התייעצות מחפשת אנשים שיש להם טינקו והם לא מרוצים...

ONE1

משתמש מקצוען
אגב לכל בעלות הדרימי הוא לא עושה לכם "פסים" על הרצפה?
לאחרונה הוא התחיל להוציא לי כמות גדולה יותר של מים ונשארים סימנים של פסים על הרצפה מה הפתרון?
לאא
תבדקי אם הפילטר נקי/לא סתום
אם לא, יתכן וזו הסיבה שקשה לו לשאוב את כל המים חזרה...
ואגב, אני שמה רק מים בלבד וטיפות ריחן
ידוע שאם שמים מרכך זה משאיר סימנים

ONE1

משתמש מקצוען
עברת מביסל לטינקו?
אשמח לשמוע את ההתרשמות שלך על ההבדל בין המכשירים :)
תודה!
(מעניין אם את זוכרת אותי...)
חחח
בטח זוכרת!!
ההבדל בינהם שמים וארץ מבחינת נוחות ,כובד ורעש ורמת ניקיון
אבל מבחינת עוצמת ניקיון ,עוצמת שאיבה וכו'.. נראה לי זהה (מעלה לדרימי שהצליחו לעשות כזו עוצמה באלחוטי)
אבל הביסל היה משאיר סימנים של הגלגלים ודרימי לא
מוזמנת לבוא להתרשם

(אגב, בשבילי מדד למכשיר שוטף אם הוא טוב או לא, שאם אני הולכת בלי נעלי בית הגרבים נשארות נקיות, לא יודעת מה בטינקו, בדרימי-כן! זה מספיק לי ;) ...)

לאא
הפילטר זה הקופסא הריבועית הזו עם כמו דפים לבנים בפנים?
ואגב באמת שמתי מרכך
מה זה טיפות ריחן?

פלמונה

משתמש פעיל
אגב לכל בעלות הדרימי הוא לא עושה לכם "פסים" על הרצפה?
לאחרונה הוא התחיל להוציא לי כמות גדולה יותר של מים ונשארים סימנים של פסים על הרצפה מה הפתרון?
גם לי היה ככה - תנקי היטב מתחת למברשת, בעלי פירק את הראש טוש באמבטיה, הוציא את מיכל המים המלוכלכים, ופשוט ניקה את החור של השאיבה בלחץ של המים עפו משם לכלוכים, מאז הרעיון המבריק הזה עשיתי את זה כמה פעמים וזה שואב הרבה יותר טוב...

לגבי השאלה של פותחת האשכול. - זה לגמרי תלוי בצרכים שלך, אני לפעמים מרגישה שאני עובדת בלנקות את החלקים במקום שהוא יעזור לי לנקות, אבל תכלס אני משתמשת בזה המון...

זמני23

משתמש צעיר
לאא
לי הדרימי חדש ועל הפעם הראשונה עשה סימנים.
מה יכול להיות?

די

משתמש סופר מקצוען
ועוד שאלה מי יקנה מכשיר שני אם זה יתקלקל........
רוב האנשים יגידו על רוב החפצים שלהם שאם הם יתקלקלו הם יקנו חדשים (אם לא אז בעצם הם אומרים שמלכתחילה הם קנו את זה ללא סיבה)

מעניין אם מי שאומר שזה חוסך לו המון עבודה היה עושה לפני כן ספונג'ה עם המון מים וכו', או גם מי שהיה משפיץ מים ומנגב עם סמרטוט רטוב+יבש.

פיג

משתמש פעיל
רוב האנשים יגידו על רוב החפצים שלהם שאם הם יתקלקלו הם יקנו חדשים (אם לא אז בעצם הם אומרים שמלכתחילה הם קנו את זה ללא סיבה)

מעניין אם מי שאומר שזה חוסך לו המון עבודה היה עושה לפני כן ספונג'ה עם המון מים וכו', או גם מי שהיה משפיץ מים ומנגב עם סמרטוט רטוב+יבש.
אני הייתי כל יום משפריצה מים ומנגבת,
וזה חוסך לי את הפעולה הזו.
פעם בשבוע שוטפת יסודי.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש לי טינקו כבר מעל שנה וחצי.
הוא לא חוסך שטיפה שבועית. הוא מעולה לתחזוק היומיומי. נגמרה ארוחת צהרים 5 דק' המטבח מצוחצח. כנ"ל בערב.
מרגישה יותר רגוע ילד פורר עוגה על כל המטבח, לא עברו 2 דק - הכל על מתכונתו. נשפכה קערה עם קורנלקס עם חלב, כנ"ל, טיפטף הזבל שניה לפני שבת...

משתדלת לא להשאיר בו מים מלוכלים ולעשות ניקוי עצמי כל יום. פעם בשבוע מפרקת את כל החלקים ומנקה היטב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה