דרוש מידע מיטות לחדר ילדים, מה עדיף?

עד מתי

משתמש מקצוען
מה עדיף לחדר ילדים: מיטת הייריזר כמו עמינח או מיטה עם מזרונים נשלפים. (קחטן ודומיו)

אודה מאד לתשובות מבעלי נסיון

תודה רבה

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה עדיף לחדר ילדים: מיטת הייריזר כמו עמינח או מיטה עם מזרונים נשלפים. (קחטן ודומיו)

תודה רבה

נראה לי אחד השיקולים זה האם את מארחת בחדר הזה מידי פעם,
כי אם כן זה הרבה פחות נעים לארח במיטות נוער.
כמו כן,
תלוי אם את צריכה 2 מיטות או יותר...

עד מתי

משתמש מקצוען
למיטת נוער יש מראה יותר ילדותי ואולי מתאים יותר לחדר ילדים השאלה אם המזרונים נוחים גם למבוגרים?
המיטות של קחטן בנויות עם ברזלים סביב המיטה, ילדים לא מקבלים מזה מכות?

מצד שני, אורך החיים של מיטת עמינח ארוך יותר וכמובן המיטה נוחה יותר...

אם יש חברה אחרת שאתן מרוצות ממנה - אשמח להמלצות... (וכמובן לדיס המלצות)

elibeli

משתמש מקצוען
יש לי קחטן שנה+ בינתיים אני מאוד מרוצה לא זוכרת שהילדים קבלו מכות.
אני אישית אוהבת את המיטות עם המזרונים הנשלפים- אפשר לאוורר אותם בקלות.

סיבוב ראשון

משתמש פעיל
לי גם יש מיטה של קחטן שנתיים ומאד מרוצה חוץ מזה שהגלגלים של המיטה התחתית לא נוסעים כבר.
יש לי מיטת שלישיה+ארגז מצעים, החיסרון שכדי להוציא מצעים מהארגז צריך להוציא את המיטה התחתית ולהרים ז"א אין אפשרות לשלוף שניה משהו.

סתם מישהו

משתמש צעיר

תודה רבה
אם את מעוניינת במיטה משולשת, יש לי כעת מיטה מהממת מנגר, בעיצוב מיוחד, כולו עץ, חדש לגמרי עוד לא ישנו עליו,
+3 מזרונים איכותיים מאוד, בירושלים.
(מוכרים כי החלטנו (קצת מאוחר) שאנחנו מעדיפים עמינח וכדו')

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני אוהבת מזרנים נשלפים כי:
1. נח למתוח סדין כמו שצריך
2. אפשר לבחור במזרן איכותי יותר אם רוצים
3. אפשר לאורר אותם
4. אפשר להפוך מידי פעם למניעת שחיקה
5. אפשר להחליף רק מזרן אם יש צורך ולא להתקע עם ספפה שנהרס הריפוד / נשחק / ספג לכלוך וריחות.

החסרון: אין לה מראה של מיטת ארוח/ ספה

אם לא חשוב לך ריבוי המיטות (שלישיה וכו')
את יכולה לקנות מיטה כפולה הי רייזר ולהשקיע במזרנים עבים ואיכותיים.

• תודה
Reactions: GRN

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם את מעוניינת במיטה משולשת, יש לי כעת מיטה מהממת מנגר, בעיצוב מיוחד, כולו עץ, חדש לגמרי עוד לא ישנו עליו,
+3 מזרונים איכותיים מאוד, בירושלים.
(מוכרים כי החלטנו (קצת מאוחר) שאנחנו מעדיפים עמינח וכדו')
אפשר תמונה?
מתעניינים ברצינות...
מה המחיר המבוקש?

מירי חן

משתמש פעיל
אני ממליצה מאד על מיטת שלישייה של מדי קומפורט זו כמו מיטת היירייזר משודרגת ברמה גבוהה עם מזרונים אורטופדיים -נוחים מאד
אם את מבני ברק ומעוניינת יש לי חנות מאד מאד זולה ,שלמתי עליה מחיר אפסי לעומת חנויות אחרות

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לענ"ד בתור אחת שעיצבה לא מעט חדרי ילדים :להיי רייזר יש מראה מוסדי על גבול הפנימייתי
למה לא לקחת מיטה מעוצבת נפתחת ל2/3/4 (מחק את המיותר)
ולהוסיף מזרנים נשלפים -יש היום מזרנים מפנקים של חברת אלוורה מתחיל מרוחב 90 ומגיע בכל גובה נדרש ועל אחריותי שהבנות שלי ישנות על מיטה יותר נוחה משלי............

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני גם התלבטתי יש לי בנות בוגרות , בסוף קניתי מיטה של עמינח בצבע תפוח נוח להם ממש חשבתי שאוטוטו יתחתנו ולא לענין לישון על מיטות נוער נפתחות שהן לא באותו הגובה

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
%D7%90%D7%95%D7%A1%D7%9C%D7%95-1-1409099_240x200.jpg

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זו המיטה שקניתי יש מבחר גדול של צבעים של עמינח לוידר יש מיטות דומות

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני גם התלבטתי יש לי בנות בוגרות , בסוף קניתי מיטה של עמינח בצבע תפוח נוח להם ממש חשבתי שאוטוטו יתחתנו ולא לענין לישון על מיטות נוער נפתחות שהן לא באותו הגובה
יש לקנות גם מיטות עם מזרנים נשלפים וגם הי רייזר - שהמיטה התחתונה עולה לגובה המיטה העליונה.
במיטות אלו אפשר לבחור : 2 מזרנים עבים / 2 מזרנים וארגז אכסון / 3 מיטות (רגילה, השלישית עולה והאמצעית לילד של בני הזוג...)
והיתרונות במזרנים נשלפים רשמתי לעיל.

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי שמתעניינת-אני הזמנתי אתמול סופ"ס אחרי המווון התלבטויות מיטה משולשת מעץ מלא(רציתי סנדויץ פורמיקה אבל בסוף הוחלט על זה בגלל המחיר הטוב שמצאנו) אחד שפרסם אצלנו בעיתונות, יש לו חנות מפעל בפתח תקוה, מיטה משולת שמנת מהממת(אצרף תמונה) עולה 2500 כולל 2 מגירות למטה כולל מזרונים נוחים, ראיתי בלייב מיטה אצל משפחה שקנתה ממנו(גרים בעיר שלי) כמעט לפני שנה, הם ממש מרוצים והמיטה שמורה מאדד
מי שמענין אותה הנה המספר טל שלו: 0524176855 (יש לו גם אתר בשם: ריהוטים עץ מלא)
הצלחות07.PNG 8.PNG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה