דרוש מידע מטפלת פרטית ללא לול ועוד

מירימ

משתמש פעיל
המטפלת של הבת שלי מאד נחמדה
אבל אין לה לול\עריסה.
הפעוטה כל היום או בעגלה או על שטיח ברצפה עם משחקים סביבה
אין מובייל, אוניברסיטה או כסא אוכל לרפואה.
בת 9 חודשים.
לי זה לא נשמע הגיוני. דברתי מפורשות עם המטפלת שאין לה תנאים מימימאלים אבל אני רוצה יותר לפרש לה .
מה זה מינימום הנדרש לפעוטה שנמצאת שם 8 שעות ביום?
מקבלת 1800 לחודש אבל זה לא קשור
בלת"ק
אצלנו ככה מקובל
לכל המטפלות שראיתי באזור לא היו לולים, אולי חלקית והתינוקות התחלפו..

משפטנית פח

משתמש מקצוען
יקר זה עניין יחסי, ואני אומרת שמהכרות עם הנושא, ומילד שנמצא השנה ב"ה אצל מטפלת פרטית ולפי סקר שעשיתי בנושא (כולל גם אחיות , גיסות וקולגות משכונות שונות) זה מחיר סביר בהחלט יש הרבה יותר, יש יותר, יש בטווח הזה ויש כמובן גם פחות.
מסייגת שמדברת על ירושלים בלבד. לא יודעת איך זה בערים אחרות מניחה שזול יותר

איירבראש

משתמש צעיר
אנחנו.
היא מבשלת מרק מידי פעם אולי כל יום אבל מעדן גרבר מטרנה זה אנחנו מביאים
כנראה את רוצה לשאול למה לא מעון או משפחתון כי אין מקום
מה????????????????.
אני משלמת 1400 07:50-15:00 לא כולל יום שישי ו א.בוקר
א.צהריים המטפלת נותנת
במחיר כזה תדרשי את כל מה שמגיע לך

saris

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לול זה נראה לי בסיס
תמיד למטפלות היו לולים
ואחת המטפלות היתה לה עגלה ישנה ששם האכילה ילדים
לול פשוט עולה כמה מאות שקלים
וילדים גדולים יותר יכולים לישון על מזרון

במיוחד שזה עד 4 וילד ישן פעמיים במהלך היום

*טיפ שלי תבואי לקחת אותה בהפתעה באמצע היום
רק אז יודעים את האמת

משפטנית פח

משתמש מקצוען
מה????????????????.
א.צהריים המטפלת נותנת
ממש הזוי לי רמת הפערים.

אני משלמת גם 1,800 לא כולל א. בוקר וארוחת צהריים (משלמת תוספת חודשית של 150 ש"ח בגין 2 אלו)
כולל חופשים שאני משלמת עליהם (ובעיקר מסתבכת איתם...) וממש ממש שמחתי שמצאתי מקום כי יש המון שניסו להכנס אחרי ולא הצליחו. מעניין איפה נמצאות כל המטפלות במחירים שאתם רושמות ועוד כולל אוכל...

ושוב, זה ממש לא שנרשמתי לראשונה שמצאתי, מעבר לזה שבררתי עליה המון, היו עוד כמה שלקחו בסביבות 2000 (כן כולל אוכל)
מעניין אם זה הכל עניין של מיקום או מה בדיוק,
מרגיש קצת פלנטה אחרת.

איש ברמה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
שלא תהיה מטפלת אם אין לה מקום. באופן אישי לא יפה שאנשים מזמינים משפחה לחג עם תינוקות ואין להם איפה לשים לול. שלא יזמינו!
מענין לענין. אשמח לעיצה מה הייתם עושים אם הסבא והסבתא מזמינים משפחה ללא לול או עריסה?? זוג פלוס 2 תינוקות

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
הגעתי היום.
אולי זה היה חד פעמי אולי לא.
זה לא עשה לי טוב
אבל אני מאמינה שאם אין לול זה קורה הרבה
אין פה כללים, אבל כמו שמישהי כתבה, מה שמתחיל להריח לא טוב בד"כ מוכיח את עצמו.
מניסיון כשבאתי מוקדם והילדה הייתה באמצע לבכות בכי ממושך (עם התנשפויות של בכי ארוך) ודנתי לכף זכות שזה חד פעמי וכו'
אחרי עוד כמה דברים שלא הריחו לי ועוד פעם שבאתי מוקדם ושמעתי ממש צעקות על ילד מאחורי הדלת
הוצאתי מיד באותו יום ואכלתי את עצמי שלא הוצאתי קודם
לא יודעת אם זה קשור ליש/אין לול כמו לנסות להשקיע את המינימום ואז זה גם בכסף וגם ביחס ומאמץ.

משפטנית פח

משתמש מקצוען
מענין לענין. אשמח לעיצה מה הייתם עושים אם הסבא והסבתא מזמינים משפחה ללא לול או עריסה?? זוג פלוס 2 תינוקות
פשוט קונים לול או לול קמפינג הכי פשוט וזול שיש, כמובן דואגים לסחוב את זה לשם ולהתקין אם צריך ומאשאירים לאורחים הבאים/לשבתות הארוח הבאות.

איש ברמה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
בא נגיד שאין להם מקום הם מבחינתם ש2 התינוקות ישנו איתנו ביחד במיטות. פשוט הזוי! ויותר נכון עצוב

5699

משתמש פעיל
התשלום זה מאוד תלוי בשכונה ,בשעות ,וותק ,וכמובן מספר התינוקות. לא הגיוני לקחת 2000 אם יש 8 תינוקות,והיא בלי עזרה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה????????????????.
א.צהריים המטפלת נותנת
והמטפלת שלי לקחה 1,930 מ8-4 לא כולל יום שישי, חופשות בי"ע, ולא כולל הזנה
ויש גם מטפלות בירושלים שלוקחות 2,600 ש"ח (כן כולל ארוחת בוקר)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כשמגיעים לשבת אז ישנים בעגלה או במיטה עם ההורים

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני גם לא בחרתי בעבודה
ממש לא מזלזלת גם כשאני באה ורואה את התינוקת בעגלה בפתח של הדלת מסתכלת על השמיים
או שהעגלה שלי הלכה לטיול בקצה של השכונה
רק שהגעתי לפני הזמן והפתעתי.
אבל מי שמקבלת 1800 ש"ח לחודש + חופשים אני מצפה ממנה שתשתמש בעזרים כדי שגם לה וגם למטופלים יהיה נעים
אבל קחי בחשבון שבהחלט יתכן שהיתה עד עכשיו רגועה על הריצפה והמטפלת רצתה לטפל בעוד ילדה אז הניחה אותה בעגלה בקצה לקצת זמן והבת שלך בכתה בדיוק שהגעת...

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זוועה שלרוב המטפלות אין לולים. אילו הורים מסכימים שהילד שלהם ישן בעגלה טירוף בוא נראה אותם המבוגרים ישנים בעגלה. לפי דעתי הזוי
יש לי ב"ה מספר לא קטן של ילדים וכולם היו אצל המטפלות עם העגלות ובעצמי הייתי פעם ממלאת מקום לגן כזה וכל הילדים ישנו רגוע מאד בעגלתם!
יש ילדים שאפילו אוהים הרבה יותר את העגלה מאשר להרדם במיטה.

איש ברמה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
חוץ מזה שכלל לא בטיחותי לישון בעגלה אני רוצה לראות איז מבוגר מסכים לישון בעגלה איא פשר לזוז בעגלה וגם מזיעים בה
יש לי ב"ה מספר לא קטן של ילדים וכולם היו אצל המטפלות עם העגלות ובעצמי הייתי פעם ממלאת מקום לגן כזה וכל הילדים ישנו רגוע מאד בעגלתם!
יש ילדים שאפילו אוהים הרבה יותר את העגלה מאשר להרדם במיטה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה