דרוש מידע מחפשת המלצות לספרים יפים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
ו---איך אף אחד לא כתב עדיין?
החלום על המגבעת של יעל רועי!
אחד ה-ספרים!
משעשע מגניב וייחודי
ספר מדהים! משוגעת עליו.
כתבו:LOL::p
לא ממש המשך. רק הסוכן הוא כמובן איציק אבל זה ספר בפני עצמו.
נכון.
אני פחות אהבתי את טביעת אצבעות, בכל אופן.
אבל כל אחד עומד בנפרד ולא מרגישים שום חסר אם לא קוראים את השני.

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
!!!
ספר מרגש כ"כ. דווקא בגלל הצורה שבה הוא מוגש... בעיניים של ילדה קטנה שעוברת טלטלה כ"כ גד
וואי אחד העצובים
לא בכיתי משום ספר בחיי מלבד הספר הזה
התאור האותנטי והלא מבין דרך העיניים של הילד
כואבב

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש ספר ישן, של ה. שחר
עלילה מאד יפה!!!
קוראים לו "משוואה בשלושה נעלמים"
ממליצה בחום!!!!!!!
אבל ספר מרגש ממש ויפה [בלת"ק]
"אחותי בסין" ספר יפה ממש!

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
כתבו:LOL::p

נכון.
אני פחות אהבתי את **טביעת אצבעות**, בכל אופן.
אבל כל אחד עומד בנפרד ולא מרגישים שום חסר אם לא קוראים את השני.

**טביעת אצבע**

ובכל מקרה, יש ספר טביעת אצבעות - מהמם!!
נראה לי שעוד לא כתבו אותו

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מדובר על סיפור אמיתי על תינוקת גויה שנמצאה ברחוב- בתחנת רכבת בסין ע"י משפחה יהודית
סיפור אמיתי, הכרתי את גיבוריו משכונת בית וגן בירושלים. יפהפה ומעצים. מרגש. מיוחד ושונה

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
ד"א, ההתחלה משעממת ברמה כזו שהספר שכב אצלי כמה חודשים בארון עד שחברה קראה ושכנעה אותי ששווה לי לקרוא.
הוא באמת יפה.
כמה נכון!
הייתי צריכה למשוך את עצמי להמשיך, אבל האמצע והסוף הרבה יותר זורמים מההתחלה, שקצת מקרטעת,
אבל מ ארבל, שווה...

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
הצתה מאוחרת של מ ארבל
ד"א, ההתחלה משעממת ברמה כזו שהספר שכב אצלי כמה חודשים בארון עד שחברה קראה ושכנעה אותי ששווה לי לקרוא.
וואו איזו נוסטלגיה. אהבתי כל כך את החלק ההיסטורי על בית שני שקראתי את הספר הזה כמה וכמה פעמים בעיקר בשביל הקטעים האלו.
ספר מהסוג של מייצרים היום. מצד שני יכול להיות שאני שבויה בקסמיו כי קראתי אותו מאד מזמן.

מרחבית

משתמש מקצוען
אם מדברים על ספרים מפעם - אהבתי מאוד לקרוא ספרים של לאה פריד.
מתאים למי שאוהבת סיפורים עם עומק, למי שמעניין אותה דילמות ותהליכים נפשיים ומערכות יחסים בכל מיני מצבים בחיים.
הדמויות בספרים האלה עוברות תהליכים, והן דמויות ריאליות, לא מתהפכות בין יום.
יש תהליכים ממושכים, עם עליות וירידות והרבה תובנות.
אין את הדמות 'הרעה' מול הדמות 'הטובה'. יש הבנה יפה ועדינה לאישיות של כל דמות ולמקום בו היא נמצאת.
קראתי כל אחד מהספרים הבאים כמה פעמים בזמנים שונים, ובעיניי הם ספרים מרתקים ומאלפים מהשורה הראשונה:
אבא חוזר
אפשר לקרוא לך אמא
במשעול
סיפור משפחתי
לא הלכתי רחוק

מרחבית

משתמש מקצוען
נזכרתי גם בספרים מעולים ומרתקים של שרה קיסנר (אחות של לאה פריד):
נאות מדבר
נדנדה
הפיקדון
הנערה בעלת המזוודה הכחולה

Sara Rivka

משתמש מקצוען
אם מדברים על ספרים מפעם - אהבתי מאוד לקרוא ספרים של לאה פריד.
מתאים למי שאוהבת סיפורים עם עומק, למי שמעניין אותה דילמות ותהליכים נפשיים ומערכות יחסים בכל מיני מצבים בחיים.
הדמויות בספרים האלה עוברות תהליכים, והן דמויות ריאליות, לא מתהפכות בין יום.
יש תהליכים ממושכים, עם עליות וירידות והרבה תובנות.
אין את הדמות 'הרעה' מול הדמות 'הטובה'. יש הבנה יפה ועדינה לאישיות של כל דמות ולמקום בו היא נמצאת.
קראתי כל אחד מהספרים הבאים כמה פעמים בזמנים שונים, ובעיניי הם ספרים מרתקים ומאלפים מהשורה הראשונה:
אבא חוזר
אפשר לקרוא לך אמא
במשעול
סיפור משפחתי
לא הלכתי רחוק
כל מילה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה