיקה הרגע באתר הוא עולה 100 שח (אני רואה שכתבתי 80 או 200 התכוונתי לכתוב 80-100
  3. הוא גם לא נמצא בערכה הראשונה.-דווקא כן נמצא !
  4. כנראה שאתם גם לא יודעים על התועלות שלו, ולמה הוא בהחלט שווה את מחירו.-אולי בכל אופן אני רוצה למכור מוצרים שאני מאמינה בהם ולא רוצה שיכניסו לי דברים שאני לא יכולה לשכנע אנשים לקנות

גם זה לא נכון.
אין שם סבון ידיים ב100 ש"ח.-הסבון עולה 77 שח מבדיקה
-יכול להיות אני משתמשת בו כי בטעות נפתח לי הפקק כשהסתכלתי עליו
לא רואה בו שום דבר מיוחד
אולי באמת עוזר למי שיש לו עור רגיש

יכול להיות אני גם שמעתי לכן דבר ראשון ניסיתי אותו ולא ראיתי אף ישועה
חשבתי שאני לא יודעת להשתמש
לפני חודש ראיתי שלאחותי גם יש אותו שאלתי אותה אם היא מרוצה והיא אמרה שהבטיחו לה עליו מופתים תכלס לא ראתה כלום יושב ללא שימוש

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אחכ התברר שממש לא
אתם מתכוונים אולי שהתברר שאין לכם זמן להשקיע בזה.
כי הוכחת את מה שאמרתי, שאין לכם ממש מושג על המוצרים, חוץ אולי מזה שאתם יודעים איך הם נראים.
אז כנראה שלא השקעתם זמן אפי' בשביל להבין כמו שצריך מה עושה כל מוצר, ולמה, ולמי זה טוב.
296 מל זה ממש כמו שמפו רגיל אפילו לא חצי
שוב, השמפו מרוכז מאד.
אפשר לדלל אותו לפחות בחצי מים חצי שמפו, ועדיין הוא יהיה יותר מרוכז משמפו רגיל.
א. זה עוזר לעוד אנשים ולעוד דברים חוץ מבעלי עור רגיש.
ב. אין לכם תינוקות בסביבה? תינוקות הם בעלי עור רגיש, והסבון הזה מעולה בשבילם!!
ג. גם הסבון הזה הוא מרוכז מאד, ואו שמשתמשים כל פעם בממש קצת, או שמדללים את זה במים ביחס של חצי חצי.

RRRRR

משתמש מקצוען
אתם מתכוונים אולי שהתברר שאין לכם זמן להשקיע בזה.
כי הוכחת את מה שאמרתי, שאין לכם ממש מושג על המוצרים, חוץ אולי מזה שאתם יודעים איך הם נראים.
אז כנראה שלא השקעתם זמן אפי' בשביל להבין כמו שצריך מה עושה כל מוצר, ולמה, ולמי זה טוב.

שוב, השמפו מרוכז מאד.
אפשר לדלל אותו לפחות בחצי מים חצי שמפו, ועדיין הוא יהיה יותר מרוכז משמפו רגיל.

א. זה עוזר לעוד אנשים ולעוד דברים חוץ מבעלי עור רגיש.
ב. אין לכם תינוקות בסביבה? תינוקות הם בעלי עור רגיש, והסבון הזה מעולה בשבילם!!
ג. גם הסבון הזה הוא מרוכז מאד, ואו שמשתמשים כל פעם בממש קצת, או שמדללים את זה במים ביחס של חצי חצי.
דווקא השקעתי המון זמן לקרוא את כל ההסברים על כל המוצרים וגם לשאול
יש עוד כמה סוגי שמפו מרוכזים שעולים הרבה פחות
ולתינוקות אני מסתפקת לגמרי בסבון של דר פישר או מותג קצת יותר יקר
עדיין המחיר לא מצדיק את זה (והריח... לא ממש כיף שזה מה שאני אשים לתינוק)

יוחנן 1

משתמש מקצוען
יש עוד כמה סוגי שמפו מרוכזים שעולים הרבה פחות
המחיר זה עוד נושא.
ולמי שצריך את זה, המחיר הוא לא יקר.
ולתינוקות אני מסתפקת לגמרי בסבון של דר פישר או מותג קצת יותר יקר
עדיין המחיר לא מצדיק את זה
שוב, יש הרבה תינוקות עם עור יותר רגיש מהנורמלי, שד"ר פישר לא ממש מספק אותם.
ושוב, בגלל זה שהוא מרוכז ואפשר לדלל בחצי, אז זה לא יקר, זה יוצא כ 38 ש"ח ל500 מ"ל.

מרחבית

משתמש מקצוען
מישהי ניסתה (ללא הצלחה) לשכנע אותי להיות משווקת והפנתה אותי להסבר מורחב של אחת עם ניסיון עשיר (תרתי משמע...) שדברה לקבוצה בטלפון.
הקשבתי להקלטה הזו מתוך סקרנות, ובהסבר הזה הודגש בצורה הכי ברורה, שכדי להצליח יש צורך להשקיע הרבה עבודה, ואז אפשר בע''ה להרוויח יפה.
אני משערת שכל 'מגייסת' מדברת קצת שונה.
כצרכנית, מעניין אותי יותר מכל טיב המוצרים, שאת רובם אינני מכירה. וכן המחיר.
שיטת השיווק מעניינת אותי פחות.
האם יש חומר כתוב על המוצרים השונים, על מי מפתח אותם ובודק אותם, על מה הם מבוססים, מה הייחודיות שלהם, ולמה כל מוצר מיועד?

נערך לאחרונה ב:

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק חלקי
אני גם לא רואה שום הבדל בין הספריי הזה למים.
רק הילדים שלי לא מסכימים שאני ישפריץ להם על שריטות? טוענים שזה שורף.
המשווקת טוענת שרק בהתחלה שורף....

CHAYA A

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מקפיצה

CHAYA A

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

ישראל סגל

משתמש פעיל
אני עשיתי את זה ואחרי שירדתי 3 קילו שזה היה מאד קשה ראיתי שחור בעיניים ולא הרגשתי טוב.
אחר שבוע עליתי את זה בחזרה.
עשיתי את זה בשביל לדעת שניסיתי את זה וזה לא עזר.
[אני יודעת מישהי שעשתה את זה והיא קיבלה [דימום]

EfratHL

משתמש פעיל
חשוב לדעת שזה לא מתאים לכולם.
למרות שהמשווקת תספר לכם שזה קיבל את כל האישורים וכו... זה נכון, אבל עדין לא בטוח שזה טוב לכם.
חשוב מאד להתייעץ עם רופא או דיאטן בעיקר בנוגע לתזונה הדלה.
שמעתי מכמה רופאים שזה יכול ממש להזיק, ולגרום לגוף לא לרדת אח"כ במשקל גם בדיאטות מאוזנות יותר.
אחד הדברים שמציקים לי במיוחד הוא שצריך כמה שנים של לימודים לקבל תעודת דיאטן מוסמך, וכאן המשווקת עם הכשרה קצרה אומרת לי מה לאכול, בלי להתחשב במשקל, או בבדיקות דם. לא ייתכן שלי ולבעלי שיש הפרש משקל גדול ביננו, מעבר לעובדה שאני אישה והוא גבר ואנחנו מקבלים את אותו התפריט כמעט.
בקיצור, אם החלטתם ללכת על זה, גשו עם החוברת לרופא או לדיאטן שלכם ותוודאו שזה אכן מתאים לכם, ולמצב הבריאותי שלכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה