דרוש מידע מישהו ניסה את קלין 9 של פוראוור וירד במשקל ?

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לכל לקוחות/משווקי פוראוור
בדקתם מוצרים טבעיים שלא משווקים עד הבית?
אם לא, זה הוכחה שהטענה של פוראוור שככה משווקים הכי טוב כנראה נכון
כי כמוסות גרסיניה+בי פולן+עשב חיטה+תמצית אלוורה וכדומה אפשר להשיג מiherb בפרוטות.
האם אתה קונים את הסיפור שרק פוראוור יודעים ליצר ויטמינים וכדומה?
ואגב אפשר לחיות כמה ימים על משקאות חלבונים מהצומח (יש גם בד"ץ), ולכאורה תורידו במשקל.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
בטוח במה שכתבת???
בטוח במאה אחוז!!
אני דברתי עם אישית עם כמה משווקות נחשבות והבנתי מהן חד משמעי שעיקר העיקרים של הרווח הוא להשיג עוד משווקים ורק המשווקות המתחילות בתחתית הפירמידה\רשת עדיין מנסות בתכלס למכור מוצרים... ויש להן בלי סוף החזרות של לקוחות פחות מרוצות...
ממש לא נכון.
משווקת שיש לה הרבה החזרות, זה משווקת שמוכרת לאנשים דברים שלא מתאימים להם, או שהיא לא יודעת למכור.

הרעיון של צירוף משווקים חדשים זה בעצם לפתוח סניפים נוספים, וברור שעסק ככל שיש לו יותר סניפים הוא יכול להרוויח הרבה יותר, אבל חד משמעית כולם חייבים למכור כדי להרוויח!! זה תנאי בל יעבור של פוראוור.
ובגדול הרעיון הוא שכל משווק ימכור למעגל לקוחות קבוע ובמקום לנסות להשיג עוד ועוד לקוחות הוא פשוט פותח עוד סניפים.
כך עובדים בשיווק רשתי.

קוביד

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בטוח במאה אחוז!!

ממש לא נכון.
משווקת שיש לה הרבה החזרות, זה משווקת שמוכרת לאנשים דברים שלא מתאימים להם, או שהיא לא יודעת למכור.

הרעיון של צירוף משווקים חדשים זה בעצם לפתוח סניפים נוספים, וברור שעסק ככל שיש לו יותר סניפים הוא יכול להרוויח הרבה יותר, אבל חד משמעית כולם חייבים למכור כדי להרוויח!! זה תנאי בל יעבור של פוראוור.
ובגדול הרעיון הוא שכל משווק ימכור למעגל לקוחות קבוע ובמקום לנסות להשיג עוד ועוד לקוחות הוא פשוט פותח עוד סניפים.
כך עובדים בשיווק רשתי.
עד שיגיעו בעז"ה בקרוב ממש לחצי מליון משווקים בישראל,
וכל אשה ובת תדליק את בעלה וארבעה עשר ילדיה במוצרי פוראוור
מבוקר עד ליל ותגרוף הוווווווון.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
עד שיגיעו בעז"ה בקרוב ממש לחצי מליון משווקים בישראל,
וכל אשה ובת תדליק את בעלה וארבעה עשר ילדיה במוצרי פוראוור
מבוקר עד ליל ותגרוף הוווווווון.
חצי מיליון משווקים זה כנראה קשקוש של משווקת.
אין צורך ואין טעם להתייחס לכל קשקוש.

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
חצי מיליון משווקים זה כנראה קשקוש של משווקת.
אין צורך ואין טעם להתייחס לכל קשקוש.

זה לא קשקוש בכלל- זו משווקת יחסית טריה ומעודכנת מאודדד
היא נוסעת בעצמה למשרדי החברה ברמת גן וכו'.... מעורה היטב היטב במה שקורה שם ומקבלת הדרכות איך לענות למפקפקים המעטים בשיווק הרשתי הפלאי הזה. יכולה לתת לכם פרטים שלה באישי אם תרצו ותשמעו ממנה בעצמכם את הדברים.
שיווק רשתי- מגיגול מהיר מצאתי הרבה יותר חורים מאשר רשת... זה ממש לא ראשית צמיחת גאולתינו וכזה ביג דיל מפואר...
והנה ציטטה קטנה לדוגמא מויקיפדיה:
"על פי מחקר שפורסם באתר ועדת הסחר הפדרלית של ארצות הברית, אשר בחן את המודל העסקי של 350 חברות שיווק רשתי, לכל הפחות 99% מהאנשים שמצטרפים לחברות השיווק הרשתי מפסידים כסף[1][2]. למרות זאת, חברות השיווק הרשתי ממשיכות לתפקד על ידי חיזוק האמונה של מצטרפים חדשים, לתשואות גבוהות בעתיד ובו בזמן התעלמות מאי הסבירות לכך".

ועוד ציטוט מblogpascher:

אתה יודע, יש הרבה מיתוסים בנושא שיווק ברשת (MLM). האמת שם, אבל כדי למצוא אותה, עליך לחפש אותה ובעיקר לקבל להתמודד עם זה. לרוב, אלה הם שקרים שהומצאו על ידי "פסאודו-מנהיגים" חסרי מצפון על מנת לגייס, להטעות ולהרוס כל אנשים שיהיה להם האושר להאמין.

המטרה כאן היא לפתות מבלי שיהיה לך משהו קונקרטי להציע, ואז ליצור טשטוש סביב שלושה משתנים עיקריים: עלות, סיכון וערך. עם זאת, בואו ננסה לעצור בכמה מהמיתוסים (השקרים) האלה:

מיתוס זה יכול להופיע גם בצורה של:

• הרוויח 5000 € לשבוע מבלי להזיז אצבע
  • גלה את ההזדמנות לעולם לא לעבוד שוב
  • גלה כיצד זכיתי ב- 10000 € בחודש ...
אם זה באמת היה המקרה, מדוע מעל 98% מהאנשים שמצטרפים ל- MLM מוותרים?

בדרך כלל אנחנו מעדיפים לקבל את ההפך, כלומר 98% אחוז ההצלחה, נכון? איך מישהו יכול לטעון שזו ההזדמנות להרוויח הרבה כסף כאשר שיעור הכישלון והנשירה עולה על 98%?

כדי להרוויח הכנסה בת-קיימא, לא משנה החברה או תוכנית הפיצויים, אתה צריך לבנות רשת של בערך 1000 אנשים פעילים. כדי לשכפל את ההצלחה שלך, אותם 1000 אנשים יצטרכו לבנות רשת של מיליון איש. מה שיוביל אותך לרשת של1001.000 אנשים, אז יותר הכנסות ועוד יותר עבודה עבור ילדי האלים שלך שחולמים לשכפל שוב את ההצלחה הזו. בשלב זה הם יצטרכו 1002.001.000.000 (אלף שני מיליארד ממיליון אנשים).

אופס! אני מאמין שאוכלוסיית העולם מונה רק 7 מיליארד איש ... יש משהו לא בסדר, לא?

למעשה הכסף של הזוכים המועטים מגיע מכיתוב מתמיד של צבא של מפסידים עתידיים. זה לא היעדר מגבלות על מספר המפיצים שיתקנו דברים. אם יש דבר אחד שיווק ברשת יכול להבטיח לך לפחות ב- 98%, זה בסדר כישלון"|.

פ.נ

משתמש מקצוען
אפרופו פוראוור יש לו המון מיתחרים...ויש חברת בשם בי היף גלובל שזה חברה שפעם היה תחקיר עליה במישפחה והבנתי שהם חברה שלא מומלץ להכינס אליה!!
יש כאן משהיא שעובדת שם??שיכולה להגיד לי מה זה פחות או יותר?

יוחנן 1

משתמש מקצוען
והנה ציטטה קטנה לדוגמא מויקיפדיה:
"על פי מחקר שפורסם באתר ועדת הסחר הפדרלית של ארצות הברית, אשר בחן את המודל העסקי של 350 חברות שיווק רשתי, לכל הפחות 99% מהאנשים שמצטרפים לחברות השיווק הרשתי מפסידים כסף[1][2]. למרות זאת, חברות השיווק הרשתי ממשיכות לתפקד על ידי חיזוק האמונה של מצטרפים חדשים, לתשואות גבוהות בעתיד ובו בזמן התעלמות מאי הסבירות לכך".

ועוד ציטוט מblogpascher:

אתה יודע, יש הרבה מיתוסים בנושא שיווק ברשת (MLM). האמת שם, אבל כדי למצוא אותה, עליך לחפש אותה ובעיקר לקבל להתמודד עם זה. לרוב, אלה הם שקרים שהומצאו על ידי "פסאודו-מנהיגים" חסרי מצפון על מנת לגייס, להטעות ולהרוס כל אנשים שיהיה להם האושר להאמין.

המטרה כאן היא לפתות מבלי שיהיה לך משהו קונקרטי להציע, ואז ליצור טשטוש סביב שלושה משתנים עיקריים: עלות, סיכון וערך. עם זאת, בואו ננסה לעצור בכמה מהמיתוסים (השקרים) האלה:

מיתוס זה יכול להופיע גם בצורה של:

• הרוויח 5000 € לשבוע מבלי להזיז אצבע
  • גלה את ההזדמנות לעולם לא לעבוד שוב
  • גלה כיצד זכיתי ב- 10000 € בחודש ...
אם זה באמת היה המקרה, מדוע מעל 98% מהאנשים שמצטרפים ל- MLM מוותרים?

בדרך כלל אנחנו מעדיפים לקבל את ההפך, כלומר 98% אחוז ההצלחה, נכון? איך מישהו יכול לטעון שזו ההזדמנות להרוויח הרבה כסף כאשר שיעור הכישלון והנשירה עולה על 98%?

כדי להרוויח הכנסה בת-קיימא, לא משנה החברה או תוכנית הפיצויים, אתה צריך לבנות רשת של בערך 1000 אנשים פעילים. כדי לשכפל את ההצלחה שלך, אותם 1000 אנשים יצטרכו לבנות רשת של מיליון איש. מה שיוביל אותך לרשת של1001.000 אנשים, אז יותר הכנסות ועוד יותר עבודה עבור ילדי האלים שלך שחולמים לשכפל שוב את ההצלחה הזו. בשלב זה הם יצטרכו 1002.001.000.000 (אלף שני מיליארד ממיליון אנשים).

אופס! אני מאמין שאוכלוסיית העולם מונה רק 7 מיליארד איש ... יש משהו לא בסדר, לא?

למעשה הכסף של הזוכים המועטים מגיע מכיתוב מתמיד של צבא של מפסידים עתידיים. זה לא היעדר מגבלות על מספר המפיצים שיתקנו דברים. אם יש דבר אחד שיווק ברשת יכול להבטיח לך לפחות ב- 98%, זה בסדר כישלון"|.
אז זהו שבפוראוור א"א להפסיד!!
יש כאלו שמרוויחים יותר, ויש כאלו שפחות, ויש גם בודדים שלא הרוויחו כלום, [כי לא ניסו כלל להרוויח] ואם את באמת רוצה לדעת איך זה עובד וכו' את יכולה לבקש ממשווקת רצינית שתסביר לך.
ולא לשמוע סיפורי מעשיות מאיזה משווקת מתחילה שחושבת שהיא יודעת משהו.

קוביד

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש כאלו שמרוויחים יותר,
יש מי שיכול לעמוד ולומר אני מרוויח יפה מזה?
לא עדויות וסיפורים ושאיפות וחלומות וחזיונות.

בעיני ראיתי זוג קורן מאושר שהצטרף למחול העוועים הזה וניסה לשכנע בעל חנות למוצרי תינוקות לסגור את חנותו ולהצטרף אליהם, לישון כל היום והכסף ירדוף אחריו....

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
יש כאלו שמרוויחים יותר, ויש כאלו שפחות, ויש גם בודדים שלא הרוויחו כלום, [כי לא ניסו כלל להרוויח] ואם את באמת רוצה לדעת איך זה עובד וכו' את יכולה לבקש ממשווקת רצינית שתסביר לך.

לא להרוויח מבחינתי שווה להפסד.
לבזבז שעות של טלפונים ללא תוצאות- מבחינתי נקרא להפסיד.
להעביר חודשים שלמים באשליות על התעשרות דמיונית- מבחינתי שווה להפסיד.
ולשכנע עוד ועוד תמימים ותמימות להכנס למעגל הזה מתוך שכנועים והתבססות על נתונים חלקיים ולא מדוייקים - זה מבחינתי לגרום לעוד אנשים להפסיד.

מי שמעונין להצטרף לדבר הזה- בשמחה רבה, רק שיעשה את זה מתוך מודעות גם לצד הפחות נוצץ של הרשת הרשתית הזו.
יש סיכויים להצליח אבל אחת ל... - בערך כמו בלוטו או בפיס - אתה יכול לרכוש עוד ועוד כרטיסים מידי שבוע מתוך תקווה שיום אחד תנחש בול את המספר הזוכה ותהפוך לרוטשילד, ואתה יכול לבחור מראש לא להכנס לזה לאור הסיכויים הנמוכים של הרווח ולהשקיע את הזמן והכסף בציפור המציאותית האחת שעל היד במקום באלף הציפורים שעל הגג. ענין של בחירה אישית שיש בה שני צדדים. תשפטו ותכריעו כרצונכם רק אחרי שחקרתם את כל צדדי הענין ברצינות ושיקול דעת.

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
יש מי שיכול לעמוד ולומר אני מרוויח יפה מזה?
לא עדויות וסיפורים ושאיפות וחלומות וחזיונות.
..

בדיוק מה ששאלתי את כל המשווקות שפנו אלי אחת אחת. ותמיד יש להן בארסנל סיפורי גבורה על ההיא מראש הפירמידה\רשת שמרוויחה 40000 לחודש...וכשאני שואלת רגע וחוץ ממנה את מכירה עוד???... והשקט שמעבר לקו הוא התשובה. בודדי בודדים אכן מרוויחים- כי יש להם כושר שכנוע וכריזמה לסחוף המונים ולגייס סוכנים. וכל השאר- עובדים בשבילהם.

RRRRR

משתמש מקצוען
דווקא אפשר
ולא רק זמן
אולי לא לפשוט רגל
אבל 150 שח דמי טיפול בהחזרה
ועוד 100 שח למשלוחן
ואוד כמה מאות שקלים כי חייבים לנסות את המוצרים לפני שממליצים עליהם לאחרים
תכלס נזק של כמה מאות שקלים
ועוד המון זמן ואנרגיה

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

מכירה כמה וכמה נשים
שעזבו את העבודה הקבועה שלהן
כי הן מכניסות משכורת יפהפיה מהמכירות של פורואוור
מי שעובדת נכון מרויחה מעולה
ועל הדרך גם עזורת לאנשים עם מוצרים מעולים
שבאמת עובדים.
מה הפגם בזה?

זה שיטת השיווק שלהם
ושימשיכו להצליח.

מרחבית

משתמש מקצוען
יתכן מאוד שאת אותו תהליך הוא היה עובר, אם רק היה מקדיש לכך שיחת הכנה עם דיאטנית של קופת חולים, והחלטה אמיצה שמהיום הוא משנה את אורח החיים שלו,
בתיאוריה - ייתכן. העובדה היא שהוא לא עשה את זה עד עכשיו.
יותר נכון, רוב הסיכויים שהוא כן עשה את זה, ואפילו יותר מפעם אחת.
אבל שיחות ההכנה של הדיאטנית פלוס ההחלטות האמיצות שלו - לא עזרו לו. תהא הסיבה אשר תהא.

אינני מכירה את המוצר המדובר, כך שאינני מדברת עליו.
אני רק יודעת שרוב רובם המוחלט של אנשים שמגיעים לרפואה משלימה על כל גווניה, ניסו לפני כן להיעזר ברפואה הקונבנציונלית, לפעמים במשך שנים ארוכות ומתסכלות, ולא נעזרו לאותה בעיה בשלה הגיעו לבסוף לרפואה המשלימה.

הרפואה הרגילה טובה מאוד לדברים אקוטיים, יש בה בדיקות לדברים רבים, תרופות וניתוחים מצילי חיים. היא מסתמכת על מדע וסטטיסטיקות ומתפתחת כל הזמן, וזה דבר נכון ומבורך. כבודה במקומה מונח במקום הראשון של הצלת חיים וטיפול במצבים רפואיים מורכבים.

יחד עם זאת, אין בה מענה למצבים רבים מאוד של אנשים שחווים איכות חיים ירודה במשך שנים או במשך חיים שלמים, בגלל כל מיני בעיות בריאותיות שהם מתחת לרדאר של הבדיקות והמחלות הרגילות והידועות.
לכן רבים נעזרים בדברים אחרים. כגון תוספי תזונה שונים שהקדימו את הרפואה הרגילה, שעם השנים התפתחה יותר גם בתחום זה, ועדיין היא קצת אחורה.
או תזונה נכונה, שרופאים לא לומדים עליה הרבה, ולקח זמן עד שהמקצוע 'דיאטנית' נכנס לקופות.

נכון שכדי להוכיח מדעית - יש צורך במדדים ברורים. אך לא תמיד המדדים האלה קיימים וידועים. מה עוד, שהאדם יצור הוליסטי, וקשה מאוד להפריד בין הגורמים השונים ולבודד אותם.
כמו שאדם יכול להרגיש לא טוב במשך שנים רבות, אף שכל הבדיקות שלו בסדר גמור, כך ייתכן שירגיש מצוין בלי הוכחה של מדדים.
פשוט, הרפואה עדיין איננה יודעת הכל, ולא את הכל היא מודדת.
הרי כל הזמן נוספות בדיקות חדשות ברפואה הרגילה.
האם עד שלא בדקו את המדדים החדשים האלה - הם לא היו קיימים בתוך האדם? הם לא גרמו לו לבריאות או לחולי? לאיכות חיים גבוהה או לאיכות חיים נמוכה?
ברור שגם כיום יש עדיין גורמים רבים מאוד שלא נמדדים.
וגם ההוליסטיות לא תמיד נלקחת בחשבון.

ובינינו, לאותם אלפי אנשים שאיכות החיים שלהם עלתה על ידי טיפולים או תוספים מחוץ לרפואה הרגילה, לא ממש משנה האם זה מדעי או לא, ואפילו לא האם יש בתוך זה גם השפעה פסיכולוגית או לא; או האם יש תמריץ נוסף או אווירה מתאימה וכו'.
משנה להם השורה התחתונה: הרפואה הרגילה לא הועילה להם לבעיות כאלה ואחרות, והרפואה המשלימה - כן.
זה מה שחשוב להם, ובצדק.

מסכימה שצריך לגשת לדברים האלה בזהירות ועם בקרה, כמו כל דבר בחיים.

נערך לאחרונה ב:

יוחנן 1

משתמש מקצוען
לא להרוויח מבחינתי שווה להפסד.
לבזבז שעות של טלפונים ללא תוצאות- מבחינתי נקרא להפסיד.
להעביר חודשים שלמים באשליות על התעשרות דמיונית- מבחינתי שווה להפסיד.
תקראי שוב.
ויש גם בודדים שלא הרוויחו כלום, [כי לא ניסו כלל להרוויח]
זאת אומרת שהם לא השקיעו אפי' שעה בזה.
והוא שאמרתי א"א להפסיד!!

עכשיו אני לא הולך לשכנע אף אחד להיות משווק וכדו',
רק היה פה טענה שמדובר בשקרים ובבועה, ולכן הסברתי מה שהסברתי.
באופן כללי אין מה להצטרף לזה אם אתם לא מאמינים וסומכים על מי שמצרף אתכם.
ומי שרציני יכול לשאול את כל השאלות הכי קשות, את זה שהוא רוצה להצטרף דרכו, ואם יהיו לו תשובות טובות אז מצוין, ואם לא אז אל תצטרפו.

בכל מקרה אני לא מבין את ההכפשות שמוציאים על חברה טובה ועם מוצרים מצוינים, רק מהסיבה שאין לכם מושג איך ההתנהלות של החברה, ואיך מרוויחים כסף וכו'.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
דווקא אפשר
ולא רק זמן
אולי לא לפשוט רגל
אבל 150 שח דמי טיפול בהחזרה
ועוד 100 שח למשלוחן
ואוד כמה מאות שקלים כי חייבים לנסות את המוצרים לפני שממליצים עליהם לאחרים
תכלס נזק של כמה מאות שקלים
ועוד המון זמן ואנרגיה
אין דבר כזה!!!
זה פשוט שקר!!
150 ש"ח זה רק במידה ובמשך שנה שלמה לא מכרתם או השתמשתם אפי' במוצר אחד.
ואין צורך לשלם לשום משלוחן, פשוט מגיעים לחברה ומחזירים להם את המוצרים.
ואף אחד לא מכריח אותך לנסות מוצרים.
ושוב, מי שמשקיע בזה זמן, אין סיכוי!!! שהוא יפסיד אפי' לא את 150 ש"ח האלו.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
דרך אגב בשנים האחרונות יש צוות מחקר של פוראוור העולמית שמוכיחים מחקרית את התועלות של המוצרים, אבל מכיוון שמדובר בהרבה מאד מוצרים, אז ייקח עוד זמן עד שהכל יגובה במחקרים.
אבל יש כבר מוצרים שהחקרים מוכיחים את יעילותם למשל המוצר "איי ויז'ן".

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יתכן מאוד שאת אותו תהליך הוא היה עובר, אם רק היה מקדיש לכך שיחת הכנה עם דיאטנית של קופת חולים, והחלטה אמיצה שמהיום הוא משנה את אורח החיים שלו, היתה גורמת לו להגיע למדדים הנפלאים שלו, בלי לרוקן את הכיס על הערכה
המציאות האנושית אומרת שאדם המשקיע כוחות/כספים/משאבים בדבר מסוים הוא יצליח בו יותר מאותו אחד שלא נתן מעצמו, אפי' אם שניהם יגיעו לנושא באותה רמת התלהבות.
ולכן, גם אם ניתן ע"י קופת החולים להגיע לכל אותם רעיונות שישמיעו לכם בחברת פלוני אלמוני, הרי ברגע שצריך להשקיע באותה חברה והלקוח יקנה את מוצריה ב-X כסף, תהיה לו הרבה יותר אמביציה להצליח.
דרך אגב בשנים האחרונות יש צוות מחקר של פוראוור העולמית שמוכיחים מחקרית את התועלות של המוצרים, אבל מכיוון שמדובר בהרבה מאד מוצרים, אז ייקח עוד זמן עד שהכל יגובה במחקרים.
אבל יש כבר מוצרים שהחקרים מוכיחים את יעילותם למשל המוצר "איי ויז'ן".
זה בערך כמו שחברות הסוללאר בדקו ומצאו מדעית שאין כל חשש קרינה ע"י המכשירים שלהם...

תכל'ס, אני לא מכיר ואין לי כל שמץ מושג לגבי פוראוור, פשוט הגבתי על הודעות ללא הבעת דעה בנושא הספציפי שאיני מבין בו.

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק חלקי,
חושבת שכל שיטת השיווק שלהם מרתיעה המון לקוחות, וגורמת להרחיק אותם.
ואם פעם היה לי איזשהו רצון לנסות - הוא נמוג ממתי שחברה שלי לשעבר (8 - 9 שנים אחורה) 'התלבשה' עלי, ולא גומרת להתקשר ולנסות לשכנע אותי להפוך למשווקת בהבטחות חסרות שחר ומציאות.
לא יודעת מאיפה היא השיגה את הטלפון של ההורים שלי - וגם שם היא מנסה ללא הרף... :mad:
אני אישית רואה בזה סוג של הטרדה, לא פחות!
לא ממליצה לאף אחד לעבוד בתחום כזה, של שיכנועים והבטחות עד אין קץ, וגיוס סוכנים.
זה מכניס ישר לרשימה השחורה, וחבל!
חשוב לי להדגיש אני לא כוללת אף אחת שמוכרת מוצרים שלהם במכירה ביתית, תוך שמירה על כבוד האדם וחירותו,
אני מתכוונת לאותן שמגייסות סוכנות חדשות, ועושות את זה בצורה לא מתאימה, וד"ל...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק חלקי,
ואם פעם היה לי איזשהו רצון לנסות - הוא נמוג ממתי שחברה שלי לשעבר (8 - 9 שנים אחורה) 'התלבשה' עלי, ולא גומרת להתקשר ולנסות לשכנע אותי להפוך למשווקת בהבטחות חסרות שחר ומציאות.
לא יודעת מאיפה היא השיגה את הטלפון של ההורים שלי - וגם שם היא מנסה ללא הרף... :mad:
חשוב לי להדגיש אני לא כוללת אף אחת שמוכרת מוצרים שלהם במכירה ביתית, תוך שמירה על כבוד האדם וחירותו,
אחד הסיכונים הגדולים בשיווק רשתי - אפילו אם אין בו חשש תרמית ועוקץ, נקי מאבק פירמידה וסקאם, הוא הסיכון לאובדן החברים.
ברגע שהחברים שלך הופכים להיות הלקוחות שלך, ובמיוחד אם הם הופכים להיות משווקים תחתיך, הקשר החברתי מוטל בספק, והחבר הטוב הופך להיות חבר לשעבר.
יש אנשים שיכולים לתחזק מערכת חברות עם לקוחות, או מערכת לקוחות עם חברים.
הרוב לדעתי ניזוקים מבחינה חברתית, ושווה לתת על זה את הדעת.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
בלת"ק חלקי,
מכיר את התופעה.
ובאמת בגלל אותם א/נשים יוצא גם שם רע לפוראוור, וזה בהחלט חיסרון בשיטת השיווק הזאת.
שכיוון שלא כל אחת יודעת איך מוכרים ואיך משווקים את העסק, שכמו כל עסק ומכירה שצריך להיות בצורה מתאימה ומכבדת ולא מלחיצה או מכבידה וכו', אז גם בפוראוור זה ככה.
לכן יש כאלו שמספרים על פוראוור שירות ותשבחות, כי הם פגשו מוכרים ומשווקים אינטליגנטים ושרק עושים חשק לקנות אצלם.
ויש כאלו שמקללים את פוראוור בגלל שהם פגשו מוכרים שלא יודעים איך להתנהל. ויש גם כאלו שיש להם סוג של תסמונת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה