עזרה מחשיב איטי להחריד מאד עדכון ווינדוס 10 החדש

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מאז שההמחשב שלי עודכן אוטומטי לווינדוס 10 העדכני התחיל המחשב לעבוד באופן איטי עד להחריד,
מה ניתן לעשות?
(כבר הועלה בעבר ובכל זאת לא קיבלתי מענה)

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
כנראה שהמערכת וינדוס 10 כבדה למחשב.
צריך להקל מהמחשב בהורדת חומר מכונן הc, או לחילופין לשנמך חזרה את הגירסא בפירמוט

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איך ניתן לבדוק כמה מקום לוקח כל תוכנה כדי שאוכל לדעת מה מכביד עליו וכך אדע מה למחוק?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
איך ניתן לבדוק כמה מקום לוקח כל תוכנה כדי שאוכל לדעת מה מכביד עליו וכך אדע מה למחוק?
לוח בקרה/הגדרות > אפליקציות/ תוכניות ותכונות > מייל לפי: גודל.

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש כזו אופציה לדעת איזו תוכנה מיותרת לחלוטין? (לפעמים ניסיתי כל מיני תוכנות ולא נראה לי שאת הכל מחקתי)
ולא שייווצר מצב שבטעות יימחק תוכנה שמשתמשים בה?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
יש כזו אופציה לדעת איזו תוכנה מיותרת לחלוטין? (לפעמים ניסיתי כל מיני תוכנות ולא נראה לי שאת הכל מחקתי)
ולא שייווצר מצב שבטעות יימחק תוכנה שמשתמשים בה?
לא ממליץ לך לנסות לבד וגם לא עם חובבנים. שב עם טכנאי, אפשר ע"י שליטה מרחוק, ועברו יחד תוכנה-תוכנה.
יש תוכנות שאתה חושב שהן מיותרות אבל אם תסיר אותן - זה יזיק למחשב.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה