מאפים מיקסר מומלץ ללישת 2 קילו בצק

לאה מש

משתמש חדש
היי מתייעצת איתכן, מה המיקסר הכי טובל 2 קילו בצק, מי שיש לה מידע בנושא והמלצות אשמח לשמוע.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
היי מתייעצת איתכן, מה המיקסר הכי טובל 2 קילו בצק, מי שיש לה מידע בנושא והמלצות אשמח לשמוע.
יש הבדל בין קמח רגיל או מלא
אם רגיל אין בעיה בבוש,
מלא מומלץ עד 1 ק"ג

Tmj

משתמש פעיל
אני משתמש בבוש
2 קג קמח רגיל- לא מלא
עובד מעולה ב"ה

אפונה וגזר

משתמש צעיר
גם לי יש בוש, עם המנוע מלמטה, והוא מתמודד יפה עם בצק של 2 קילו קמח (זה יוצא יותר מ2 קילו בצק... כי יש עוד רכיבים).
אבל צריך להתרגל לכך שהמנוע מלמטה, והוא גם קצת כבד, והקערה שלו גדולה, אז לפעמים מתעצלת להוציא אותו כדי להכין דברים... ואחכ זה גם ממלא את כל הכיור עד השטיפה.
מצד שני אני חוששת שזה חסרונות שמשותפים לכל מיקסר שמסוגל להתמודד עם 2 קילו, ולכל מיקסר בכלל.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מברור שלי בוש mum6 1000w מתאים ללישה של 2 ק”ג קמח כ4 ק”ג בצק בפעם אחת. היא עולה 1200 ש”ח. צריך להתרגל לזה שזה הנעה תחתית כאמור. כל מי שיש לה את זה מרוצה מאד דברתי עם לפחות 10 נשים כולן עושות הפרשת חלה למעלה מעשור.
הבא אחריו שמצאתי שמסוגל ללוש 2 ק”ג קמח במכה (במקרה הזה 2.5 ק”ג) ז המיקסר המקצועי של דאבו ankarsum גם לצורת העבודה איתו צריך להתרגל והוא עולה באזור ה3400.שימו לב יש לדאבו דגמים נוספים יותר דומים למיקסרים רגילים גם בסדר גודל כזה של מחיר אבל הם לשים רק כ1.7 ק”ג ביחד

חייצ'ו

משתמש פעיל
מברור שלי בוש mum6 1000w מתאים ללישה של 2 ק”ג קמח כ4 ק”ג בצק בפעם אחת. היא עולה 1200 ש”ח. צריך להתרגל לזה שזה הנעה תחתית כאמור. כל מי שיש לה את זה מרוצה מאד דברתי עם לפחות 10 נשים כולן עושות הפרשת חלה למעלה מעשור.
הבא אחריו שמצאתי שמסוגל ללוש 2 ק”ג קמח במכה (במקרה הזה 2.5 ק”ג) ז המיקסר המקצועי של דאבו ankarsum גם לצורת העבודה איתו צריך להתרגל והוא עולה באזור ה3400.שימו לב יש לדאבו דגמים נוספים יותר דומים למיקסרים רגילים גם בסדר גודל כזה של מחיר אבל הם לשים רק כ1.7 ק”ג ביחד
במיקסר שלי של דאבו הוא עד 3 קילו בצק והוא נראה ומופעל כמו מיקסר רגיל..

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
במיקסר שלי של דאבו הוא עד 3 קילו בצק והוא נראה ומופעל כמו מיקסר רגיל..
תלוי איזה מיקסר.
יש להם מיקסר מהסדרה הזאת שאכן מסוגל ללוש עד 3 ק”ג בצק הווה אומר 1.5 ק”ג קמח (לא רלוונטי להפרשת חלה בברכה)
. Screenshot_20240229_180938_Chrome.jpg

יש להם את הסדרה של הankasrum שמסוגל ללוש עד 5 ק”ג בצק, 2.5 ק”ג קמח (כמות להפרשת חלה לכל הדעות.
3452209_08022024151312_large.png

פרידא

משתמש מקצוען
תלוי איזה מיקסר.
יש להם מיקסר מהסדרה הזאת שאכן מסוגל ללוש עד 3 ק”ג בצק הווה אומר 1.5 ק”ג קמח (לא רלוונטי להפרשת חלה בברכה)
.צפה בקובץ המצורף 1590405

יש להם את הסדרה של הankasrum שמסוגל ללוש עד 5 ק”ג בצק, 2.5 ק”ג קמח (כמות להפרשת חלה לכל הדעות.
צפה בקובץ המצורף 1590406
יש לי מיקסר כמו ששמת למעלה
יש לי 2 קערות ובגדולה נכנס בכיף אפילו 3 קילו (קמח) לדעתי
הרבה נשים אמרו לי שעושות 2 ק"ג קמח בקטן ויש מספיק מקום

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
זה לא רק קשור למקום, זה קשור האם המנוע משתלט ולא נהרס

פרידא

משתמש מקצוען
זה לא רק קשור למקום, זה קשור האם המנוע משתלט ולא נהרס
זה מיועד לזה

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה לא קשור לקערה ולמקום, אלא למנוע ולכח סוס, יכול להיות שזה עושה 2 ק’ג קמח אבל לטווח הארוך זה פשוט יתקלקל מהר . חבל להרוס מיקסר כל כך יקר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה