מחפשים נואשות כלי להצגת מסמכים בweb

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלום

לאתר מתקדם הרשום באנגולר 7 אנו מחפשים כלי להצגת מסמכים השמורים בשרת (סוג של preview)
העניין הוא שבנוסף להצגתם של המסמכים יש גם דגש למהירות העלאה.
המסמכים הם ממגוון סוגים, מסמכי word , pdf ,אקסל,
אם יש לכם היכרות עם הנושא או הצעה לכלי חינמי או בתשלום נשמח להתעדכן כמה שיותר מהר.
תודה :)

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש iframe של גוגל, ממש סוגר את הפינה. את נותנת url והוא מציג את כל סוגי המסמכים שצריך.
https://stackoverflow.com/questions/2264684/embed-google-docs-pdf-viewer-in-iframe/2314353
קודם כל ממש תודה על התגובה המהירה.
רציתי להוסיף לעניין שאנו מעדיפים ואולי אפילו צריכים כלי שאינו צריך חיבור חיצוני כיוון שהמידע אמור להיות חסוי באיזו רמה ומוגן לתקיפות חוץ וכדו'
אני מאמינה שמה ששלחת זה חייב חיבור אינטרנט להמרה, האם יש איזה משהו להורדה שיכול לעזור לעניין?

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רק מי שיש לו את ההראשות המתאימות יכול לראות את הקבצים, אם אני אטמיע כזה iframe ןלא יהיה לי הרשאות לקבוץ אני לא אוכל לראות אותו. תשחבי על זה שזה ממש כמו לפתוח גוגול דרייב ולראות מסמך, וגוגל עושה את כל האוטנטיקציה כבר מחמת לפני השטח. לא הבנתי זה אתר אוף ללין? אפה הקבצים האלה יושבים? וזה ממש לא צריך המרה אלא את פשוט שולחת לינק לקובתץ שנמצא במקום חיצוני.

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
רק מי שיש לו את ההראשות המתאימות יכול לראות את הקבצים, אם אני אטמיע כזה iframe ןלא יהיה לי הרשאות לקבוץ אני לא אוכל לראות אותו. תשחבי על זה שזה ממש כמו לפתוח גוגול דרייב ולראות מסמך, וגוגל עושה את כל האוטנטיקציה כבר מחמת לפני השטח. לא הבנתי זה אתר אוף ללין? אפה הקבצים האלה יושבים? וזה ממש לא צריך המרה אלא את פשוט שולחת לינק לקובץ שנמצא במקום חיצוני.
אז ככה, הקבצים יושבים באיזה מחשב שאליו כן יש גישה, אבל זו גישה של רשת פנימית, יש אי אילו חיבורים לעולם החיצון אבל משתמשים בהם רק בעת הצורך כי כל מה שיוצא החוצה ונכנס פנימה עובר "הלבנה" כדי להסתיר מידע ולהגן מפריצות, הקבצים לא יושבים בדרייב.
האם זה בילתי אפשרי במקרה כזה?

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם זה משהו של אבטחה גבוהה את צריכה לשאול את הממונים על כך בחברה שלך. מאוד יתכן שלדברים עם אבטחה גבוהה לא יעזור לך אפיךו חבילת npm. בכל מקרה זה סה״כ iframe ולדעתי כל שיש הרשאות לקובץ אפשר לראות אותו, ואם לא אז לא. כלומר, גם אם משהו יקח לך את הiframe וישים שם את הקובץ, אם אין לו הראשות הוא לא יכול לראות את זה. גם לרשת פנמית יש url, ואפשר להתשמש בזה במה שכתבתי.

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם זה משהו של אבטחה גבוהה את צריכה לשאול את הממונים על כך בחברה שלך. מאוד יתכן שלדברים עם אבטחה גבוהה לא יעזור לך אפיךו חבילת npm. בכל מקרה זה סה״כ iframe ולדעתי כל שיש הרשאות לקובץ אפשר לראות אותו, ואם לא אז לא. כלומר, גם אם משהו יקח לך את הiframe וישים שם את הקובץ, אם אין לו הראשות הוא לא יכול לראות את זה. גם לרשת פנמית יש url, ואפשר להתשמש בזה במה שכתבתי.
אז npm עובר וודאי, התקנו עוד הרבה דברים פה אבל רק דברים שלא חושפים את המידע חיצונית.
תודה על המידע ואם יש עוד מישהו נשמח (עדיין לא מצאנו לזה תשובה בתוך החברה)

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
npm ודאי יכול לעבור, אבל לא כל חבילה מאושרת על ידי החברה מטעמי אבטחה. שיהיה המון הצלחה ואנא לעדכן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה