דרוש מידע מישהו ניסה את קלין 9 של פוראוור וירד במשקל ?

עד מתי

משתמש מקצוען
@ יוחנן 1
אשמח לגילוי נאות מה הקשר שלך לפוראוור
לפי השליטה שלך במוצרים / מחירים ודרכי השיווק קצת מוזר ההודעה שרשמת שאינך משווק

יוחנן 1

משתמש מקצוען
@ יוחנן 1
אשמח לגילוי נאות מה הקשר שלך לפוראוור
לפי השליטה שלך במוצרים / מחירים ודרכי השיווק קצת מוזר ההודעה שרשמת שאינך משווק
הקשר שלי הוא ניסיון אישי עם חלק קטן מהמוצרים, וחבר טוב שהסביר לי על העסק וכו'. [וגם ניסה לשכנע אותי להיות משווק]

!!Hello

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהו ניסה את קלין 9 של פוראוור וירד במשקל ?
או שזה עזר לו/לה ?
אני עשיתי את זה למטרת ירידה במשקל,
פעלתי לפי ההוראות עם ליווי צמוד, היה לא רע בכלל
ירדתי מעל 3 קילו, ב"ה אני אחרי, ממשיכה לשמור על עצמי ולרדת עוד

אסתיס

משתמש מקצוען
בלת"ק בכלל
שכנה שלי התחילה לעשות זאת, פגשתי אותה באמצע התהליך נראתה והרגישה נורא!
הפסיקה מיד אח"כ.. לא עמדה בזה..
שכנה אחרת גם עשתה זאת, ירדה כמה קילו(יש לה הרבה .. לא היה נראה בעיניים) ועלתה הכל+ לאחר זמן קצר..

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חשוב לדעת שזה לא מתאים לכולם.
למרות שהמשווקת תספר לכם שזה קיבל את כל האישורים וכו... זה נכון, אבל עדין לא בטוח שזה טוב לכם.
חשוב מאד להתייעץ עם רופא או דיאטן בעיקר בנוגע לתזונה הדלה.
שמעתי מכמה רופאים שזה יכול ממש להזיק, ולגרום לגוף לא לרדת אח"כ במשקל גם בדיאטות מאוזנות יותר.
אחד הדברים שמציקים לי במיוחד הוא שצריך כמה שנים של לימודים לקבל תעודת דיאטן מוסמך, וכאן המשווקת עם הכשרה קצרה אומרת לי מה לאכול, בלי להתחשב במשקל, או בבדיקות דם. לא ייתכן שלי ולבעלי שיש הפרש משקל גדול ביננו, מעבר לעובדה שאני אישה והוא גבר ואנחנו מקבלים את אותו התפריט כמעט.
בקיצור, אם החלטתם ללכת על זה, גשו עם החוברת לרופא או לדיאטן שלכם ותוודאו שזה אכן מתאים לכם, ולמצב הבריאותי שלכם.

מעניין, אני עשיתי לאחרונה, ושאלתי קודם רופא משפחה שהמליץ..
דווקא לא ירדתי הרבה אחרי הימים האלו - אולי קילו וחצי
אבל אני ממשיכה לשמור וממשיכה לרדת כל הזמן ב"ה

אגב, לא צריך שהמשווקת תהיה דיאטנית - יש חוברות הדרכה ברורות ומפורטות
ובמקרה הצורך אם יש שאלה, היא יכולה לברר עם אלו שמעליה שיודעות יותר טוב ומוסמכות
וזה גם לא אותו דבר לגברים ולנשים ולנשים מניקות - יש הבדל בקלוריות שרשום שם בצורה ברורה.

בלת"ק בכלל
שכנה שלי התחילה לעשות זאת, פגשתי אותה באמצע התהליך נראתה והרגישה נורא!
הפסיקה מיד אח"כ.. לא עמדה בזה..
שכנה אחרת גם עשתה זאת, ירדה כמה קילו(יש לה הרבה .. לא היה נראה בעיניים) ועלתה הכל+ לאחר זמן קצר..
אני גם מכירה כאלו שהעלו אחר כך הכל -
זה בפירוש לא קסם ולדעתי לא מיועד למי שרוצה אחר כך לחזור לשיגרה ולאכול כמו קודם
לא צריך ולא כדאי להמשיך אחר כך כל הזמן עם הדיאטה של ה-9 ימים. אבל כן דיאטה בריאה ומאוזנת.
אם לא ממשיכים לשמור זה באמת לא שווה, אולי רק קצת לאפס ולנקות את הגוף, אבל לא נשאר מזה כלום..

קחו בחשבון שיש כאלו שנגרם להם מזה נזק בריאותי מתמשך.
מכירה יותר מאחת כזו!
מעניין. איך זה יכול לגרום נזק?
אני עשיתי את זה ואחרי שירדתי 3 קילו שזה היה מאד קשה ראיתי שחור בעיניים ולא הרגשתי טוב.
אחר שבוע עליתי את זה בחזרה.
עשיתי את זה בשביל לדעת שניסיתי את זה וזה לא עזר.
[אני יודעת מישהי שעשתה את זה והיא קיבלה [דימום]
עשית לפי הכללים? אכלת וישנת כמו שצריך?
אני הרגשתי ומרגישה מצוין ב"ה
ואגב, זו שקיבלה, זה אומר שהגוף עובד כמו שהוא צריך.. לא?

EfratHL

משתמש פעיל
מעניין, אני עשיתי לאחרונה, ושאלתי קודם רופא משפחה שהמליץ..
דווקא לא ירדתי הרבה אחרי הימים האלו - אולי קילו וחצי
אבל אני ממשיכה לשמור וממשיכה לרדת כל הזמן ב"ה

אגב, לא צריך שהמשווקת תהיה דיאטנית - יש חוברות הדרכה ברורות ומפורטות
ובמקרה הצורך אם יש שאלה, היא יכולה לברר עם אלו שמעליה שיודעות יותר טוב ומוסמכות
וזה גם לא אותו דבר לגברים ולנשים ולנשים מניקות - יש הבדל בקלוריות שרשום שם בצורה
יכול להיות שעבור התנאים שלך זה מותאם ומומלץ, ולכן כתבתי שיש להתייעץ. ההבדל בין הנשים לגברים מבחינת הקלוריות הוא קטן ואין שום התייחסות למשקל נוכחי ולתוצאות בסיסיות של בדיקת דם שהם אלף בית של כל דיאטה.

אחד הנזקים שעלול להיגרם מתזונה שלא מתאימה לגוף הוא תהליך של פניקה שהגוף נכנס אליו. הוא מתחיל לצבור קלוריות בלי קשר למה שהוא צריך ולא מעביר אותו למקומות אחרים מה שיכול לפתח חולשה קיצונית בעיות סוכר, כולסטרול וכו.

CHAYA A

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אז זה עלול להיות מסוכן?

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
קודם כל היה לי ליווי,
כשאני עשיתי לאחרונה אז לא היה אלוורה בטעם אפרסק כי אמרו לנו שחסר בארץ אז ניסיתי בטעם טבעי - היה דוחה!, ניסיתי בטעם חמוציות- היה דוחה עם טעם לוואי של אולי חמוציה.
את המשקה חלבון אסור לעשות איתו שייקים אלא רק לערבב עם חלב שקדים או מים- וזה ממש לא טעים (מי שאומר שכן מה אתם אוכלים ביום יום מטרנה?- כי אין הבדל בטעם)

אין קשר לגמילה מקפאין כי ממנו נגמלתי הרבה הרבה קודם.

אני כתבתי שעשיתי רק את היום הראשון ובאותו יום רעבתי ממש!! כי היה מותר לאכול אך ורק ירקות ירוקים וגם אותם לאכול ללא שמן מלח וכו'

כתבתי את מה שכתבתי מזווית המבט שלי ושמי שהולך לעשות את זה ידע לקראת מה הוא הולך וזה לא וורוד וקל כ"כ כמו שהמשווקים מציירים את זה
דבר טוב יש לאמר על פוראוור שהם לקחו ממני את הערכה הפתוחה בחזרה והחזירו לי את הכסף.
מזדהה עם כל מילה, גם אצלי היה ככה. אני לקחתי את המשקה של האפרסקים שאמרו שזה ל'אנינות טעם' ולא יכולתי לשתות את זה! פרשתי ביום השני...
מי שעומד בזה, כל הכבוד!

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז זה עלול להיות מסוכן?
לאנשים ללא רקע רפואי לדעתי לא
מקסימום תשאלי רופא קודם ותהיי רגועה
זו תכנית בינלאומית שהמון אנשים מכל העולם עשו
וזה מבוסס על מחקרים ומדע מאד מדויק עד כמה שהבנתי.

יובל ק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא קראתי כל מה שכתבו כאן
אני רק כותב לפי הניסיון האישי שלי

עשיתי זאת שנה שעברה הצלחתי לרדת כ2 קילו ועד חודש ירדתי 5
אבל יש בעיה קשה בכל הדיאטות, הרבה אנשים אחרי שראו שירדו במשקל לא מצליחים להחזיק מעמד ושוב חוזרים חזרה ואף יותר. קראתי שזה ממש הוכח מדעית (שמעתי מהרב פנגר הסבר יפה על זה, שבדר"כ עושים דיאטות כי יש איזה סיבה שמלחיצה את האדם, וכשרואה שיורד במשקל הלחץ יותר ואיתו גם המוטיבציה שהיתה בעבר)
בסופו של דבר מי שיש לו יכולת לשנות את כל צורת האכילה שלו/ה ויכול/ה להקפיד על זה לאורך זמן, זה הכי טוב

ועוד דבר, ראיתי על עצמי שלהתמיד בספורט מאוד עוזר לרדת

אבל יכול להיות שהקלין 9 בריא לגוף בתור ניקוי רעלים

רווה נחת

משתמש צעיר
ניסיתי הרבה דיאטות, ברובן כשהפסקתי עליתי חזרה במשקל, בד"כ אף הוספתי על משקל המקור.
קלין9 זו הדיאטה היחידה שהמשקל הנמוך (הפחתתי כ-6 ק"ג) ליווה אותי במשך קרוב לשנה, גם בלי שינוי תזונה משמעותי.
אני מניחה שזה בגלל שהקלין זה ניקוי עמוק, מאתחל את המערכת ולא 'תיקון קוסמטי'.
אם היו לי כוחות נפש הייתי חוזרת על התוכנית ומשילה עוד כמה קילוגרמים, אבל צריך בשבילה פניות וכוחות נפש והרבה רצון, לא בכל תקופה בחיים היא מתאימה.

בקבוק מים

משתמש פעיל
אאני עשיתי את התוכנית מדהים!
היה קשה ימים הראשונים אבל הרגשתי שזה מנקה את הגוף- הלכתי לשירותים הרבה
ירדתי 5 קילו וירד לי החשק למתוק ברמה הזויה . חברות בעבודה שאכלו שוקולדים לא גירה אותי בכלל
זה הרגשה מוזרה כי אני אוהבת מתוק
כל שבת הייתי כמה מאוחר בשביללהשלים שעות שינה מכל השבוע ובשבוע של הקלין 9
קמתי מוקדם מעצמי זה היה לי נורא מוזר

אני רוצה לנסות עכשיו שוב עם כל המרץ
נשארה לי חוויה מתוקה מאז
השאלה שלי איך ממשיכים עם זה ?
אחרי כמה זמן נשבר לי

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מי שעשה את זה וירד
אחרי ה9 ימים יורדים יותר מהר מאשר דיאטה רגילה או אותו דבר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה