התייעצות מחפשת אנשים שיש להם טינקו והם לא מרוצים...

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

cyp

משתמש מקצוען
חיייב תחזוקה שוטפת לטינקו!
ברמה יומיומית ..שמקביל לשמוש יומיומי....
אין להשאיר מיכל עם מים מלוכלכים..ולנקות כל הזמן עם אקונומיקה וכו...
זה החסרון היחיד שמקשה עלי...
חוץ מזה..
איך אמרתי לבעלי..לא עובר חמש דק..מהרגע שהטינקו הולך לעולמו..ויש פה חדש...
כנ"ל, דקה לא מסוגלת בלעדיו,
לגביי הנקיון, קניתי מברשות נוספות באלי אקספרס, כל יום סוף יום מוציאה מברשת ומניחה בצד ושמה חדשה, פעם בשבוע עודה מדיח הרתחה לכל המברשות כולל כל החלקים

שירה עבאדי

משתמש פעיל
כנ"ל, דקה לא מסוגלת בלעדיו,
לגביי הנקיון, קניתי מברשות נוספות באלי אקספרס, כל יום סוף יום מוציאה מברשת ומניחה בצד ושמה חדשה, פעם בשבוע עודה מדיח הרתחה לכל המברשות כולל כל החלקים
פעם בשבוע הרתחה?
אני שוטפת כל יום בברז
ומפעילה מכונה 60° של שעה, פעם ביומיים..

יאיר צ

משתמש פעיל
תגידו, בכל המכשירים האלה מה קצב ההליכה על הרצפה עם המכשיר, כמו בטאטוא רגיל או שצריך ללכת לאט יותר (אין לי עניין אם בסוף זה יקח אוטו זמן)
ובנוסף, האם המכשירים האלה משאירים רצפה רטובה עד שיתייבש כמו בשטיפה או שזה כמו במכשיר של הסופר?
נורא מתנצל שלא פתחתי על זה אשכול חדש, אני פשוט לא יודע איך לעשות את זה, יכול להיות בגלל נטפרי, בכל אופן יש למישו תשובה?

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מקווה שזה בסדר לקפוץ על האשכול
יש לי כמה שאלות ממש חשובות לגבי הטינקו (בהתלבטות אם מתאים לי):
1. איך הייתם מנקים את הבית קודם:
א. ניגוב רטוב על הלכלוך
ב. ספונז'ה (פיזור מים, גריפה וניגוב) בתדירות מסוימת
ג. ספונז'ה+ניגוב כשמתלכלך מקומי

אם עניתם תשובה ב' או ג'
2. איך מועיל לכם הטינקו?
א. לניקיון בין ספונז'ה לספונזה'-שישאר נקי, אבל תדירות הספונז'ה נשארת כשהיתה
ב. הוריד משמעותית את תדירות הספונז'ה,
ג. מהווה תחליף לניגוב מקומי כשמתלכלך

שאלה נוספת לכל בעלי הטינקו:
האם הטינקו משמש אתכם גם כתחליף למטאטא? נניח רצפה מפוזרת בלכלוך וצעצועים, האם אתם אוספים את כל הצעצועים עם הטינקו (ומרוויחים שטיפה על הדרך?) או שרק מהווה תחליף לשטיפה לאחר איסוף הצעצועים ופינוי הרצפה?
1. ב.
2. ב.
א"א לאסוף צעצועים עם טינקו, נניח פליימוביל - החלקים הקטנים ישאבו פנימה...
כן מזיזה מצד לצד את החפצים/המשחקים ועוברת עם הטינקו.
אצלי הוא עדיין לא תחליף למטאטא, לצערי אין לי מקום לטינקו במטבח או קרוב אליו (בעז"ה במטבח הבא נחשוב על זה מראש ;) ), אז כן משתמשת מקומי עם מטאטא לפירורים יבשים, ובסוף היום עוברת עם הטינקו.
יש לי את הטינקו שנה, ומרגישה כמו שמישהי כבר הזכירה כאן שאפשר לחלק את החיים ללפני ואחרי, עשינו ספונג'ה רק בערב פסח מאז שיש לנו אותו.
לגבי תחזוקה וריח לא נעים - אני מוציאה את המברשת ליבוש בחוץ, יש לי S5, ב S7 ובדרימי יש יבוש עצמי של המברשת, פעם בשבועיים בערך מכניסה את הפילטרים והמברשות למכונה קצרה 30 מעלות עם הרבה אקונומיקה, אם מקפידים ליבש את המברשת אין סיבה שיהיה ריח לא נעים בשטיפה.
בהצלחה

אילה מינה

משתמש מקצוען
תגידו, בכל המכשירים האלה מה קצב ההליכה על הרצפה עם המכשיר, כמו בטאטוא רגיל או שצריך ללכת לאט יותר (אין לי עניין אם בסוף זה יקח אוטו זמן)
ובנוסף, האם המכשירים האלה משאירים רצפה רטובה עד שיתייבש כמו בשטיפה או שזה כמו במכשיר של הסופר?
המכשיר נוסע די מהר זה תלוי בקצב שהולכים איתו גם
צריך יבוש אבל ממש טיפה זמן
לא כמו שטיפה רגילה

יאיר צ

משתמש פעיל
המכשיר נוסע די מהר זה תלוי בקצב שהולכים איתו גם
צריך יבוש אבל ממש טיפה זמן
לא כמו שטיפה רגילה
בקצב של טאטוא קלאסי, או יותר זמן?
ביום שישי ראיתי באיזה חנות את המוכרת טסה עם הדייסון על החנות (מהר יותר ממה שאני מטאטא), אבל זה לא נראה לי גם שטף, ככה זה גם בשטיפה בדרימי ובטינקו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה