דרוש מידע מחפשת המלצות לספרים יפים

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ואגב, אני יותר אוהבת את הספרים שלה על התקופות הקדומות. ואחד מאלף, על כל מעלותיו, והן רבות, עצבן אותי. לא יודעת למה...

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
את הספר מקום אחר כבר אי אפשר לקנות כי הוא מאד ישן.
את שאר הספרים אני מאמינה שיש בכל או ברוב חנויות הספרים.
תסתכלי בפרופיל שלי...
עד שאבוא לארץ ישראל כבר לא יהיה אפשרי להשיג גם את החדשים:confused:
הייתי מוכנה לקנות גם יד 2. אני מעוניינת דווקא בקניה כי אם ארצה לקרוא שוב- אין לי ספריה בעברית, אז אני רוצה את כל הספרים אצלי במדף...

הנורמלית האחרונה

משתמש מקצוען
תסתכלי בפרופיל שלי...
עד שאבוא לארץ ישראל כבר לא יהיה אפשרי להשיג גם את החדשים:confused:
הייתי מוכנה לקנות גם יד 2. אני מעוניינת דווקא בקניה כי אם ארצה לקרוא שוב- אין לי ספריה בעברית, אז אני רוצה את כל הספרים אצלי במדף...
איך את בדרך כלל קונה ספרים?
אין משלוחים לחו"ל?

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איך את בדרך כלל קונה ספרים?
אין משלוחים לחו"ל?
כשמגיעים אורחים מישראל (אורחים מהסוג שנעים להטריח) אני מזמינה ספרים. אז עד שמגיע אורח ואני כבר שולחת אותו לקנות ספר - זה כבר יהיה ספר טוב. כך שאין לי מקום לניסוי וטעיה. רק ספרים שאני בטוחה ששווה לקנות - אני מזמינה. על הספרים של קינן אין לי ספק אז הם תמיד מתקבלים בברכה, וכל השאר -עד שאין לי המלצות אני לא זוכה לקרוא. רב הספרים שנכתבו פה באשכול - אני בכלל לא מכירה :(

MichalGR

משתמש רשום
חיה הרצברג- יש לה את הפרש- ספר מדהים על בחורה עשירה ומפונקת שהתחתנה צעירה בגלל שההורים שלה הסתבכו כספית וחוקית, והספר בעיקר מדבר על ההתמודדות הנפשית שלה עם המצב ועם השאיפות הרוחניות שלה שלא תמיד נוטות לדברים טובים
יש לה גם את צומת הדרורים- מדבר על בנ"א שהייתה לו ילדות ובחרות קשה חברתית כי היה שונה אבל איך הוא נהיה מומחה נפש כשגדל, כמובן עם עם דמויות משנה
הכתיבה שלה מעולה והתובנות שלה מדהימות- יש כמה וכמה אנלוגיות שלה שהולכות איתי בכל מיני מצבים

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
כשמגיעים אורחים מישראל (אורחים מהסוג שנעים להטריח) אני מזמינה ספרים. אז עד שמגיע אורח ואני כבר שולחת אותו לקנות ספר - זה כבר יהיה ספר טוב. כך שאין לי מקום לניסוי וטעיה. רק ספרים שאני בטוחה ששווה לקנות - אני מזמינה. על הספרים של קינן אין לי ספק אז הם תמיד מתקבלים בברכה, וכל השאר -עד שאין לי המלצות אני לא זוכה לקרוא. רב הספרים שנכתבו פה באשכול - אני בכלל לא מכירה :(
העיקר אנחנו מחכים שהחוצניקים יגיעו...
ממש קשה ככה בלי ספרים נגישים!
יפה נוף הוסיפו באתר שלהם אפשרות לקרוא פרק ראשון ולפעמים גם שני
כדאי לך קודם להיכנס ולנסות למצוא מה מענין אותך להמשיך
בכל מקרה איזה ספרים (חוץ מממלכה) הכי אהבת אצלה?
אולי ככה יהיה אפשר למקד אותך מה המתנה הבאה שתגיע אליך.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
העיקר אנחנו מחכים שהחוצניקים יגיעו...
ממש קשה ככה בלי ספרים נגישים!
יפה נוף הוסיפו באתר שלהם אפשרות לקרוא פרק ראשון ולפעמים גם שני
כדאי לך קודם להיכנס ולנסות למצוא מה מענין אותך להמשיך
בכל מקרה איזה ספרים (חוץ מממלכה) הכי אהבת אצלה?
אולי ככה יהיה אפשר למקד אותך מה המתנה הבאה שתגיע אליך.
אמרת חוץ מממלכה, אז אני רק אומר שממלכה זה מקום ראשון.
אדמה פראית - לדעתי לוקח בגדול. לב של קרח - יש בו משהו יותר פשטני מבחינה חיצונית, אבל כשנכנסים אליו הוא אוקיינוס של עומק!
את שניהם אהבתי מאוד!!
מצד שני - הספרים האחרים שקראתי - אהבתי אותם מבחינה אחרת. אולי אלה התקופות הקדומות שנותנות לסיפור נופך מיוחד? הייתי רוצה לקרוא ספר טוב כמו אדמה פראית, על התקופה של עגור הברונזה...

MichalGR

משתמש רשום
קלעים של נעמי צוובנר
רוב הספרים של נעמי צוובנר מעולים
יש את שביל בצד
יש את הזמנות שנייה
יש את ההוא על העו"סית שהייתה קצת חריגה בבניין, לא זוכרת איך קוראים לו
הכתיבה שלה מדהימה והתובנות שלה עמוקות
אה- וכמובן יש את חכמת נשים שזה ספר על אלמנות

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
אמרת חוץ מממלכה, אז אני רק אומר שממלכה זה מקום ראשון.
אדמה פראית - לדעתי לוקח בגדול. לב של קרח - יש בו משהו יותר פשטני מבחינה חיצונית, אבל כשנכנסים אליו הוא אוקיינוס של עומק!
את שניהם אהבתי מאוד!!
מצד שני - הספרים האחרים שקראתי - אהבתי אותם מבחינה אחרת. אולי אלה התקופות הקדומות שנותנות לסיפור נופך מיוחד? הייתי רוצה לקרוא ספר טוב כמו אדמה פראית, על התקופה של עגור הברונזה...
ברור שממלכה במקום ראשון :)
לגבי הספרים של מיה, הם מתחלקים ל-2:
א. סיפורים-סיפורים, לא הייתי ממליצה לך בשלב הזה. נראה שאת רוצה משהו מעמיק יותר
ב. אמת או חובה / המלך הבא בתור (נוער) ומסומן (יחד עם סופרות משובחות נוספות) - שלושתם עכשויים.
לא יודעת על מי מב' להמליץ לך יותר.
תחפשי פה ביקורות ספרים על מסומן / אמת או חובה / המלך הבא בתור
זה יתן לך אינדיקציה לגבייך

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
יש את ההוא על העו"סית שהייתה קצת חריגה בבניין, לא זוכרת איך קוראים לו
מגדלור?
ואגב, אור החיים פותחים את עונת הספרים החדשים כבר בתחילת בין הזמנים. אין לי מידע קונקרטי על ספרים, אבל יודעת שזה הצפי...

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תחפשי פה ביקורות ספרים על מסומן / אמת או חובה / המלך הבא בתור
מבין שלושתם ככה בדיוק הייתי מסדרת:
הכי יפה מסומן, אח"כ אמת או חובה, אח"כ המלך הבא בתור
@Ruty Kepler לתשומת ליבך :)
'מסומן' באמת היה ספר מוצלח במיוחד.
יש סיכוי לעוד אחד בסגנון?
החיבור שלך ושל מיה הוא פשוט גאוני. בסדר גודל.

נערך לאחרונה ב:

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ואגב אני מאוד אהבתי את 'לב של קרח', ו'לפרוש כנפיים'. וגם את 'אחד מאלף'.
יותר מ'עגור הברונזה', 'המלך הבא בתור', ו---
אני מתביישת לומר אבל גם יותר מ'אדמה פראית'.
כמובן שממלכה במבחן (איסתרק ומהללאל) לוקחים את כולם בכיס הקטן.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
כמובן שממלכה במבחן (איסתרק ומהללאל) לוקחים את כולם בכיס הקטן.
ויוזבד ופדהאל. ולא. לא בכיס הקטן. אחרי הכל, מה שהכי מיוחד בספרים שלה זה הכתיבה והעומק, ומה ש'יותר' בממלכה זה העלילה והמורכבות. זה פלוס רציני, אבל את המעלות העיקריות יש גם בספרים האחרים.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ויוזבד ופדהאל. ולא. לא בכיס הקטן. אחרי הכל, מה שהכי מיוחד בספרים שלה זה הכתיבה והעומק, ומה ש'יותר' בממלכה זה העלילה והמורכבות. זה פלוס רציני, אבל את המעלות העיקריות יש גם בספרים האחרים.
לדעתך.
אני חושבת אחרת :)
פחות אהבתי את יוזבד ופדהאל.

חילזון קטן

משתמש פעיל
@שרהלה לנציצקי
אם כבר מביאים לך ספר

מתח, - 'הרשת - תכנית אברהרט' של נחמן סלצר (ספר מרתק ברמות!!! עם עלילה חכמה!!!! [את פשוט לא יודעת מאיזה קטע את הכי במתח...]
רגש - 'פחות או יותר' של דבורי רנד אא לקרא יותר מפרק רצוף (בגלל הדמעות...)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
@שרה לנציצקי
אם כבר מביאים לך ספר

מתח, - 'הרשת - תכנית אברהרט' של נחמן סלצר (ספר מרתק ברמות!!! עם עלילה חכמה!!!! [את פשוט לא יודעת מאיזה קטע את הכי במתח...]
לא תייגת את הניק הנכון :)
@שרהלה לנציצקי

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
@שרהלה לנציצקי
אם כבר מביאים לך ספר

תודה! אני אזכור לפעם הבאה שמישהו יבוא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה