עזרה מידע *8787 שירות על הפנים בימים האחרונים

טאבו

משתמש סופר מקצוען
כנ''ל!!
גם המליצו לי על אוטובוס לא נכון ובנס הנהג אמר לי לפני שעליתי שהוא לא מגיע לתחנה הרצויה, וגם השירות נהיה זוועה! הטלפן חיפש דקות ארוכות את הקו הרלוונטי כשזה אמור לקחת שניות ונתן יחס מעצבןן
הקטע שפעם השירות היה פצצה (לפחות לי) ומדוייק מאוד
חבל

גינדי

משתמש מקצוען
שרות גרוע!
כשענתה לי נציגה בצורה לא יפה אמרתי לה שאני מתקשרת לקבל שרות בצורה יפה
ואני ממש אשמח לקבל אותו מה היא עונה לי?
עכשיו נראה אותך מדברת אני אדאג שגם שתתקשרי שוב ולא יענו לך תמשיכי לחכות שעה על הקו וניתקה לי בפרצוף !
זה שרות???

סמליל

משתמש מקצוען
שרות גרוע!
כשענתה לי נציגה בצורה לא יפה אמרתי לה שאני מתקשרת לקבל שרות בצורה יפה
ואני ממש אשמח לקבל אותו מה היא עונה לי?
עכשיו נראה אותך מדברת אני אדאג שגם שתתקשרי שוב ולא יענו לך תמשיכי לחכות שעה על הקו וניתקה לי בפרצוף !
זה שרות???
מה זה????
הלם!

------------------
אני כבר הבנתי שאני יודעת יותר טוב מהנציגים שם.
הם אשכרה מדברים שטויות!
פעם ככ התעצבנתי עליהם (על הבן-דוד) עד שהחלטתי לשאול על קווים שעוברים בסמוך לבית שלי יומיום, (כדי למדוד את אמינות התשובות שלהם...), והנציג ענה לי שהאוטובוס לא עובר ברחוב הזה.:mad: וזה רחוב מרכזי!!!!!!!!!!!!

מאז, אני פשוט פותחת מפות גוגל.
ואם אני לא בטוחה, אז שואלת את הנהג אם הוא מגיע לתחנה שאני צריכה.
הרבה יותר אמין ומדוייק!

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עד היום הם ענו דברים נכונים?
אפשר לספר בלי סוף סיפורים על הטעיות שלהם. הם סך הכל בודקים במחשב במקומכם, רק פחות מבינים מה כתוב.
(לפעמים זה פשוט בלי להפעיל מחשבה, כמו להגיד על הנסיעה של השעה העכשווית, כשיש אוטובוס ישיר, רק באותה שעה ששאלו לא היה. או להגיד שהאוטובוס האחרון להיום הוא בשעה 23:30, כי האוטובוס של 0:00 הוא כבר של מחר, כנ"ל יכול להיות להם טעות בהקלדה...)
למה שלא תבדקו בגוגל מפס ובמוביט בעצמכם?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
לא רק בימים האחרונים, אלא מאז ומתמיד.
לא מסונכרנים בכלל עם הלו"ז של חברות האוטובוסים, וברוב המקרים יוצא מהם רק עוגמת נפש.
לדאבוננו, מצב התחבורה הציבורית בארץ נעשה גרוע מיום ליום, ואין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים.

הדבש והעוקץ

משתמש מקצוען
פעם היה יחסית בסדר גמוררררררר
היום הייתי בירושלים ורציתי לנסוע הביתה
התקשרתי ואמרו לי שהקו האחרון כבר יצא לפני רבע שעה מהתחנה מרכזית
הלכתי לגשר המיתרים כדי לקחת קו אחר (הרבה פחות טוב לי)
ותוכדי שאני יורדת בירידה אני רואה את האוטובוס שרציתי יוצא מהמרכזית.....:(:(:(

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
רק בימים האחרונים?
תמיד השירות שלהם היה על הפנים.
אני לא אשכח שבשעת לילה מאוחרת הייתי צריכה לברר בדחיפות על אוטובוס למחר בבוקר, הייתי עם חבירה על הקו אז עשיתי ועידה, ענה איזה אחמד, ביררתי על הקו שהייתי צריכה ואמרתי שלום ותודה והמשכתי לדבר עם אותה חבירה.
אחרי עשר דקות בערך שמענו רעשים מוזרים של דיבורים, הסתכלתי בפלאפון והוא היה עדיין בועידה!!
לא ניתק את השיחה, לא יודעת מה היה כלכך מעניין בשיחה שלנו, מה שכן זה היה מוזר ומפחיד.
ניתקנו אותו ישר וזהו.

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
שאלתי אותם פעם איך מגיעים ממודיעין עילית לבית שמש ואמרו לי מסלול של 3 אוטובוסים (דרך ירושלים)
למרות שיש אוטובוס ישיר בתדירות גבוהה
כששאלתי את הנציג מה עם קו 885 הוא ענה לי שכן, אפשר לנסוע גם איתו...

אולי734

משתמש צעיר
דווקא לי הם תמיד היו מצויינים, מידע אמין
לאחרונה קרו לי כמה מקרים ששאלתי מתי מגיע האוטובוס והנציג אמר לי בחוסר סבלנות מופגן 'עוד חמש דקות' היה נראה לי מוזר, התקשרתי לחברה והם אמרו שבכלל לא יצא האוטובוס (עוד דבר מעצבן)
תוקעים תשובות בלי קשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה