דרוש מידע מטפלת רגשית-פסיכולוגית

כתית למאור

משתמש פעיל
מצוקה. סבל. חוסר משמעות. בדידות רגשית. ‍♀️
זה מה שחוויתי.
עד שזכיתי להכיר את יהודית, מטפלת מקסימה, וביחד יצאנו למסע מרתק. מסע בו אינני לבד יותר. יהודית קשובה ומכילה, ומתאימה את עצמה לקצב ולסגנון שלי, בגמישות ואהבה.
לאורך המפגשים אני לומדת לאהוב את עצמי, להסתדר יותר עם הסביבה, ומקבלת כלים להתמודדות יעילה יותר עם החיים.

יהודית מתמחה בעיקר בטיפול בהתמכרויות, אך לא רק.

המספר שלה זה 0537281628

כנות

משתמש צעיר
דחוף, מישהי יודעת באילו גילאים אפשר לקבל טיפול רגשי בלמרחב? ילדים? מבוגרים?

רוחי פרידמן

משתמש מקצוען
למישהו יש מידע על מטפלת בשם רחל ליברמן שעובדת בלמרחב ?
הדבר דחוף לי מאד !!! אשמח שתכתבו לי .
חשוב לי במיוחד לצורך קבלת החלטה חיונית .
תזכו למצוות !!!!

כנות

משתמש צעיר
מכון "למרחב" מעסיקים אנשי מקצוע רק עם תואר שני.
מקום מצוין , זמן המתנה ארוך.

כנות

משתמש צעיר
איך אפשר להמליץ על SSRI כך דרך הפורום????????????? למדת פסיכולוגיה ?פסיכיאטריה?
לפעמים מטפלים רק ב-SSRI, לפעמים מטפלים רק בשיחות. לפעמים גם וגם.
רק איש מקצוע מחליט בזה.

כנות

משתמש צעיר
שמעת באופן אישי על מטפלת שגובה הרבה כסף ואין התקדמות? אם כן, אני ממש מצטערת לשמוע.
אבל כמובן שיש מטפלים מצויינים ואני אישית מכירה הרבה כאלה.

shalva

משתמש צעיר
חבל על הכסף תלכו לרופא משפחה ותבקשו ssri
אני בהלם. אתה מעז להמליץ על תרופה למישהי שמבקשת בסה"כ המלצה על מטפלת רגשית? באיזו זכות בדיוק? האם אתה איש מקצוע בתחום? ברור שלא, כי מה שאתה כותב זה במיוחד לא מקצועי.

כנות

משתמש צעיר
קשה מאד לתת אמון בבעלי מקצוע אחרי שכבר בעצמך התנסית או מכירה מישהו כזה שהשקיע כסף ולא ראה תוצאות או אפילו חווה נזקים. עצוב לשמוע.
אמנם איננו מכירות, אבל אני אומרת לך בביטחון מלא שפסיכותרפיה עוזרת, ואני מכירה גם כאלה שקיבלו טיפול תרופתי מפסיכיאטר שלא היה מתאים ואפילו הזיק. כמו בכל תחום, צריך סיעתא דשמיא כדי להגיע לשליח הנכון.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
חבל על הכסף תלכו לרופא משפחה ותבקשו ssri

בבקשה, אל תמליצו לאנשים לקבל 'מרשם לציפרלקס מרופא משפחה'.
SSRI זה לא 'מרשם וזהו'.
תרופות נוגדות דכאון הן תרופות שמשחקות עם המוח. עלולות להיות להן תופעות לוואי קשות ומבלבלות עד להסתגלות, והן מחייבות פיקוח על הנוטל אותן, לפחות בשבועות הראשונים.

לוקח הרבה זמן עד שמגיעים למינון נכון, לכדור נכון. וגם ההפסקה שלהן לא תמיד פשוטה וקלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה