דרוש מידע מישהו ניסה את קלין 9 של פוראוור וירד במשקל ?

nikipedia

משתמש פעיל
ודאי שמותר לעשות שייקים ויש גם מתכונים בחוברת.

זה שאתם הייתם רעבים, לא עושה שגם אני הייתי רעב.
ביומיים הראשונים שבעתי מהשייק המשובח ומכל המשקאות והתוספי תזונה, וכמובן גם מסלטי הירקות וכו' שאכלתי.

יש משהו אחד שהוא בציפוי ג'לטין ולכן הוא לא כשר.
אבל יש תחליף כשר.
ויש הרבה רבנים שמתירים גם לקחת את זה שאין עליו הכשר.
איך אני מקנא בך, גם פוראוור מצליח לך, גם בסדנו, חיים שלך תותים

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אפשר לחשוב איזו הכשרה מקצועית עוברת המשווקת..
מי שקונים ממנו משהו אמור לדעת מה הוא מוכר, ואם הוא לא יודע אז או שישאל מישהו בחברה שכן יודע, או שלא ימכור.
אני עשיתי את הניקוי רעלים הזה והיה לי ליווי לאורך כל התהליך + מענה לכל השאלות שהיו לי.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מי שקונים ממנו משהו אמור לדעת מה הוא מוכר, ואם הוא לא יודע אז או שישאל מישהו בחברה שכן יודע, או שלא ימכור.
אני עשיתי את הניקוי רעלים הזה והיה לי ליווי לאורך כל התהליך + מענה לכל השאלות שהיו לי.
בדרך כלל מי שלא יודעת, יכולה תמיד לשאול משווקת אחרת
בדרך כלל תמיד יש משווקת אחרת שיודעת

יוחנן 1

משתמש מקצוען
עדיף לעשות ניקוי רעלים של הרב אשרוב במקום ל השטיות האלו
מי זה? ומה זה?
אני חושב שלחברה ענקית כמו פוראוור שקיימת 43 שנים, וקיימת בכל העולם, ומעסיקה עשרות חוקרים ומדענים וכו' ויש לה הצלחות מוכחות [אני אחד מהם] אז אי אפשר לקרוא למה שהחברה הזאת עושה בשם "שטויות"

בן כפר

משתמש צעיר
תודה לכל היועצים אני אחרי יומיים שבמהלכן התעלפתי החלטתי להפסיק את התהליך
החיים חשובים לי יותר
אני ג"כ הפסקתי את הטירוף... אבל - המשכתי לקחת את הגריסיניה והמשקה אלוורה והפולן, וכמובן אכלתי בצורה מושכלת ו... ירדתי יפה מאוד.
לא כדאי להפסיק לגמרי את התהליך!
אני היום חודשיים אחרי, ה'4' קילו שירדתי - לא עלו חזרה ואני אוכל הכל (בכמות סבירה - לא 4 מנות פחמימות בארוחת צהרים...)
לדעתי זה עזר לי מאוד - בשונה מנסיונות כושלים של חברות אחרות.
בהצלחה

חרמון

משתמש מקצוען
חברה קרובה שעשתה ומרוצה מאד!
יומיים ראשונים קשים מאד אבל נסבלים ואח"כ עוד שבוע הרבה יותר קל.
יורדים בין 2-5 ק"כ ב9 ימים למרות שהקלסי זה 3 ק"ג.
בעיקר יורדת הנפיחות ומקנה הרגלי תזונה, אותה חברה הצליחה לרדת עוד 5 ק"ג בחודש וחצי נוספים.
(מכירה עוד מישהי שירדה 3 ק"ג ונעצרה)
בסה"כ אם אני מבינה נכון מורידים קמח, סוכר, מלח ושמן
שזה כבר טוב ובריא לגוף
(שומן בריא צריך אבל ל9 ימים זה לא נורא)

גולדה כהן

משתמש חדש
מזה הרבה יותר קל אשמח לשמוע להתעודד
זה עדיין חולשות נוראות אולי לא עילפון אבל חולשה כן בימים בין 3-9
ואם היום כבר נשברתי (היום השני) ולאחר עילפון שתיתי קפה אכלתי עוגת שמרים כדי להתאושש ועוף בכמות גדולה
האם הכל הלך לאיבוד

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בדוק ומנוסה!
עובד ובאמת מרגישים אחר כך הרבה יותר טוב
מנסיון + הרבה מאד קרובי משפחה (אחים, אחיות, דודים)

טוב טובית

משתמש פעיל
יש 3 טעמים, טבעי, חמוציות, ואפרסקים.
2 הראשונים לרוב האנשים הם לא טעימים, ולחלקם הם גם מאד דוחים, והאפרסקים הוא טעים ל99% מהאנשים.
ויש גם פתרונות למי שזה דוחה אותו איך לסדר את הטעם.
אם עושים את עם ליווי של מישהו שמקצועי בזה, אז הוא היה אומר לכם זאת.
לגבי משקה החלבון, אז א. היום כבר אין את זה אלא יש מתכונים לשייקים אחרים שכל אחד עושה לפי טעמו, ב. גם את זה יש כאלו שמאד אוהבים ויש כאלו שלא, אבל שוב מלווה מקצועי יכול לעזור לכם לשפר מאד את הטעם עד שזה נהיה טעים ממש.

היומיים הראשונים הם הכי קשים.
אבל ממש לא צום!!
וכאבי הראש נובעים בגלל הגמילה מהקופאין שהתמכרתם אליו.
וזה הרעיון בתכנית, לנקות את הרעלים מהגוף!! ויש גם קצת תופעות לוואי כמו כאבי ראש ועייפות קצת ביומיים הראשונים [לא לכולם]

אני עשיתי עזר לי מאד גם בירידה משקל, וגם בדברים נוספים.
לא הייתי רעב כלל בכל 9 הימים, יומיים ראשונים קצת כאבי ראש, ואחרי זה רק התמודדות פסיכולוגית אם זה שיש דברים שכרגע אסור לי לאכול אותם.

מי שרוצה אני יכול להפנות אותו למי שליווה אותי שהוא מלווה ממש מקצועי.
אני אשמח לטלפון של מלווה מקצועי

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
אני אחרי כל התכנית, וכבר כמה חודשים אח"כ(שבט).
תותים
תותים
תותים.
לא ירדתי אפילו לא 400 גר'!!
לא הצרתי היקפים אפילו לא מ"מ!!
לא אני ולא עוד 3 חברות.
והקפדנו ברמה מטורפת.

תמשיכו להאמין, אין בעיה.
רק תזכרו שהזהירו אתכם מראש!!

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אני אחרי כל התכנית, וכבר כמה חודשים אח"כ(שבט).
תותים
תותים
תותים.
לא ירדתי אפילו לא 400 גר'!!
לא הצרתי היקפים אפילו לא מ"מ!!
לא אני ולא עוד 3 חברות.
והקפדנו ברמה מטורפת.

תמשיכו להאמין, אין בעיה.
רק תזכרו שהזהירו אתכם מראש!!
לא נראה לי הגיוני.
כנראה עשיתם גם דברים לא נכונים, בעקבות הדרכה לא טובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה