דרוש מידע מחפשת גינה גדולה באיזור אשדוד

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מחפשת גינה גדולה באיזור אשדוד לאכול בו ארוחת בוקר ולשחק קצת מחר בבוקר לפני שיט במרינה. שמעתי שבפארק ים אשדוד חובה להציג תו ירוק. זה נכון? יש גינה אחרת (אולי פארק לכיש) בו ניתן להיכנס בלי תו ירוק?
אשמח מאוד לעזרה בנושא!
תודה רבה!

פרסום שנהב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לא יודעת מה שמעת..
לא ידוע לי בכל אופן על התו הירוק במקומות הללו.
אבל אם את רוצה גינה גדולה, יש את גן הסיטי, או גן המשפט באזור ג',
שמעת עליהם?
גינות ציבוריות די גדולות ומאוד כיף להיות בהן הן מבחינת המשחקים המתאימים לילדים והן מבחינת השטח הרחב...

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא יודעת מה שמעת..
לא ידוע לי בכל אופן על התו הירוק במקומות הללו.
אבל אם את רוצה גינה גדולה, יש את גן הסיטי, או גן המשפט באזור ג',
שמעת עליהם?
גינות ציבוריות די גדולות ומאוד כיף להיות בהן הן מבחינת המשחקים המתאימים לילדים והן מבחינת השטח הרחב...
תודה רבה לכולם. הגינות האלו מתאימים לקבוצה של כ-50 בנות?

!!Hello

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מחפשת גינה גדולה באיזור אשדוד לאכול בו ארוחת בוקר ולשחק קצת מחר בבוקר לפני שיט במרינה. שמעתי שבפארק ים אשדוד חובה להציג תו ירוק. זה נכון? יש גינה אחרת (אולי פארק לכיש) בו ניתן להיכנס בלי תו ירוק?
אשמח מאוד לעזרה בנושא!
תודה רבה!
אני לא יודעת אם זה רלוונטי לך עדיין, אבל אנחנו היינו באשדוד ים והיה צריך תו ירוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה