דרוש מידע מטפלת פרטית ללא לול ועוד

איש ברמה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
המטפלת של הבת שלי מאד נחמדה
אבל אין לה לול\עריסה.
הפעוטה כל היום או בעגלה או על שטיח ברצפה עם משחקים סביבה
אין מובייל, אוניברסיטה או כסא אוכל לרפואה.
בת 9 חודשים.
לי זה לא נשמע הגיוני. דברתי מפורשות עם המטפלת שאין לה תנאים מימימאלים אבל אני רוצה יותר לפרש לה .
מה זה מינימום הנדרש לפעוטה שנמצאת שם 8 שעות ביום?
מקבלת 1800 לחודש אבל זה לא קשור
יאוו ממש מטורף מקבלת 1800₪ על מה?? פשוט הלם. היא חיבת שיהיה לה לול אני לא הייתי משלם לה כזה סכום מטורף היום ביד 2 אפשר למצוא לול ב200₪ חדש. ממש התעללות בתינוק/ת שהיא תישן עגלה

איש ברמה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
.רוב המטפלת הפרטיות אין להן לולים והן משכיבות בעגלה
אבל תינוקת בגיל הזה אמורה להיות בעגלה רק בזמן השינה בשאר הזמן על הרצפה עם משחקים.
את יכולה להציע לה לקנות פופים כל השאר מה שרשמת לא רלוונטי
זוועה שלרוב המטפלות אין לולים. אילו הורים מסכימים שהילד שלהם ישן בעגלה טירוף בוא נראה אותם המבוגרים ישנים בעגלה. לפי דעתי הזוי

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התשלום הוא בסדר.
מגיע לאשה שעובדת מ8 עד 4 ומחזיקה 5 ילדים לקבל 9000 ש"ח. בשמחה!
משרה מלאה תובענית וקשה
אבל מצד שני זה עבודה עם בני אדם, תינוקות חסרי ישע שעם קצת השקעה וראש גדול יהיה להם יותר טוב וגם למטפלת יהיה יותר טוב.

5699

משתמש פעיל
התשלום הוא בסדר.
מגיע לאשה שעובדת מ8 עד 4 ומחזיקה 5 ילדים לקבל 9000 ש"ח. בשמחה!
משרה מלאה תובענית וקשה
אבל מצד שני זה עבודה עם בני אדם, תינוקות חסרי ישע שעם קצת השקעה וראש גדול יהיה להם יותר טוב וגם למטפלת יהיה יותר טוב.
לפעמים זה חוסר מקום. תדמיינו שיש לה משפחה גדולה ומלא מיטות .איפה תשים את הלולים? בסלון? איפה ישחקו?

הייטקסטית

משתמש פעיל
ולעצם העניין
לדעתי לול היא צריכה שיהיה לה כל השאר זה לא חובה אבל זה חיסרון גדול( בטח ביחס למחיר)
אבל זה ודאי שבסכום שאת משלמת את יכולה להשיג טוב יותר...

5699

משתמש פעיל
עגלה תופס הרבה פחות מקום. ובצהרים הולכים ומשאירים מקום

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לפעמים זה חוסר מקום. תדמיינו שיש לה משפחה גדולה ומלא מיטות .איפה תשים את הלולים? בסלון? איפה ישחקו?
נראה לי באמת שזו הבעיה שלה..
אין לה עוד קטנים או נכדים.

רבקהא

משתמש מקצוען
לא נכון. באיזור שלי זה מחיר סטנדרט למטפלת פרטית עד 4
זוועה שלרוב המטפלות אין לולים. אילו הורים מסכימים שהילד שלהם ישן בעגלה טירוף בוא נראה אותם המבוגרים ישנים בעגלה. לפי דעתי הזוי
לא להגזים... דווקא בגנון של הבת שלי יש מיטות והיא מעדיפה לישון בעגלה, וגם בבית היא נרדמת רק בעגלה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עריסה זה משהו שמתקפל, פותחים בבוקר בחדר ילדים/אורחים/שינה ובצהוריים מקפלים ושמים בצד.
זה לא קשור למחיר שהיא לוקחת זה קשור לזה שהיא החליטה להיות מטפלת
עד גיל חצי שנה שהעגלה היא אמבטיה זה באמת הגיוני לישון בעגלה אבל לדעתי בגיל 9 חודשים צריך עריסה בשביל לישון טוב.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
גם כשאני חיפשתי מטפלת לאחד מילדי וקבלתי כמה המלצות, מתוכן דווקא ההמטפלות המומלצות ביותר ציינו בפני שאם אני מעוניינת בלול עלי לדאוג לספק להן אחד כזה (מתקפל).
אולי תציעי למטפלת לרכוש ספונת מתקפלת בתור מקום הלנה לתינוקת? היא יותר קומפקטית ממזרן. מציינת שההצעה מתאימצה לילדים שלא 'מטיילים' תוך כדי תנומה ויכולים לגלוש מהספונת.

איטי פטיטי

משתמש פעיל
כן. הודיעה להם פתאום.
אז זה די מסביר את כל הסיפור...
לי נראה שמי שיש אצלה 2 ילדים זה אישה שלא באמת מתכוונת לפתוח משפחתון אלא אישה שרוצה להיות בבית ולא אכפת לה לשמור גם על 2 ילדים על הדרך... ובטח שהיא לא תשקיע במשחקים חדשים ובריהוט מתאים...
והאמת - לילד בן 9 חודשים מגיע להסתובב עם עוד קצת ילדים בני גילו במסגרת נורמלית .
לא רוצה לתת עצות אבל אולי באמת תחשבי על כיוון אחר...

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז זה די מסביר את כל הסיפור...
לי נראה שמי שיש אצלה 2 ילדים זה אישה שלא באמת מתכוונת לפתוח משפחתון אלא אישה שרוצה להיות בבית ולא אכפת לה לשמור גם על 2 ילדים על הדרך... ובטח שהיא לא תשקיע במשחקים חדשים ובריהוט מתאים...
והאמת - לילד בן 9 חודשים מגיע להסתובב עם עוד קצת ילדים בני גילו במסגרת נורמלית .
לא רוצה לתת עצות אבל אולי באמת תחשבי על כיוון אחר...
כשהיא שאלה אותי אם אני מעונינת להשאיר אמרתי לה שזה בתנאי שאחר כך יהיו עוד ילדים. היא אמרה שארי החגים היא פותחת קבוצה חדשה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה