פריפריה מידע על הר יונה

ש.ה.ע.

משתמש פעיל
וזה בודאי הולך להיות עיר של בני ישוב הישן כמו רמה ב' בבית שמש
ממש ממש לא ,תוא''י לא קנאים כ''כ וגם דושינסקי
מה שנשאר זה כ20 משפחות של קהל חסידי ירושלים רק הם באמת קנאים
ולעומת זאת יש את בעלזא, ערלוי, טשרנוביל ,נדבורנא י-ם, ברסלב, כלל חסידי, חב''ד, ליטאים, ספרדים, ועוד

בפרויקט של קהל חסידי ירושלים יש 50 דירות אם לא יותר ועוד מאט יהיה שמה הרבה יותר
לדייק: אין לקהל חסידי ירושלים פרויקט
הם סה''כ קנו דירות בודדות בהר יונה

בית שמש.

משתמש חדש
על כל הדברים אומרים ניחיה ונראה ואני אמרתי את זה משום שביררתי הרבה בזה וכך שמעתי מכולם גם מתוא''י
אם אני הייתי תוא"י גם הייתי אומר שזה הולך להיות שכונה של יישוב הישן...
במציאות זה לא נראה ככה...

ר. המוסד

משתמש מקצוען
על כל הדברים אומרים ניחיה ונראה ואני אמרתי את זה משום שביררתי הרבה בזה וכך שמעתי מכולם גם מתוא''י
גם תולדות אהרן אומרים שחריש הולכת להיות שכונה של היישוב הישן

משרדיה

משתמש צעיר
אם אני הייתי תוא"י גם הייתי אומר שזה הולך להיות שכונה של יישוב הישן...
במציאות זה לא נראה ככה...
על זה אמרתי לך נחיה וניראה וכמה שנראה אכשיו זה נראה שזה הולך להיות כמו שאמרתי לך וסתם כך רק בגלל שיהיה שם עוד סוגי אנישים זה מה שעושה שזה יהיה כך כמו ברמה ד' בבית שמש עם הקרסטיר שרק בגלל שיש מחאות עליהם זה מה שעושה שכונת חרדית וגם רמה ב' היה כך וזה מתוך ניסיון

בית שמש.

משתמש חדש
על זה אמרתי לך נחיה וניראה וכמה שנראה אכשיו זה נראה שזה הולך להיות כמו שאמרתי לך וסתם כך רק בגלל שיהיה שם עוד סוגי אנישים זה מה שעושה שזה יהיה כך כמו ברמה ד' בבית שמש עם הקרסטיר שרק בגלל שיש מחאות עליהם זה מה שעושה שכונת חרדית וגם רמה ב' היה כך וזה מתוך ניסיון
הוא אשר דיברנו....
שיהיה הרבה סוגי קהילות מכל צבעי הקשת החרדית וכל אחד ימשוך לכיוון שלו וביחד יווצר שכונה לתפארת....
ואם להשוות לבי"ש הרבה יותר נראה שזה הולך לכיוון של ג' וד' או לחילופין הקריה החרדית שיש את כל הסוגים... (מגיל אפס אני גר ברמה ב' ומההתחלה אנשי הישוב הישן הקימו את השכונה וקבעו את צביונה.)

נערך לאחרונה ב:

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מה זה קשור עם כן גר או לא אף אחד מהקהילה שם לא גר בינתיים אני מדבר איתך על רשמיות מספרים
אם הסתובבת שם פעם אתה יודע שאין שם בכלל הרבה בניינים לפני איכלוס רק 6 וזה ס"ה 200 דירות ויש נתונים של קהילות אחרות שסותרות את הנתונים של 50 דירות השייכות לקהילה הנ"ל

הונגרי עגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יש 60 משפחות תולדות אברהם בוודאות!
מה גם הם מקימים מרכז ענק של הקהילה . כל זוג שמתחתן מגיע להר יונה זו הוראה של הרבי.
אתה מתכוין תולדות אברהם יצחק ולפי הנתונים ההם אני טוען שאין סיכוי ל 50 משפחות של קהל חסידי ירושלים(חנון)

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
יש 60 משפחות תולדות אברהם בוודאות!
מה גם הם מקימים מרכז ענק של הקהילה . כל זוג שמתחתן מגיע להר יונה זו הוראה של הרבי.
מה רק 60 ???
לי הם אמרו שיותר ממאה משפחות מקהילתם כבר מתגוררים שם

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
אשמח לדעת כמה תושבים גרים היום בהר יונה בכללי? כי זה לא כל כך מסתדר לי עם הכמות החסידים שגרים שם מכל החסידיות
זה כמו שכשמאיר פרוש עשה רישום לכל הקהילות התברר שאין כ"כ הרבה חסידים
כי עד אז כל חסידות התהדרה בהמון חסידים, ולפתע התברר שפלוני רשום בחמש חסידויות אלמוני בכלל לא קשור וכן הלאה, אז גם אם נניח לשם הדוגמא שבהר יונה מתגוררים 400 משפחות חרדיות לפי נתוני הקהילות זה יצא כפול ומכופל
האפשרות היחידה לדעת את האמת זה רישום כמו מאיר פרוש של שמות ומספרי ת.ז. של כולם

ש.ה.ע.

משתמש פעיל
בואו נעשה סדר: כרגע בונים בהר יונה רק שתי פרויקטים (חוץ מערלוי ששם בטוח אין קנאים) אחד שמו פנינת הגליל של מנדי רייך ששם קנו דירות מהחסידויות הבאות בעלזא, תוא''י, טשרנוביל, וגם קהל חסידי ירושלים 13 דירות
הוא בנה 3 בנינים שהבניה שלהם בשלבי גמירה ועוד 3 בנינים מתחילים לבנות עכשיו
ויש את הפרויקט של דושינסקיא שיכול להיות ששם יש להם עוד כמה דירות
אתה לא צדוק אתה אמור את זה בלי שום ידע עכשיו באלול אמורים ליכנס 20משפחות
לאיזה פרויקט?
ובכללי יש להם בסביבות 50 משפחות
באיזה פרויקט?
מה אתה רוצה שאני יגיד לך רחובות לי יש רשמיה מכל האברכים שאמורים לעבור
אז תפרט כולם רוצים לדעת נתונים
מה רק 60 ???
לי הם אמרו שיותר ממאה משפחות מקהילתם כבר מתגוררים שם
60 דירות יש לתוא''י בפרויקט החדש חוץ מהאברכים שכבר קנו במקומות אחרים או שגרים בשכירות
בפועל יש להם יותר מ120 משפחות שגרים שם היום חלקם בדירות קנויות חלקם בשכירות עד שהדירות שלהם יהיו מוכנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה