דרוש מידע מטריקס - מודיעין עילית

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מוזר מאוד. אני התחלתי שם כג'וניורית לפני שנתיים וקיבלתי 5000 שח וככה כל החברות שלי שהתחילו בתקופה שלי (כל אחת בחברה שונה) אולי דברים השתנו מאז אם כי קשה לי להאמין.
יש מצב שהיא הגיעה עם נסיון כלשהו?
הגיעה בלי ניסיון.
והיא עובדת בבדיקות תכנה ולא בתכנות. לא למדה תכנות בכלל.
והתחילה עם 5000 אבל קיבלה די מהר העלאה ראשונה בסכום יפה [לא כל המחלקה שלה קיבלה, רק חלק....] ועכשיו העלאה שניה

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הגיעה בלי ניסיון.
והיא עובדת בבדיקות תכנה ולא בתכנות.
והתחילה עם 5000 אבל קיבלה די מהר העלאה ראשונה ועכשיו שניה
טוב לשמוע. לפני שנתיים לא היתה שום אופציה לקבל העלאה אחרי פחות משנתיים כי הם לא רצו ליצור תקדים

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
טוב לשמוע. לפני שנתיים לא היתה שום אופציה לקבל העלאה אחרי פחות משנתיים כי הם לא רצו ליצור תקדים
אז כנראה שהתקדמו במשהו או שזה החברה שאיתה היא עובדת [דרך מטריקס] שנתנה את ההעלאה. לכאורה מתסבר שזה כך

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז כנראה שהתקדמו במשהו או שזה החברה שאיתה היא עובדת [דרך מטריקס] שנתנה את ההעלאה. לכאורה מתסבר שזה כך
ברור שהחברה שאיתה היא עובדת משלמת על העלאה אבל מטריקס בעבר לא הסכימו לזה. בזמנו הר''צ שלי בחברה החיצונית קיבל אישור לתת לי בונוס מהחברה עצמה אבל מטריקס הגבילו את הסכום. יש להם עניין שהבנות לא ירימו את האף

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
ברור שהחברה שאיתה היא עובדת משלמת על העלאה אבל מטריקס בעבר לא הסכימו לזה. בזמנו הר''צ שלי בחברה החיצונית קיבל אישור לתת לי בונוס מהחברה עצמה אבל מטריקס הגבילו את הסכום. יש להם עניין שהבנות לא ירימו את האף
אז כנראה שהם אכן התקדמו במשהו.

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
בזמני (לפני 5 שנים - לא שעבדתי שם זה התנאים שאמרו לי לפני) זה היה 5000 ו 500 ש"ח כל חצי שנה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מכירים אולי מישהי שעובדת שם שתוכל לעזור בכמה שאלות ?

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפני 5 שנים בראיון אמרו לי:
5000 ש"ח, אחרי שנה עולה ב700 ש"ח
אחרי שנתיים- משא ומתן- אינדבדואלי לפי הביצועים
ישתבח שמו- נפסלתי בראיון- ולא נתקעתי שם

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לפני 5 שנים בראיון אמרו לי:
5000 ש"ח, אחרי שנה עולה ב700 ש"ח
אחרי שנתיים- משא ומתן- אינדבדואלי לפי הביצועים
ישתבח שמו- נפסלתי בראיון- ולא נתקעתי שם
הזכרת לי שבאמת אחרי 15 חודשים עולה ל5700. שכחתי מזה

אני456

משתמש מקצוען
אפשר להגיע במטריקס למשכורות יפות מאד כמו שכבר ציינו פה.
ואפשר להישאר שנים על אותו סכום.

זה בעיקר תלוי פרויקט (=חברה) שעבורו עובדים, ומידת שביעות הרצון של המנהלים הישירים (לא מטריקס) מהעובדת.
גם בשוק הכללי, לא כל חברה משלמת אותו שכר, וכאן זה בעצם קורת גג שמאספת תחתיה מגוון נרחב של חברות.

וסתם לידע כללי, יש למטריקס גם יתרונות (בעיקר סוציאליים) שלא כל חברה אחרת בתחום כח אדם בהייטק נותנת, כמו יום מחלה מלא מהיום השני והלאה ועוד.

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
וסתם לידע כללי, יש למטריקס גם יתרונות (בעיקר סוציאליים) שלא כל חברה אחרת בתחום כח אדם בהייטק נותנת, כמו יום מחלה מלא מהיום השני והלאה ועוד.
למה צריך בהייטק כח אדם
כל חברת הייטק שמכבדת את עצמה נותנת מלא מהיום הראשון

אני456

משתמש מקצוען
למה צריך בהייטק כח אדם
כי לא כל חברת הייטק תיקח בחורה שסיימה סמינר ולא כל אשה / בחורה מתאים לה לצנוח לתוך חברת הייטק על כל המשתמע מכך.

אכן לא באתי להשוות את חברות כח האדם בתחום לתנאים שנותנות החברות עצמן.

תותית י.

משתמש מקצוען
אני מכירה אישית בנות שעובדות בהייטק ומקבלות ימי מחלה החל מהיום הראשון ומשכורות פי 2 ויותר ממה שציינו כאן (ג'וניוריות)

רפ

משתמש סופר מקצוען
למה צריך בהייטק כח אדם
כל חברת הייטק שמכבדת את עצמה נותנת מלא מהיום הראשון
בהרבה חברות הייטק העובדים בכל מקרה מועסקים דרך חברת כוח אדם, ורק אחרי כמה שנים יש להם אפשרות להפוך לעובדי חברה.
אבל התנאים בכזה מקרה משופרים גם דרך חברת קבלן.

אני456

משתמש מקצוען
אני מכירה אישית בנות שעובדות בהייטק ומקבלות ימי מחלה החל מהיום הראשון ומשכורות פי 2 ויותר
הן עובדות תחת חברת כוח אדם? במסגרת של נשים חרדיות?

זו כנראה התשובה.

ולגבי השכר, לא עברתי על כל התגובות פה, מכירה נשים שעבדו ועובדות במטריקס והגיעו למשכורות יפות, זה לא קרה בשניה שהן נכנסו לשוק.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מכירה אישית בנות שעובדות בהייטק ומקבלות ימי מחלה החל מהיום הראשון ומשכורות פי 2 ויותר ממה שציינו כאן (ג'וניוריות)
כן, השאלה איפה בארץ, ובאיזו סביבת עבודה. בתל אביב ברור אפשר לקבל כפול כמתחילה. במודיעין עילית לא. ובכ"ז לא נרוץ לכל מקום עבודה שמוכן לשלם.
אבל בפירוש לא חייבים להתחיל עם התנאים של מטריקס גם במודיעין עילית.
(טוב שכבר אי אפשר לענות שבאתרא למשל, משלמים כפול וכו' )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה