מטבח אצל חרש עץ

יוגורט

משתמש מקצוען
למי שמתלבט איפה לעשות מטבח, אמנם אין לי עדיין את המוצר אבל הלכנו ל@חרש עץ וקבלנו יחס מיקצועי ושירות מדהים.
סבלנות עד השעות הקטנות של הלילה - (ועד אור הבוקר) וחשיבה על הפרטים הקטנים
כשהמוצר יהיה גמור בעז"ה נשתף אתכם...

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@יוגורט וואו, תודה על הפירגון !!
נ.ב. פגישה לפנות בוקר זה רק ללקוחות פרימיום, בדרך כלל אני זמין בשעות הנורמטיביות יותר ;)

נערך לאחרונה ב:

יוגורט

משתמש מקצוען
מבחינת עיצוב , נעזרנו בו המון, יש לו טעם מצויין וידע מקיף.
האם לקחת מעצבת? למפרע הייתי כן משקיעה במעצבת כי זה היה חוסך לי למעלה מ100 שעות של תכנונים, ועלויות של תוספות חשמל והוזזות.

כי בסופו של דבר זה לא התפקיד שלו .

prog-tovi

Administrator
מנוי פרימיום
גם אנחנו הזמנו ממנו ארון פרקטי ומיוחד לאמבטיה. עבודה מקצועית בטירוף. ויחסי אנוש מיוחדים. ממליצה מאד מאד מאד
SAVE_20201028_124039.jpg

נערך לאחרונה ב:

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
אני מעוניינת לדעת מחיר ולראות דוגמאות על שולחן בצבע שמנת בחנויות אין את המידות האלו.
מידות - כשסגור-
90/140
כשפתוח- 90/200

יוגורט

משתמש מקצוען
אולי כל מי שהמליץ אכן יעלה תמונה?
אני בישורת האחרונה.
המטבח גמור מזמן.
הכסאות בר הגיעו השבוע , מי שמחפש יש בtakeit מבחר גדול , יפה וזול = 250 ש"ח . יש מהתצוגה גם יותר זולים, אפילו 100 או 150.
נשאר לי בשביל הסיום רק חיפוי קטן של בריקים, נקיון של המטבח... ואז בעז"ה אני אעלה תמונה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שיש אבן קיסר 5101 מט
כמה עולה אם מותר לשאול? אני מאד רוצה שיש מט וכולם מזהירים אותי שזה יקר.
בנתיים עוד לא פגשתי את איש השיש שכנראה נקנה אצלו. נביא אותו אחרי התקנת המטבח. ואין לי מושג כמה החלום שלי עתיד לעלות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה